Ženské tímy ukončili sezónu zápasmi s Dunajskou Lužnou, Dúbravkou a Nitrou.

FC Spartak Trnava ženy A - OFK Dunajská Lužná ženy 6:0 (2:0)
Góly: 31. Zošiaková, 35. Paveleková, 48. Augustovičová, 61. Jankechová, 73. Vargová, 76. Valentovičová
SPARTAK: Imreová - Valentovičová, Eckerová, Šulíková, Minarovičová, Paveleková (C), Vargová, Zošiaková, Jankechová, Gajdová, Augustovičová (58. Baránková)
Marián Kováčik (tréner žien Spartaka A): "Zaslúžené víťazstvo našich dievčat. Celý zápas sa odohrával na polovičke súpera. Súper prehustil stred poľa a bránil so všetkými hráčkami, čo v daždivom počasí vyhovovalo sķôr im ako nám. Postupne sme sa však dostali do tempa a vypracovali si veľké množstvo príležitostí. Dievčatá si posledný zápas užili a ja som rád že na klzkom teréne nedošlo k vážnejším zraneniam. O góly sa dievčatá rovnomerne podelili a potešil ma tak ich kolektívny výkon. Góly sme dosiahli po rôznych situáciach, od streľby spoza šestnástky, kolmiciach za obranu súpera, centroch a podobne. Bola vidieť veľká variabilita v zakladaní a zakončení našich útokov. Dievčatám gratulujem a som rád že počet všetkých vsietených gólov za sezónu zaokrúhlili na 80. Obranná fáza s brankárkou si zaslúži tiež gratuláciu len za 8 inkasovaných gólov za sezónu."
Poradie: 3. miesto, 46 bodov, skóre 80:8

FK Dúbravka ženy - FC Spartak Trnava ženy B 3:1 (1:0)
Góly: 16. Masárová, 78. Kozlová, 89. Masárová - 54. Nádaská
SPARTAK: Stegmannová - Bednáriková, Šimončičová (C), Žgančíková, Hesková, Nádaská, Práznovská, Valentová, Richnáková, Jurišová (89. Šimurdová), Marková
Igor Švajda (tréner žien Spartaka B): "Do zápasu sme nastúpili opäť bez brankárky, tak ako v 16 zápasoch z 20. Taktika bola zamerená na obranu s vyrážaním do rýchlych protiútokov. Na gól domácich sme ešte dokázali odpovedať ale dve strely na našu bránu znamenali víťazstvo Dúbravky. Dievčatám nemám čo vyčítať, vo veľkom teple na umelej tráve podali bojovný kolektívny výkon, za čo sa im chcem poďakovať."
Poradie: 9. miesto, 11 bodov, skóre 30:65


FC Spartak Trnava žiačky - FC Nitra žiačky 2:2 (2:1)
Góly: 17. Cepková, 29. Pivarčiová - 8. a 55. Nagyová
SPARTAK: Prokešová - Hornáčková, Čambalová, Tanečková, Pivarčiová, Bajerová, Baránková, Trajlínková, Mrázová, Cepková, Šimalová (C), Kolláriková, Uváčková, Harajová, Táčovská, Kormúthová, Krchnáková, Merčiaková
Pavol Strmenský (tréner žiačok Spartaka): "Obojstranne výborný zápas s množstvom šancí na oboch stranách a nadpriemernými individuálnymi výkonmi viacerých hráčok. Zápas bol dramatický až do posledných sekúnd. Oba tímy chceli zvíťaziť ale nakoniec sa skončil zaslúženou remízou."
Poradie: 3. miesto, 34 bodov, skóre 98:27