Spartak ženy B - TJ Sokol Bodíky 1:1 (0:0)

Gól: 77. Vargová
SPARTAK: Bednárová - Šimončičová (84. Čápková), Minarovičová, Blážová (41. Voleková), Sulíková (79. Žgančíková) - Hudcovičová, Švikruhová, Kreutzová - Hesková, Vargová, Jankechová (90. Palkechová)

V nedeľu odohrali posledný zápas hráčky Spartaka žien B, ktoré sa nachádzajú v druhej lige. V tíme hrá niekoľko dievčat vo veku pätnásť a šestnásť rokov. Podľa slov trénera Kováčika týmto získavajú veľmi cenné skúsenosti. Trnavský výber na domácej pôde remizoval so Sokolom Bodíky 1:1.

Na ihrisku sa odohrával tuhý boj, v ktorom sa medzi súperkami nielen iskrilo, ale aj krvácalo: „Zápas bol veľmi tvrdý, odohralo sa v ňom množstvo osobných súbojov, pričom hráčky bojovali až do samého konca. Oproti minulému kolu boli sebavedomejšie a na tvrdú hru sme doplatili tromi zraneniami. Stretnutie bolo od začiatku vyrovnané a hra sa odohrávala v strede poľa. Rezervy nášho celku som videl najmä v prvom dotyku a v spracovaní lopty. V súbojoch jeden na jedného sme napriek nízkemu veku dievčat mali navrch. Rovnako aj po kondičnej stránke sme Bodíky prevyšovali. Súper sa ujal vedenia po našej chybe v obrane, avšak naše dievčatá ukázali veľkú túžbu,“ zhodnotil zápas Marián Kováčik.