Spartak žiačky – Nitra žiačky 1:1 (1:0) Gól: Poláková

SPARTAK: Bagáčová – Cepková, Stegmannová, Orichelová, Holcová – Skulová, Bajerová, Strmenská – Šimurdová, Poláková, Čambálová
striedali: Trajlínková, Sagová, Tanečková, Jurišová, Karabová, Hornáčková

Víkendový program doplnili žiačky, ktoré na svojom trávniku privítali náročného súpera z Nitry. Trnavčanky vstúpili do stretnutia veľmi aktívne, keď sa na jeho začiatku ujali vedenia. Napokon daný stav neudržali a obidva celky si tak body po remíze 1:1 podelili, čo trénera Trnavy mrzelo. 

"Zo začiatku sme hrali veľmi aktívne. Nitru sme napádali a pri ich rozohrávke sme boli dôrazní v osobných súbojoch. Po rýchlom góle sme mohli pridať aj ďalšie, ale naša koncovka nebola efektívna. Postupom času súper prevzal iniciatívu a zápas sa začal odohrávať v strede pola. Škoda vyrovnávajúceho gólu, ktorý sme si dali po našej chybe vlastne sami, kde sme dobre nepokryli priestor vlastnej šestnástky pri štandardnej situácii. Musíme sa z toho poučiť a pracovať s dievčatami ďalej aj v taktickej oblasti, aby sa nespoliehali na jednogólové vedenie, ale súpera prevyšovali najmä svojou individuálnou hernou kvalitou a tak dokázali prevýšiť súpera počas celého zápasu,“povedal po stretnutí tréner Kováčik.