Dunajská Streda žiačky - Spartak žiačky 1:1 (1:1) Gól Spartak: 25. Škulová

SPARTAK; Bagáčová – Holcová, Stegmannová, Orichelová, Hanzelová – Bajerová, Škulová, Cepková – Šimurdová, Karabová, Trajlínková
striedali: Tanečková, Ságová, Jurišová, Hornáčková, Nádaská

Žiačky Spartaka chceli odčiniť a zabudnúť na prechádzajúce kolo, v ktorom síce porazili FC Čaku 2:1, no samotným výkonom Trnavčanky trénera Kováčika sklamali. Tentoraz vybehli na pôdu Dunajskej Stredy, kde nakoniec remizovali 1:1. Výkonom však trénera Spartaka potešili: 

„Bol to veľmi dobrý zápas, ku ktorému svojou hrou prispeli obe družstvá. Na začiatku stretnutia sme si dali nešťastný vlastný gól, no dievčatá ukázali veľkú chuť po víťazstve a ešte v prvom polčase sme vyrovnali. Zápas sme postupne ovládli a vypracovali sme si aj dostatok šancí na zvrátenie remízového stavu v náš prospech. Koncovka nám však nevychádzala, hráčkam chýba ešte väčšia chladnokrvnosť v zakončení. Celkovo musím výkon tímu pochváliť. Ide o viditeľné zlepšenie oproti minulému kolu. Trochu chcem len vytknúť malú snahu striedajúcich hráčok. Nemôžu sa uspokojiť a spoliehať sa na svoje spoluhráčky, ale ukázať snahu a oveľa viac zabojovať o miesto v základe,“ zhodnotil remízový súboj a výkon tímu Marián Kováčik.