Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika

johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

Partneri klubu: ŽOS Trnava, Respect, City Arena Trnava, Škoda Transportation

Pre časť realizačného tímu Spartaka Trnava víkend zápasom v Žiline nekončil. Po návrate spod Dubňa zamierili do Malženíc na svadobnú hostinu klubového maséra Patrika Gogoláka. „Prišli s prázdnymi rukami, body nechali etc

"Tento zápas sme nemali prehrať." Slová Martina Mikoviča asi najlepšie vystihujú pocity spartakovcov po prehre 0:1 v Žiline. Andeli neboli v stretnutí slabším tímom. Pohoreli však v koncovke a prehrali z penalty, ktorá sa kopala úplne etc

Céčko Spartaka prehralo v Topoľčanoch 3:0. Šúrovčania v 18. minúte nevyužili pokutový kop, keď možnosť na vyrovnanie premárnil Vido. Domáci pridali dva góly v záverečnej desaťminútovke. TRETIA LIGA ZÁPAD - 8. KOLO: Topoľčany – etc

Juniori Spartaka podľahli v domácom prostredí v Červeníku exligovej Nitre, so súperom prehrali o tri góly. V prvom polčase to bol vyrovnaný zápas, Trnava možno bola o niečo lepšia, no góly dávali hostia. Už v druhej minúte skóroval etc

V šlágri Fortuna ligy prehral trnavský Spartak v Žiline 0:1. Jediný gól strelil z penalty domáci stopér Škriniar. Duel sa hral od úvodných minút vo vysokom tempe, obe mužstvá sa snažili o kombinačný futbal, zároveň však neodťahovali etc

Žitný | autor snímky: Ján Král

Výborný zápas sa hral v dorasteneckej lige. Devätnástka Spartaka v súboji s dovtedy druhou Senicou podala kvalitný výkon a s prispením šťastia a výborného výkonu brankára Jedličku zdolala veľmi kvalitného protivníka zo Senice. Andeli sa tak etc

Dvojica futbalistov zo Slovana Liberec Tomáš Egert a Soune Daniel Soungole ukončili hosťovanie v Spartaku Trnava a vrátili sa do svojho materského oddielu. Nenastúpia už ani v stretnutí deviateho kola druhej slovenskej Doxxbet ligy etc

Štart španielskeho legionára Josého Davida Casada je pred sobotným šlágrom Fortuna ligy medzi Žilinou a Spartakom Trnava otázny. Stredopoliar andelov začal po svalovom zranení s tréningom, či však zasiahne do zápasu, nie je v tejto chvíli etc

Trnavský raper PatrioTT prichádza s novým albumom Zmena je život! Obsahuje sedemnásť skladieb, ktoré sú venované hlavne mestu, z ktorého pochádza, nevynechal ani fanúšikovskú tému. Od piatka 19. septembra bude album v predaji v CD etc

Hájiček | autor snímky: Ján Král

Horses Šúrovce prešli od novej sezóny pod hlavičku Spartaka Trnava. Družstvo s nálepkou C-mužstvo andelov pôsobí v tretej súťaži a v doterajšom priebehu súťaže sa nestratilo. Zverenci trénera Miroslava Hájička (na fotografii) získali zo etc

Juniori Spartaka v stredajšej dohrávke ôsmeho kola druhej ligy prehrali v Senci 0:2. Prvý gól domácich strelil Polgár, druhý Trnavčan Tomovič, ktorý je pri Slnečných jazerách na hosťovaní. Senec – Spartak Trnava 2:0 (1:0) Góly: etc

Fanúšikovia Spartaka si už môžu zakúpiť vstupenky do Žiliny v Trnave. V predaji sú v oficiálnom klubovom fanshope na Dolnopotočnej ulici. Priaznivci andelov dostali k dispozícii 550 lístkov do sektora hostí v cene 5 eur. Ako informoval etc

Spartak sa proti Banskej Bystrici prezentoval dobrým výkonom, víťazstvo 5:2 ho v neúplnej tabuľke Fortuna ligy posunulo na šieste miesto. "Banská Bystrica prišla s taktikou, akú sme očakávali - teda dobrá obrana a vyrážanie do rýchlych etc

Spartak Trnava si proti vojakom z banskobystrickej Dukly schuti zastrieľal. Andeli vyhrali 5:2 a to ešte mnohé ďalšie šance nepremenili. Zverenci Juraja Jarábka vstúpili do zápasu ideálne, keď už v piatej minúte otvoril skóre pohotovým etc

Spartakovci majú na dresoch novú značku. Na hrudi hráčov trnavského klubu sa od ligového duelu na Myjave vyníma logo spoločnosti Škoda Transportation, a.s., Plzeň. Ide o nového generálneho partnera klubu, zmluvu s andelmi podpísal na rok. etc