Permanentky
Your Choice
Unihouse/Garlando
Monaco Trnava
Upper Austria
Merkur - Pub and restaurant Trnava
Casino Olympic
RM JET
TravelStar
Hotel London Trnava
La Pension / La Cafe Trnava
Kapany interiér
Slovizol
EuroAutoŠkola
reklamný priestor pre Vás
TRNAVSKÝ HLAS
Rybárske potreby Mivardi - všetko pre Vašu rybačkuJohnEliot - eShopy - webStránky - grafika
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
na úvodnú stranu
oficiálna stránka klubu

ARCHÍV ČLÁNKOVpartneti stránky
johnELIOT - web stránky, grafika, animácie, fotografia
IKO foto - profesionálna fotografiafoto4F - fotoslužba, digiminilab
MTTnic

foto: Peter Kollár V priateľskom stretnutí so Žižkovom nastúpili v trnavskom drese okrem mladých hráčov aj štyri nové tváre. V útoku sa predstavila dvojica Filipovič – Bernáth, v zálohe pohyblivý Hruška a na ľavej strane obrany Peter Schmidt z Jaslovských Bohuníc. Prvý traja menovaní sa v dohľadnej dobe stanú hráčmi Spartaka, Schmidtova budúcnosť zostáva otvorená. „Máme záujem o všetkých troch, v tejto chvíli však neviem povedať, či sa nám podarí do zápasu s Košicami administratívne dotiahnuť ich prestupy,“ potvrdil interes Spartaka generálny manažér Dušan Keketi.
K výkonu novicov sa vyjadril tesne po zápase aj tréner Josef Mazura. „Mali sme tu mnoho Srbov, ale tento ma príjemne prekvapil. Hral skutočne dobre. Bernátha skúšať nemusíme. foto: Peter Kollár Vieme, že je to šikovný futbalista, ktorého by sme tu radi uvítali. Hruška je oživením, typologicky takého hráča nemáme.“
Spartak teda robí razantný krok ku skvalitneniu kádra. Ľubomír Bernáth (nar. 9. marca 1985) v uplynulom ročníku strieľal góly za Močenok. V lete absolvoval skúšky v zahraničí, no napokon zakotví práve v Spartaku. V boji o miesto v útočnej formácii mu bude konkurovať 25-ročný Borivoja Filipovič zo srbského FK Novi Sad. Tretím do partie je Martin Hruška (nar. 11. mája 1981), ktorý pôsobil v ostatnej sezóne v českom druholigovom klube Ústí nad Labem.

Ján Král
foto: Peter Kollár

 
 
 


 
 
 
 
 
 
copyright johneliot.eu equality.skweb stránky, animácie, design, fotografia