Diskusné fórum


Téma: Nestorov list

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
1 2 >
03.06.2018, 18:30
Predsa sa aj zhodneme v niecom hnusna politika stale sa to sem taha.Pre LN


Na profutbale je hlasovanie ZOSTAVA JESENE. odkaz .Hádam nedopustíme, aby nás Dunajská predbehla skoro na všetkých pozíciach. Macej je pred Vantrubom o 11 percent, Davids pred Čonkom o 26 percent, Ljubičič pred Pehlivanom o 21 percent,Pačinda pred Vakhom o 21 percent,Bayo pred Eghom o 11 percent. Kedysi sme rozbili každú jednu anketu a ked sa konečne dočkáme titulu, tak našich hráčov predbehnú pomýlený


03.06.2018, 10:05
Hlasujte poprosím na futbal portál za nestora vyhráva tréner Dunajskej Rossi tak hlasujte dakujem


03.06.2018, 10:10
Profutbal


02.06.2018, 20:56
Titul je nas LA LA LA LA LA LA My sme majstri no a čo no a coooooo?


01.06.2018, 07:41
Nechcem otvárať novú tému preto to napíšem sem. Chalani, mám takú informáciu, že primátor mesta Trnava, ešte neprijal futbalistov Spartaka Trnava ako majstrov Slovenska. Neviete o tom niečo? Ak je to pravda tak je to pre mňa nepochopiteľné. Nechápem. Toto je asi svetový unikát. To sa nestalo ešte asi ani jednému majstrovi krajiny. Môže byť s majiteľom klubu rozhádaný akokoľvek, ale to je elementárna slušnosť primátora.


01.06.2018, 23:28
Ako vies, ze je to z dovodu, ze nechcel primator alebo nebol na to na jednej ci druhej strane casovy priestor a neudeje sa to pred sezonou? Ja neviem, ako to je a netrapi ma to.

Co ma ale hneva je to, ze nevieme nic o novom trénerovi, nim vybraných posilach a celkovom smerovaní klubu.


Urazené ľudské Ego!!!Ale nie Marvin!!!


Aj ja by som rád poznal meno nového trénera, aké budú posili a podobne. Tiež ráno vstávam s myšlienkou na Spartak a dumám, čo môže byť nové. Ale tiež si myslím, že s bubnom na zajace sa asi neopláca ísť a teda počkám. Možno budeme príjemne prekvapení, možno nie. Minulé leto sme s rozpakmi prijali nového trénera a nových hráčov a čo sa z toho vykľulo. A tiež si myslím, že potenciál v Lovásovi, Čeredničenkovi, Brigantovi a aj Oravec sa asi bude snažiť viac presadiť, drieme a chlapi sa budú snažiť presadiť. Skôr by som navrhoval zabojovať ešte o Pehlivana a zohnať obrancu ako Čirič. Ja som presvedčený, že Čirič bol ten posledný významný kamienok k titulu.
No a čo sa mesta týka, moje presvedčenie je také, že medzi fanúškami je to jednoduchšie. Vášne vzplanú, ponadávame si, pourážame sa, ale každý film má aj koniec. Obidve strany si musia uvedomiť, že nikto nemá patent na rozum, tam je kúsok pravdy, inokedy zasa na druhej strane, ale spoločný cieľ a hlavne ak sa docieli, musí upokojovať a viesť k ťahaniu za spoločný povraz.
Toto by si kohúti mali uvedomiť, ale zatiaľ asi nie je vôľa ku kompromisu, čo je škoda pre trnavský futbal. Stále som presvedčený, že keby futbal na tejto úrovni v Trnave zanikol, tak po tomto meste ani pes neštekne.


Zase vedla jak ta jedla? Po tomto meste ani pes nestekne? Ospravedlnuje ta len to, ze si neni odtialto a mozno ani to nie. Toto mesto je najstarsie mesto na Slovensku s kralovskymi vysadami, nebudem tu vypisovat vsetky zname osobnosti, ale bez tohto mesta by si mondokuval aj u vas hore. Kulturne strdisko Slovenska po dlhe roky. Toto mesto ma historiu aj bez futbalu od roku 1238 a momentalne je to jedno top mesto na Slovensku a tvrdim, ze s terajsim vedenim to bude len a len lepsie. Toz nepokrades, Kelisova.
PS: Civic, nie Ciric!!! Musis poznat aj krstne mena majstrov!


02.06.2018, 21:52
Nechapem ta. V kazdom druhom prispevku ospevujes LTT (terajsie vedenie mesta). Preco sem tahas furt a furt politiku? Chces zas hadky? Dobre vis ze polka TT je za primatora a polka proti. Ze ta to bavi...


FULHAM,

ťažko niekomu niečo vysveľlovať, keď nechce chápať a stále si myslí, že len on a nikto iný má pravdu. Áno, aj ja z dejepisu viem, že Trnava je kráľovské mesto a hrala dôstojnú úlohu v dejinách Slovenska. Ale dnes je to iné. Ja tvrdím, že polovica tých, ktorí vedia, že Trnava je slovenské mesto, to vedia vďaka futbalu. Kostoly, priemysel, škola, áno sú, ale vie o tom úzky kruh poznaniachtivých ľudí.
Futbal je fenoménom posledných desaťročí. Neviem, kto to v Nemecku povedal, ale má pravdu. Naši dedovia mali vojny, my máme futbal. A tí, ktorí ho hrajú lepšie ako tí menej schopní, tak sú populárnejší a známejší. Ja nosím stále trnavské symboly a reprezentujem aj v Európe Spartak. A nie raz sa mi stalo, že ma oslovili cudzí ľudia, ktorí vedeli, že okrem Milána takéto farby vyznáva aj mestečko na Slovensku. A či sa to niekomu páči, alebo nie, bez futbalu by po Trnave naozaj ani pes neštekol. Tí, ktorí každé kolo navštevujú zápasy Spartaka, by určite inde trávili svoj voľný čas, nie v Trnave. Nikdy by Trnava nebola predmetom rozhovorov ľudí, predmetom článkov v novinách, keby nebolo Spartaka. V Trnave by konšeli mali vyhlásiť Antona Malatinského za svätého, pretože on je strojcom terajšej trnavskej slávy.
A tá chyba sa vyskytne. Ale či Čirič, alebo Čivič, vždy to je priezvisko a nie krstné meno. Krstné meno by mal mať Eldar si myslím. Ale futbalista je skvelý.


Ja som pisal, ze by si mal vediet krstne mena, myslene tak, ze priezviska musis vysypat aj o polnoci, ked ta svokra zebudi, a ne si mylit Civica s Ciricom.
A Trnavu poznaju aj pre ine veci ako futbal. Snad sem nemecki turisti nechodza kukat futbalovy stadion... Inak suhlas.


Chvalabohu to neni 50-50.
Ja to sem netaham, skus si prejst prispevky nademnu. A keby je keby a Civic nie je Ciric.


Marian nepisal o meste ako takom, ale o sportovej Trnave... to da predsa rozm!...


03.06.2018, 12:43
Mesto dava na sport najviac vo svojej historii. A zas sa tu riesi hnusna politika miesto futbalu. Uz s tym dajte pokoj.


30.05.2018, 21:27
Prosim o doplnenie zapasov juniorov ktore boli odohrane je to problem?


Čo bolo, bolo, netreba sa obzerať dozadu. Ale z minulosti sa treba poučiť, minimálne preto, aby sa neopakovali chyby a namiesto progresu by bol znovu úpadok. Takže fanúškovia obidvoch strán, treba urobiť tomu koniec. My musíme dokonca zvyšovať priemernú návštevnosť, aby sme získali peniaze na činnosť klubu. Nerád by som sa dožil toho, aby sme bezmyšlienkovite rozpredali káder, akosi odohrali zápasy v Európe a znovu skladali za pochodu mužstvo, ktoré by sa pokúsilo znova vybojovať nejaké slušné umiestnenie s pohárovou účasťou. Nemali by sme tak. Áno, čo sa nepodarí udržať, nech teda odíde, ale nech sa jedná o maximálne dvoch hráčov. A čo príde, nech má svoju kvalitu a nech nás to posunie dopredu, pretože s každou víťaznou šnúrou a s pravidelným pobytom na popredných miestach ligovej tabulky, ľudia nestratia záujem o Spartak a budú navštevovať zápasy. A samozrejme, bude treba aj modernizovať prístup od vedenia klubu k fanúškom. Hovorím, nik z nás sa nechce dočkať nového Prešova, alebo zahanbujúcich prehier. Posledné dva zápasy v lige nemám na mysli, pretože boli špecifické a ťažko opakovateľné.
A chcel by som povedať pár slov k veci, ktorej nerozumiem, alebo nechcem rozumieť a to je mládežnícky futbal. Mne sa nezdá, že peniaze, ktoré teda do neho mesto vkladá, majú mať nejaký väčší prínos pre áčko. Aj posledné obdobie ma presviedča o tom, že čo má perspektívu, hneď odchádza za peniazmi do Európy. Tých pár chlapcov, ktorí tu ostali, je to adekvátne vynaloženým prostriedkom? Neviem, aký máte na to názor? Nemali by sme dať radšej na mládež menej a ušetrené prostriedky dať radšej na kúpu kvality? Neviem to posúdiť.
A ešte by som chcel podporiť Jozefa v polemike s Fulhamom. Aj ja si myslím, že alternatíva, ale kvalitná, k Marvinovi by mala byť. Ale ja vidím skôr problém na ľavej strane obrany. Čirič nám predviedol, ako má vypadať hra krajného obrancu. Pohyblivý, technický a aj dostatočne vysoký na obrancu. Aj jeho príchod bol poriadnym kameniskom do mozaiky. Ten bude chýbať. No a neverím, že náš kapitán bude ešte lepší. Aj na jeho mieste vidím slabšie ohnivko reťaze.


28.05.2018, 08:23
Po tomto prispevku som pochopil vela veci.


28.05.2018, 05:43
Už som to tu raz písal. Ja absolútne nevidím dovod preco by malo mesto prispievať na chod súkromného profesionálneho klubu keď v ňom nemá rozhodovacie právomoci a ani žiadny akcionársky podiel. Tym myslím hlavne A team. Pises ze mládež nemá zmysel podporovať alebo menej. Ja som prave naopak za to aby sa mládež podporovala maximálne a nejde o to co ci z nich nieco bude ale aspoň deti nieco robia a vidím prave v to to zmysel podpory mládeže. Nielen futbal ale aj ine športy. Ide to z dani vsetkych trnavcanov a pre deti z TT a blízkeho okolia. S tym nemám problem aby išla podpora z našich dani. Zasadne som proti akejkoľvek podpore hocijakých súkromných profesionálnych klubov bez účasti mesta. Neber to osobne ale ja to tak vidím s nakladaním spoločných prostriedkov a dani. Je v meste plno iných potrebnejsich a zmyslplnejsch veci ktoré si zaslúžia podporu zo spoločných dani. Píšem to ako fanúšik Spartaka. Dlhe roky navštevujem zápasy Sartaka a podporoval som ich tym vstupným a podobne. Je to moja srdcovka a najradšej by som bol aby mal co najlepšie finančne krytie ale mam opačný názor nás financovanie profesionálnych klubov mestami bez ich akcionárskej podielu. Je ine ak ide o mestské kluby alebo s podielom mesta. Tam ak poslanci a občania súhlasia môže tak byt ale v tomto prípade som proti.


Mogi,

to, čo si napísal, chápem, tiež mi je jasné poslanie mládežníckeho futbalu ako miesto, kde sa môžu realizovať mladí ľudia. Potiaľ by to bolo v poriadku, ale Spartak Trnava je výkladná skriňa mesta. Je tiež, nechcem to prehnať slovami, modla fanúškov z mesta, blízkeho a aj ďalekého okolia. Pozrite si špz etky na zápasoch. Keby ste sa spýtali fanúškov odkiaľ sú, tiež by som bol zvedavý, aké percento z nich je z Trnavy. Títo fanúškovia predsa chcú úspech, chcú úspech v lige, ale aj v pohároch. LN, pozri sa na zloženie skupín obidvoch pohárov na začiatku. Pochybujem, že tieto mužstvá majú nejakú super prácu s mládežou. Či bulhari, rumuni a rad radom mužstvá z ekonomicky nižších krajín ako my. Ja nehovorím, že to treba odstrihnúť a nedať nič, ale nájsť taký model, ktorý zaručil aj celú kozu a aj sýteho vlka. Snažím sa mnoho čítať, ale málokedy sa mi podarí nájsť článok k tejto téme.
Znovu opakujem, tento titul je záchranné koleso trnavského futbalu. Bez tohoto titulu by to bolo do budúcnosti veľmi ťažké. A som presvedčený, že bez ďaľších úspechov opäť sa aktivizuje, nazvem to, piata kolóna. Ale úspechy bez peňazí pravdepodobne nie je možné dosiahnúť. Či áno?
Mogi,

mám štyroch synov a všetcia hrali futbal. Dokonca dvaja aj s talentom. Najstaršieho si zobral Jurkovič ako jediného z dorastu TTS Trenčín, keď išiel robiť mládežnícky futbal do Dubnice. Ako mladší dorastenec nastupoval za starší dorast. Peter prišiel do Dubnice ako veľký talent. Žial vybral si iný život. Viem, koľko ma to stálo financií a myslím si, že rodičia dnešných dorastencov majú podobné starosti. Mnoho nákladov na činnosť dorastencov v tých časoch sme uhrádzali my, rodičia.
Ja opakujem, asi sa v tomto názore mýlim, ale moje postoje v týchto otázkach vychádzajú len z myšlienky na zlepšovanie finančnej situácie v áčku a tým následne lepší hráči, kvalitnejšia hra a nové úspechy, ktoré prilákajú starých, ale aj nových fanúškov.


28.05.2018, 18:17
Marián,
Tak sa zhodnime na tom tak, ze mesto Trnava podporou súkromného klubu bez jeho akcionárskej účasti financovanim mládeže šetrí majiteľovi financie, ktoré môže následne presunúť na kupovanie posíl a financovanie A tímu. Taktiež ako som čítal mesto spoločne so SFZ ide zafinancovať projekt na Slávii, kde ak sa nemýlim majú byt zrekonštruované tréningové plochy pre Spartak. Priznám sa neviem ci spartak niečim prispieva na to. Zase ušetrené peniaze pre majiteľa ktoré môže využiť na podporu A tímu. Je to malo? Myslím si, ze mesto si plní svoju úlohu nadštandardne.
Dám este jeden extrémny príklad. Pises, a je to aj tak, ze spartak ma fanúšikov po celom Slovensku a aj za hranicami. Predstav si, ze ty by si prišiel teraz za primátorom Trenčína alebo Dibnice alebo niekto z Lučenca alebo Popradu ze navrhujete podporiť súkromný futbalový klub FC Spartak Trnava z rozpočtu týchto miest alebo iných obci. Oni majú taký istý právny vzťah a záväzky k Spartaku ako mesto Trnava.
Stále si myslím ze Spartak môže byt rad a môže ďakovať mestu, ze dostáva z rozpočtu mesta príspevky najvyššie za posledné roky ak nie v histórii a nie naopak stále očierňovať mesto. Chyby môžu byt na obidvoch stranách, do toho my z vonku detailne nevidime, ale co sledujem a mam informácie tak viac pochybení a vyhrocovanie situácii vidím zo strany majiteľa a jeho syna a nie naopak ukľudnenie napätia a hľadania riešení .


Mogi,

beriem, ale tak úsmevne, alebo, ako Vy mladí hovoríte, scifi. Napísal si, o tých peniazoch z rozpočtu cudzích miest. Ale nebolo by to ku prospechu veci, keby celý trnavský región si zobral Spartak za svoj a vytvorili by spoločnými silami a aj finančnými prostriedkami jeden naozaj silný klub. Keby sa to dalo tak urobiť, že každá obec, každé mesto by dalo určitú čiastku a keby rozpočet vznikol na úrovni cca 10 000 000 Eur, tak každý rok by sa fanúškovia Spartaka tešili na zápasy v skupine európskych pohárov.


marian, ty asi nevies, s akymi financnymi prostriedkami disponuju obce, najma mensie obce, su vobec radi, ked mozu udrzat skolu... prepac, ale toto je ozaj velmi naivne...
A neviem, ktoreho kapitana myslis, toho co hraval alebo nehraval? Obaja su vyborni, len Greso musi zabrat, od zranenia to stale neni on...


29.05.2018, 02:25
Ale preco by to ten región mal robiť? Veľa miest a obci ledva prežíva a nemá na základne veci. Ľudia sa majú potom este skladať na nieco co mame my radi a ich to nezaujima? Preco by sa nemali napríklad vyskladavat všetci v regióne na basketbal v Piešťanoch, hádzanú v Hlohovci alebo limpopo na Borovej? Rozumieš v čom je podstata veci. Mesta a obce nemajú vačšinou ani na vlastný chod a nieto este sponzorovať súkromný klub . Ja si myslím ze mesto Trnava nadštandardne podporuje mládež a tym aj klub kde majiteľ môže využiť peniaze potom na svoj A team. Už aj tato podpora je na úkor iných športov a aktivít.
Marián , nepresvedčil si ma. A ani ja teba. Každý mame na veci iný názor a pohľad ako to aj v živote býva a tak to ma byt. Týmto by som to ukončil aby sme nespamovali vlakno


Mogi, dobre súhlasím, ale veď na začiatku príspevku som napísal úsmevne a scifi. Viem, že je to nereálne. Ale mnoho vecí by sa dalo. Teda iných.


26.05.2018, 11:53
Podľa neoverených správ Nestor ide trénovať Hamburg.


26.05.2018, 11:07
Lodnik, nepochopil si ma. Ja som to o tom zakopani nemyslel na fans, ani na ultras. Ja som tu pocas bojkotu nikdy nevystupoval v tom zmysle, ze vratte sa, alebo nevratte sa. Ja som patril k tym, čo to vtedy akceptovali. Slobodne sa rozhodli nechodit, slobodne sa rozhodli vratit. Ti jedinci, na ktorych som myslel nech sa zakopu sa v tom urcite poznali a ak nie, nevadi.
ekvalizer. To co pises o nasom sporte je pravda. Lenze ked som ja toto napisal v dobe, ked si aj ty pisal, ze je kopec zaujemcov o investovanie do Spartaka, ale kvoli jednej osobe v Spataku to neurobia, na co som ti odpovedal presne v podobnom duchu (financovanie sportu) u nas, tak si ma vysmial.
Ja si neskutocne vazim, to čo sme tento rok dosiahli. A moja vdaka patri fakt vsetkym v klube. VSETKYM. Som stastny, ze som mohol chodit na zapasy s mojim 8 rocnym synom, ze sme spolu blaznili po goloch na tribune, ze sme sa do noci tesili z titulu aj po DS a aj po TN. To jemu aj mne zostane v pamati navzdy. FC ST♥


Nemas celkom pravdu. Nechcem tu pisat, ake firmy su okolo Spartaka atd. Preto tam nikto nevstupi ako spolumajitel alebo sponzor, lebo by nevedel, kde by skoncili tie peniaze, ved sam vidis, ze mesto dava na mladez a aj to sa vedeniu nepaci, pritom davaju viac, ako davali "spriazneni" predchodci na meste. Toto vela ludi vie a nemoze to prekusnut, tak ako aj ja, ked niekto zbytocne spinavo ociernuje. Chceme sa tu zase vadit o tomto? Ved ttitul je nas... Radsej daj tip, koho kupit na hrot a namiesto Pehlivana?


26.05.2018, 11:53
Nemáš pravdu, ani v sponzoroch a ani v meste. Ale ok, peace. Tipy majú kompetentní. Na trenera, na DM. Hrot máme, nepotrebujeme.


Kusnem si do jazyka s tym mestom... Hrot je tez u mna hrac, ktory da vela golov. A s tym pravym obrancom suhlas.


kdo je DM?... a utocnika potrebujeme... Fulhem, kamarad, myslis si, ze Egho je dostatocny utocnik?


26.05.2018, 13:10
Dm je defenzivny zaloznik. Podla mna hrot nepotrebujeme. Minimalne do zimnej prestavky. Mame Marvina a Ylmaza. V juniorke mladeho Vantrubu. Na hrote moze hrat aj Ofosu, ktory verim ze zostane. Budeme asi potrebovat praveho beka, lebo Kadlec prerastol nasu ligu a urcite je o neho zaujem vonku. No a kardinalna otazka je trener. Ja verim, ze vsetko klapne a 11.6. budeme z trenerka prijemne prekvapeni.


tak o trenerovi uz co-to viem Smajlík , co sa posil tyka, tak treba nam hlavne skuseny def. zaloznik, utocnik co vie dat za sezonu aspon 15 golov, "typu Nezmar, 195 cm a 95 kg", ako pises: utocnikov mame, ale nie silovych... Ofosu pojde na 99% prec, lebo nema stabilne vykony, "to uznate"... a ozaj treba posilnit post Pravy obranca, nie koli prerasteniu ligi, ale alternatyvu za Kadleca "zranenia, karty, vykyv vykonnosti" a trebalo by este priviest kvalitne kridla "rychle + silne na lopte"... uvidime co sa podari Smajlík


26.05.2018, 14:59
Hm, take kridelka na SK su. Par desiatok kilometrov po dialnici na sever Smajlík


nerozumiem...kde su?... daj mesto!


jozef,
no veď ten Azango z Trenčína. Aj ten Gong nie je zlý.
to mas pravdu, to su hraci rychli a silny na lopte... tak aspon nieco podobne by sa zislo Smajlík


Nechcem mudrovať, ale áno, treba súhlasiť so skutočnosťou, že zákony tejto republiky vrcholovému športu neprajú a tak to aj vypadá. Napríklad vo futbale. Skupinové súťaže hrajú mužstvá z krajín, kde by sme pred pár rokmi vyhrávali dvojciferne. A my plesáme, ak sa niekomu z našich mužstiev podarí uhrať prijateľný, ale nedostatočný výsledok na postup so súperom, napríklad z Dánska. Nik z nás za to nemôže, ale musíme to brať ako realitu. Zmení sa to? Myslíte si, že naši poslanci si uvedomia, že vrcholový šport vytvára pracovné miesta, buduje dobrú povesť národa v cudzine, ľuďom doma vytvára možnosti stráviť volný čas zmysluplne, vďaka vrcholovému športu sa ľudia spoznávajú, spriatelia sa, napríklad v mojom prípade sa už aj naše rodiny stretávajú, no jednoducho vrcholový šport je fenomén, ktorý je potrebný a musí sa najsť spôsob, ako to riešiť. Čím skôr, tým lepšie.
Viete, že som starý chlap a tak na niektoré veci budem mať iný pohľad, ako Vy, mladí. Náš majiteľ sa chytil kormidla, opravte ma, ak sa mýlim, v rokoch, ktoré nazvali politici mafiánskymi. A tak aj niektorí majitelia a tiež niektoré bašty nášho futbalu dopadli. Položili ste si otázku, ako by náš Spartak dopadol, keby sa náš majiteľ v týchto rokoch venoval povedzme mladým babám a futbal nechal futbalom? Ste presvedčení stopercentne, že Spartak by ešte existoval a ak by existoval, či by sa nepotácal na konci tabulky, alebo v druhej lige? Vy si naozaj myslíte, že náš majiteľ dobrovoľne sa vzdal titulu v RS? Viete sa zamyslieť nad vtedajšou finančnou silou jeho a nášho súpera? Vy, kritici, si uvedomujete, že náš majiteľ mal zodpovednosť v prvom rade za firmu, za pracovníkov v nej, ktorý mal skoro každý rodinu? Čo keď naozaj nemal možnosť sa tomu postaviť bez rizika straty firmy? My, čo sme tu, sme rozhodovali vždy len o peniazoch, ktoré nám prišli ako výplata za mesiac.On rozhodoval o osudoch celých rodín, zamysleli ste sa niekedy nad tým. Viete, keď ho nazval nejaký človek na tej Vašej diskusii k.....m plechavým, tak mi bolo smutno.
Ale aj tak, my sme povinní sa dohodnúť. Pokiaľ nebude aká taká jednota v našich radoch, tento výsledok bude ojedinelý. Pán Boh zaplať za EL Maestra. On to naštartoval, tak to nedokazme. Ale to by museli chcieť tí, ktorí ťahajú v zákulisí nitky. My radoví fanúškovia to nedokážeme.


Co bolo bolo, kukajme uz dopredu konecne. Ak sa niekto pytal na koncepciu, co to vobec je, tak je vidiet, ze staci, aby chodili hracom penaze nacas a mame krok 1. Potom sa mozme bavit o dalsich veciach ako su treningove plochy (spomenul to aj Nestor), marketing, atd.


plny suhlas... dakujem za prispevok! Smajlík


Mám už tiež 62 a na tento zázrak som tiež čakal poriadne dlho.Myslel som,že keď sa obnovila táto diskusia,že sa tu navzájom potešíme z tejto udalosti,ale vidím,že všetko skĺzlo zas do starých koľaji.Už za chvíľu budeme poukazovať,že vďaka nekoncepčného riadenia toho ****** plechatého sme nezískali aj double,potom že sme nepostúpili do hlavnej súťaže LM,potom,že keby tam nebol ten***** tak sme mohli aj vyhrať LM a podobne.Všetci tu tárame o nejakej koncepčnosti,ale nikto nenapíše čo to vlastne je a ako by to malo vyzerať.Neutešujme sa,že o chvíľu nás kúpi nejaký rákosník a utopí nás v peniazoch.Omyl,ten sa vykašle na nejakú koncepciu.Bude čakať výsledky a keď sa hneď nedostavia zbalí švestky a hajde.A viete prečo?Lebo nemá cítenie a pocit patriotizmu ku klubu.A ten VP má,inak by sa po tom ako sa k nemu chováme na všetko vykakal.On si môže peniaze užiť aj inak,ako ich strkať do futbalu.Lenže na to aby sme to pochopili sme asi málo "múdri".Tak sa už konečne zobuďme a správajme sa ako sa na fanúšika patrí.Možno,že mám medzery,nie som totiž priamo Trnavčan,ale dochádzam od Žiliny.Mám celkom dobré kontakty a info z MŠK a nebuďte bláhoví.Nie je to tam žiadný zázrak.


25.05.2018, 17:56
EKVALIZER OD SLOVA Marian a Jozef uplne zle stale chces presviedcat Mariana atd o Tvojej pravde ale to uz sa neda.Spievas stale tu istu pesnicku ale na Mariana nemas.Priznat pravdu je tazke .


Preco sa zas do mna navazas? Obratme list.


26.05.2018, 11:52
nenavazam sa ale toto uz teda nemusis pisat .........Ale nemozme mu byt vdacni za tie roky ponizenia mena klubu a aj samotne ponizovanie ultras spartak, co je skoda..... Spravne si napisal otocme list ale do predu a nie do zadu.Pre mna je stara diskusia mrtva Ja este stale predychavam ten titul a vsetko okolo toho .Vdaka ze som sa toho dozil.


Nestor ma moje obrovske sympatie. Ludsky aj odborne je to ore mna asi najlepsi trener v Trnave v novodobej historii. Nech mi prepacia Pecze a dalsi, ale Nestor na mna urobil uzasny dojem. Co tak mu dat cestne obcianstvo Trnavy? Urcite by si to zasluzil.


pekny napad... no to by mu Ho muselo dat mesto Trnava a uprine si myslim, ze by mu mesto Trnava radsej vzalo aspon jedno z tych co uz ma...napr.Srbske Smajlík


1 2 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

aktuálne na spartak.sk