Diskusné fórum


Téma: Článok v Topkách

MEGAŠKANDÁL v slovenskom futbale: Polícia odhalila úplatky v prvej lige, Trnava získala titul pochybne

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
A veru našla sa nová živná pôda. Je to tak, mnohí ešte nestrávili, že Spartak sa stal majstrom. Stále ponímaná malá Trnava s neznámým trenerom vytrela všetkým zrak. Veľkým trénerom Slovana a Žiliny ostali len otvorené ústa a milionový klub pri Dunaji to nesrávil doteraz....Nech si hovorí kto chce čo chce rozbili sme ligu a s prehľadom sme ju vyhrali...Sú to a budú krásne spomienky. Nedajme si ich kaziť a užívajme si ich. Nový ročník bude pre nás veľmi ťažký ale verím ,že to všetci vieme a zvládneme to so cťou.
Súčasná aktivita medií je trapná a nehodná komentára priaznivcov Sartaka Trnava. Odzkadľuje len situáciu ktorú tréner Nestor vystihol za jeden futbalový ročník u nás.


Z futbalového prostredia sa polícii podarilo zistiť, že muž, ktorý ponúkal úplatky, je veľmi dobre známy hráčom aj trénerom. „S touto osobou sa spája ovplyvňovanie zápasov, a to v takom zmysle, že táto osoba v minulosti, ako aj v súčasnosti chodí za hráčmi a ponúka im úplatky za to, aby v jednotlivých zápasoch hrali určitým spôsobom, avšak z tohto dôvodu, že táto osoba je vo futbalovom prostredí vplyvnou osobou, tak nikto voči tejto osobe nevystúpi, a preto sa im nikdy nepodarilo nejakým spôsobom doteraz dané skutočnosti aj preukázať.“ A zrazu, ked Trnava získa titul,tak sa mu to všetko prevalí.


Tak nebuďme tak blbí a nedajme sa ovplyvniť týmito kalerábmi.Vidím,že aj niektorí neprajníci "VP" začínajú mať živnú pôdu.


05.06.2018, 08:13
Kardinálna otázka je, či existuje prepojenie Spartak - Bartko. Ja verím, že neexistuje. Rovnako neverím ani na nejaké spiknutie. Najlogickejšie vysvetlenie je stávkovanie nejakých aziatov. Už to tu raz bolo Rák, Hodúr a spol.


Uz dlhsie som chcel napisat k chvaleniu a haneniu V. Poora. Specialne k slubovaniu titulu pre Spartak. Ti, co ho hanite, mu vytykate, ze dlhe roky slubuje a titul stale nebol. Ti, co ho zastavate a teraz oslavujete, hovorite, ze titul slubil a slub dodrzal. A to ste ako prisli na to, ze titul sa da slubit??? To akoze slubi, ze konkurenti budu v horsej forme, ako Spartak? To akoze slubi, ze casto potrebne stastie bude na nasej strane? To akoze slubi, ze marodka postihne nase muzstvo menej, ako superov? To akoze slubi vyplaty nacas a to automaticky znamena neustale vrcholnu motivaciu a sustredenost hracov pocas celej sezony? To akoze slubi, ze ine muzstva budu menej motivovane a sustredene? ??? Aky dlhe roky nesplneny slub? Aky dodrzany slub tuto sezonu? Co su to za nezmysly na oboch stranach? Toto som chcel napisat. No a teraz mam chrobaka v hlave, ci to predsa len nebolo mozne slubit... Velmi dufam, ze nie. Aj ked druha moznost je asi len verit v celoslovnenske spiknutie proti Trnave, proti Spartaku a mne su konspiracie velmi proti srsti. V kazdom pripade tazky uder proti Spartaku, proti najlepsim fans.


05.06.2018, 07:01
Včera bombasticky titulok a dnes na topkach skapal pes.To je tak priznačne pre taketo sračky.Toto by mal Spartak denne rozmazavat bohužial vedenie nema pod palcom žiadne celostatne masmedium,ktore by poukazovalo na praktiky tychto šmejdov.


Zaujímavé že to vytiahli až teraz. Mali to riešiť hneď keď to povedal, inak to nemá logiku. Má natipovanu1ale hráčovi dá 5000 aby prehrali. A neviem prečo do toho záťah ujú Trnavu ani nevedeli že sa ti dvaja stretli.. Dúfam že vysudia od tupiek státisícove odškodné


Bartko ktorý robil spolu s Rezesom všetko preto, aby sme nezískali titul s Peczem zrazu ide pomáhať Trnave tak primitívnym pôsobom. Statocni hráči Ružomberku, ktorí sa v tom zápase s nami išli pozabijat aby vyhrali,a potom v poslednom domácom zápase,ked DS potrebovala vyhrať,dostanú štvorku.

Teraz chápem slová El Maestra o tom, ako strašne vadí kopu ľuďom na Slovensku, že titul získala Trnava.


04.06.2018, 20:02
Vyborna reakcia nasho klubu na clanok hlupaka z topiek. Smajlík


04.06.2018, 16:21
Zase raz útok na Trnavu. Nič viac. Autor to*iek úplne inde. Nie je to prvý útok na Spartak. Nechápem o čo tu ide. Keď úplatky tak v celej lige. To je jasné, žiaľ takto to tu funguje už dlho či na najvyššej úrovni alebo v nižších ligách. Tento článok -teda jeho záver je však úmyselne voči nám. Podľa môjho názoru by mala vzniknúť nejaká komisia ktorá by trestala novinárov za klamlivé informácie a očiernovanie. To čo niekedy vypustí slovenský novinár či redaktor z úst, je tragikomédia už dlho. Uvidíme. Každopádne som rád ako klub reagoval. 1. miesto nám už nikto nevezme. Titul je náš


To je úroveň dnešných akoženovinárov. Dať bombastický nadpis, aby mal článok veľa kliknutí, aby sa pod ním veľa diskutovalo. Pod článok sa ale nikedy nepodpíšu, používajú slovíčka pravdepodobne, asi, neznámy zdroj


04.06.2018, 13:51
Policia rieši stávkovú mafiu.Toto nemá nič spoločné zo ziskom titulu pre Spartak.


Link je tu odkaz


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

aktuálne na spartak.sk