Diskusné fórum


Téma: Vypadla nám jedna rodina na dovolenku do Chorvátska

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Vážení priatelia,

ideme do Vodíc, to je pri Šibeniku. Máme objednané tri apartmány. Ja s rodinou, Staniolko s rodinou a mal ísť ešte jeden z nás s rodinou. Ten sa teraz odhlásil.
Apartmán je pre štyroch až piatich ľudí. Skladá sa z dvoch oddelených izieb, teda súkromie aj v rámci apartmánu je zaručené. Izby sú priestranné, žiadne malé kamrlíky. Apartmán má všetko vybavenie moderné, je tam dokonca umývačka riadu. Klimatizácia je samozrejmosť a v priestrannej záhrade je aj gril, ktorý môžeme používať. Apartmány sú od mora približne 70 metrov a 60 metrov po ceste k moru je reštaurácia, kde čapované pollitrové pivo stálo 14 kún. Všetky služby potrebné k dovolenke tam máme, aj športové, ako člny, padák, banán, atď. Cena apartmánu je 65 Eur na noc.
Keďže sme fanúšikovia Spartaka, tak termín je od 26. 6. 2018 do 4. 7. 2018, teda 9 nocí. Dovolenku sme si objednávali tak, aby sme nezmeškali zápasy Spartaka.
Pokiaľ by mal niekto z Vás, alebo Vašich priatešov chuť ísť s nami, radi ho privítame. Ľahko je to odhlásiť, ale tí ľudia z toho žijú a mne sa nechce nikomu ubližovať.
Moje číslo telefónu je 0902 671 006.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

aktuálne na spartak.sk