Diskusné fórum


Téma: Kedy budú nové dresy

Miron

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
1 2 3 >
No,obdivovať niekoho kto sa kamaráti s albanskym drogovým dealerom.
Jedine ze by ste za to mali heroín v zľave.:-)
Našťastie toto je stránka fanúšikov Spartaka a tu riešime iné veci.
Napr.bude šanca letieť spolu s futbalistami ak bude miesto v lietadle?
Nejaké tipy na leteckú prepravu?


Ja som chcel len kvôli objektivite. Ja som z iného súdka. Som radikál a tak budem aj voliť. Ale asi letecky, pipestone, je zbytočné. Je tam pár kilákov a aj kúpanie je po ceste. Neviete niekto ako je v Gradaci, pretože šofér hovorí, že tam ideme na pláž. Ja som v Chorvátsku bol najďalej po Split.


Harabína do Trnavy?Chráň Boh.Toho teba severnejšie-do Leopoldova!


Všetci novinári čo sa týždeň odbavovali na Spartaku že vraj aký bol titul zmanipulovany sú teraz ticho. Nikto sa Trnave neospravedlnil hlavne denik sme. Harabina na nich


14.07.2018, 21:23
pozor Harabín je pán a vyhral všetky súdy čo sa dalo dúfam že to bude budúci proslovenský prezident !!! a úžerníka kisku konečne zavrú !!! Smajlík


Jasné aj ja som proslovenský,aj Ty si podľa všetkého proslovenský,ale to ešte neznamená,že ja,Ty alebo nedajbože akýkoľvek ... môže byť prezidentom,len preto,že je proslovenský.Pozeral som DAC,reku je to predsa len Slovenský mančaft,tak mu treba fandiť.Po pár minútach som videl za bránkou veľkú maďarskú vlajku a bol koniec mojej proslovenskosti.Vypol som to a šiel som radšej do postele.


Ono je to aj tak, že ten pán, ktorého spomínate má aj oveľa viac rozumu a prehladu, ako my všetci dokopy.


Neviem posúdiť,ale všetky spory ,ktoré vyhral slúžili len na to aby sa nabalil.A čo tak Baki Sadiki?


Lebo tí, ktorí mu to umožnili, asi precenili svoje sily. Každý z nás má známych, či príležitostné stretávanie s ľuďmi, ktorých asi nepoznáme dôkladne, alebo to podceníme.


Ale už nepolituzujme.Sme tu pre Spartak.


14.07.2018, 10:06
K tomu Grendelovi má síce belasú minulosť, ale aspoň nie je odchovanec belasých ako Vittek a jemu podobní. A medzitým bol 4 roky v Poľsku.
Čo sa týka Spartaka nemá nás nikto vo futbalovom prostredí na Slovensku rád. To sa týka väčšiny novinárov, SFZ funkcionárov, rôznych internetových písalkov...Môžeme spraviť hocičo dobre vždy nás budú všetci kritizovať a hádzať polená pod nohy...


kamos,

prečo teda nás nemá skoro nik rád? Ja si myslím, že okrem vyblednutých, čo je prirodzené, pretože tí musia mať všetko, miesta na zväze v Bratislave obsadili aj stredoslováci, myslím tie, ktoré majú svoju váhu a pre nás ostalo len také malé nič. Myslím si, že si žilinčania s vyblednutými a aj s maďarmi podali ruky a chcú si tie štyri dôležité miesta v tabulke rozdeliť. Budeme mať čo robiť, aby sme sa udržali na pozíciach, ktoré nám historicky patria. A horšie je aj to, že sú šumy, že náš majiteľ je so zdravím trošku horšie a hovorí sa, že klub zmení majiteľa. A čo po zmene? Bude to na prospech veci, alebo padneme do priemeru? Pozrime sa na osudy starých matadorov. Pre zlé rozhodnutia niektorí dokonca zanikli. Nech bol ten náš majiteľ taký, alebo onaký, futbal v Trnave udržal v neľahkých časoch na pomerne slušnej úrovni. Len neobjektívny fanúšik vidí všetko zlé. Boli aj dobré časy, viď boje v Európskej lige a podobne. Uvidíme, čo prinesie budúcnosť a dôležitá bude teraz tá najbližšia budúcnosť.


14.07.2018, 09:39
Máš stopercentnú pravdu Marian, mnohí nedokážu prehltnúť, že Spartak je majster. Napríklad v Trenčíne, kde vyhlasovali radšej Slovan ako Trnava.


A všimli ste si, že píšu, toho zatkli, toho obviňujú, ale akosi teraz tam chýba Trnava. Ale na začiatku nás mali v papuli každý deň. Nie je to svinstvo? Prečo teraz sú ticho? Čudujete sa teraz, že ten titul bol až teraz? Mne sa tak zdá, že keď sa má ísť proti Trnave, tak sa dokážu spojiť aj s čertom a aj s diablom. Škoda, že náš majiteľ asi nemá energiu na to, aby dostal zadosťučinenie. Takto poškodiť dobré meno Spartaka a ešte k tomu beztrestne, to je možné asi len u nás.


12.07.2018, 21:25
Tesme saz vysledku, ktory je velmi dobry. Neinkasovali sme, gol sme dali. Hrali sme velmi rozumne takticky. Pozrime na madarov.... pred zapasom som hovoril, ze budu hrat hura system ako kedysi trnava a potom prehrame aj s karvanom jevlach. Naco je im pekny futbal, v LM EL sa ma hrat takticky na vysledok a my ho mame vyborny.


12.07.2018, 21:04
Ale my hodnotime hracov nie fanusikov a to je rozdiel .


12.07.2018, 20:30
To znamena ak je Slovanista nie je clovek? Je to jeho zamestnanie cize zaraba tam kde sa mu v danej situacii dari. V minulosti hrali hraci z jednej aj druhej strany v pohode jak u nas tak v Slovane a nebol problem.Prestanme uz s osocovanim hracov a hotnotme az ked ho odsledujeme co zahral.


13.07.2018, 22:10
Aj keby sa stal Grendel v našom tíme super extra mega hviezdou, aj tak vždy, ale vždy, bude každý fanúšik SPARTAKU vidieť na ňom ten hnusný vyblednutý flak ...


Veď viem, aj ja tieto danosti ovládam, ale predsa........ Keď si spomeniem pokriky ich fanúškov na naše matky, tak asi ináč rozmýšľam, nie s rozumom, ale s emóciami.


Trošku sa zahrám na psychológa a zastanem sa mariana. Ono keď má človek ( rozumej fanúšik Spartaka ) zafi.xované rokmi tie vyškerené židácke ksichty, ich vulgárne pokriky smerom k nám ( a teraz nehovorím len o ich fans ) a k tomu ten degenerovaný Ivanko, tak nech sa nikto nečuduje že je z toho životná trauma...A naraz jeden z tých ksichtov, čo nedávno verejne do kamery skandoval J....ť Trnavu sa so širokým úsmevom prezentuje v našom drese...rozumiem ti, marian


PatrioTT,

ďakujem Ti, pekne si to zhodnotil.


Asi som sa mýlil. Ten Grendel v tomto zápase bol prínosom. Uznávam. Škoda, že bol slovanista. Možno to pri ňom neviem prežrieť. Asi ten vek je príčinou toho, že na niektoré veci mám názor, ktorý neviem meniť. Už aby boli aj ostatní zdraví a bol kompletný káder a mužstvo nám robilo radosť.


11.07.2018, 20:40
Super výsledok, zápas sa dal pozerať, škoda vylúčenia Vagha, ale určite to o týždeň chalani zvládnu aj bez neho.
Mne sa osobne páčil výkon Grendela.
Len tak ďalej Smajlík


No že by bol 1:0 super výsledok doma proti Mostaru...no nevadí, názor rešpektujem. S druhou časťou úvodnej vety sa stotožňujem


11.07.2018, 20:50
Jasne, Grendel nesklamal. Veril som mu pozitivne som sa vyjadril uz pri jeho podpise. Bude posila.


11.07.2018, 20:30
Vyborne, nesklamali sme. Tesim sa... Verim, ze ten zapas pre divakov s Legiou na nasom stadione vybojujeme.


1 2 3 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

aktuálne na spartak.sk