EN

Diskusné fórum


Téma: Spartak 2019

Divácky atraktivní fotbal s nejistým výsledkem nebo ”pragmatický” fotbal s cílem za každou cenu bodovat, i když se na to nedá dívat? (hodně zápasů v mistrovské sezóně i v EL divácky za moc nestálo...)

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
04.03.2019, 11:49
K atmosfére nato že bol plný štadión to bolo slabé ich kotol točil dva chorale dookola +dva proti nám. Som si pustil videa zo zápasov proti OL, CZB tam sme išli 120min, v kuse, K zápasu v prvom polčase sme v strede poľa strácali priveľa lôpt aj vinou nepresný h prihrávok. Tocime sa s loptou. Tie prihrávky musia ísť skorej od nohy na voľného hráča, druhý polčas bol lepší škoda Depetrisovej šance ten odpiskany ofsajd ani nekomentujem. Inak Dudl mal byť striedaní už v prvom polčase


Kosut s Ilmazom to pekne napisali, chodit z Pasienkov na Tehelko pomedzi domacich, netekla im tepla voda a Kosut to zaklincoval slovami:
"Keď otvárala štadión Trnava, slovanisti im to tam podpálili. Prečo teraz mali pod našimi fanúšikmi sedieť domáci priaznivci? A aké tam boli zábrany? Bola to čistá provokácia a čakanie, kedy naši niečo vyvedú. Mali tam byť plexisklá, malo to byť spravené celé inak. Iste, je škoda, že tu náš fanklub nebol, pretože kulisa bola sklamaním. Chýbali fanúšikovia, ktorí by to oživli a spravili derby zaujímavejším.
A toto zahrialo:
"Slovanisti, to sú len diváci, prišli sa pozrieť na futbal. Ak by tu boli Trnavčania, aspoň by bolo niekoho počuť. Keď však už pred zápasom vedia, že budú vyvedení, tak dobre spravili, že sem nešli.“


Podakujme chlapcom, su dobri a su nasi. Tento otvaraci zapas sa jednoducho nedal a nemohol vyhrat. Rozhodcovia nam to dokazali...


03.03.2019, 22:16
TTforever súhlasím so všetkym čo si napísal. Podľa mňa sa obrana potrebuje zohrať. Chýbal Rada, Sloboda. Kedˇsa dajú do kopy bude to lepšie. Na Myjave musíme zabodovať naplno, aby bol pokoj.


03.03.2019, 22:11
Nebol to z našej strany zlý výkon. Škoda že zase nasadili Chmura. Ten je pre Slovan istota. Myslím, že by sa disciplinárka mala už nad ním zamyslieť a neznevažovať futbal . Myslím že Slovan pri súčasnom kádri takúto pomoc nepotrebuje a je smutné že ju využíva.


Ano, rozhodčí ovlivnil zápas (chybně odmávaný Yilmazův offside), ale trocha sebekritky v tomto případě nezaškodí. 1. gól jde podle mne na vrub Košúta, který nechal trestuhodně Šporára na penaltě úplně volného. A ten samý hráč myslím neměl čisté svědomí ani při 2. gólu stejného hráče, když nezachytil spolu s Čonkom jeho náběh. A kdyby Depetris trefil hlavou v jasné pozici do černého, výsledek by mohl vypadat jinak. Kdyby, chyby....
V sobotu nás čeká moc moc důležitý zápas....


04.03.2019, 16:20
Súhlasím s Tebou, aspoň niekto je objektívny. Rozhodcovia urobili hrubú chybu pri Yilmazovom "ofsajde" a tiež boli 2-3 krát milosrdní pri nevytiahnutí žltej karty pre súperových hráčov. Obidva góly však boli regulárne. Príčinou prehry boli chyby v obrane a množstvo stratených lôpt. Celkovo však ten náš výkon nebol vôbec tragický. Nedalo sa čakať že v tomto zápase vyhráme. Treba to hodiť za hlavu a pripraviť sa na sobotu. Máme všetko vo vlastných rukách a nepotrebujeme cudziu pomoc. To je viac ako sme mohli pred jarnou časťou očakávať. V sobotu to nebude ľahký zápas, ale na druhej strane keď nevyhráme nad Sereďou nemáme v hornej šestke čo hľadať. Ja so presvedčený, že to dokážeme.


Aj som sa bol poprechádzať, aby zo mňa ten adrenalín vyprchal.
Čo na to povedať. Doma a aj vonku všemožne vyblednutým pomáhajú. Minule DS, teraz my. Ten postranný to musel vidieť. To nebol omyl, to bolo úmyselné poškodenie nášho mužstva. Je to p o d v o d n í k a taký budú pískať im až do konca. To bude potom slávy, keď takýmto spôsobom neprehrajú ani jeden zápas.
Na druhej strane, máme dobré mužstvo a do budúcna to vidím naozaj ružovo. A keď budú pripravení aj Sloboda s Radom, to bude mať tréner dilemu, koho postaviť. A verím v úspech na Myjave. Hráme naozaj dobre.


Nebolo to zle a ani dobre. Zaujímalo by ma kto výmyslel pre janecku pozíciu def.zaloznika. Dajte ho hrať keď už tak napravo miesto Turnu a do stredu kulhanka a keď do trénuje manko tak určite slobodu


Cmúra zachmúril zápas.Nič nové.Teším sa na budúcu návštevu na tehelni.Predpokladám 500.


03.03.2019, 20:46
Tak, tak. Šporar v prvom polčase vyšticuje za bradu Košúta - nič, v druhom zo zadu bez lopty skosí toho nášho počerného stopéra- nič, akurát náš stopér chytí žltú za následnú potýčku s Mohom. Ten náš mladý prvý krát odkopne loptu, hneď žltá bez napomenutia, náš hráč prvý krát chytí za dres - hneď žltá bez napomenutia. Ljubičič si v zápase 2 x pristrčil loptu v behu rukou, 2 x úmyselná ruke, samozrejme bez žltej. No a ten ofsajd, to aj Slovanista Zeman povedal, že to by sa nemalo stávať. Cirkus Slovan znovu raz nesklamal.


Vidí to celé Slovensko- 68 minúta a ,,čistý,,ofsajd,vzali nám možno gól...
Som zvedavý,ako ohodnotila financne tie bengale a dymovnice.
Tipujem,napomenutím.


03.03.2019, 20:38
Keď som dobre počul, tak pri potýčke Abenu tam bolo aj rasistické bučanie...
No uvidíme čo nato disciplinárka...


Dobre si počul,bolo to tam...aj ja som zvedavý,jak zas podvedie Slovensko s ich ,,trestom,,.


03.03.2019, 20:37
Dostanú pokutu 200 € a je po Slopane, toľko peňazí Kmotrík v živote pokope nevidel. Smajlík


Môj nebohý strýco hovoril, keď si myslel že niečo je nepredstaviteľné, že zožerie prales plný opíc, ak sa to stane. No, ilajan, to nepredstaviteľné je výhra TN v MI. Moji rodáci majú teraz veľmi slabé mužstvo a ak toto by vyhralo v MI, tak by to bol zázrak. Je jasné, že na MY musíme vyhrať, keď už pre nič iné, tak pre klubovú pokladnicu. Bez príjmov a to by nás čakalo v skupine o záchranu, by pokladnica zívala prázdnotou a mohli by nastať problémy s výplatami a následne na ihrisku.
Ale nesmieme zabúdať aj na hlavný cieľ a to je ten malý, nudný pohár. Blíži sa 13. 3. 2013 a Košice. Tam sa tiež musia upierať naše mysle.
Vymenili sme si názory na derby ktoré sú rôzne. Treba rešpektovať každý názor a táto udalosť nesmie prerásť do návratu starých časov. Svätoplukove prúty, myslime na ne, nesmie nás žiaden problém rozdeliť a vrátiť nás do chaosu. Odmenou nám bude lístok s menom FC SPARTAK TRNAVA v osudí pri losovaní európskych pohárov.


Vidím to i na Moravě - tam to bylo krásně vidět, pomezní má instrukce jak policajt
ve filmu " Pelíšky" - "Nepřítel nesmí projít ! "


Nech to zajtra dopadne akokoľvek - tým nechcem povedať ze na zajtrajšom výsledku nezáleží, tak prvý finálový zápas jari hráme o týždeň na Myjave. Dúfam že tam bude domáca atmosféra. Dnes nám Sereď veľmi pomohla


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk