EN
výsledky hlasovania zápasu FC Spartak Trnava - ŠKF ICLINIC Sereď: 1. Emir Halilovič2. Rafael Tavares

Diskusné fórum


Téma: Finále základnej časti

Sereď

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
1 2 3 4 5 >
Ja by som pár ľuďom tu doprial nového majiteľa typu Boriera z Košíc. Ak si niekto myslí, že sa budú tlačiť ľudia s plnými peňaženkami pred bránou, no prosím. Zatiaľ slovenské kluby nemali šťastie na cudzincov a doma sa asi ťažko hľadá seriózny záujemca. Leto sa blíži, príde rozuzlenie. Možno bude môcť niekto začať po rokoch chodiť na futbal.


haus 1,

neviem, či budeš súhlasiť, ale teraz treba aj niečo načrtnúť od terajšieho vedenia o ďaľších cieľoch Spartaka. Mali by sa teraz kompetentní viac zapájať do diskusii s fanúškami. Treba povedať, ako to myslia s mužstvom ďalej. Ja by som prijal pár viet o tom, čo nás čaká. Keby sme ten pohár vyhrali, či sa mužstvo skvalitní a či sa pokúsime o niečo podobné ako minulú sezónu. Myslím si, že nevyužiť šancu, ktorú nám dáva istota nasadenia v prvých dvoch predkolách kvalifikácie EL a tiež možnosť nasadenia klubu v treťom predkole EL by bolo pre klub zlé. My ten malý, nudný pohár musíme vyhrať. Pôsobením aspoň v kvalifikácii EL verím v nakročenie na správnu cestu.


16.03.2019, 09:25
O čom môže toto vedenie rozprávať, keď visí na šnúrke od gatí pána veľkomožného? Kým nie je známe financovanie klubu do budúcnosti, tak nie je o čom rozprávať. Keby sa náhodou zmenil majiteľ, zmení sa aj vedenie. Tak čo chceš od nich vedieť?


14.03.2019, 19:06
môj názor na zápas v KE. koniec dobrý, všetko dobré, ale blíži sa sobota a Trenčín a výkon z KE na úrovni 3 ligy by nestačil. je potrebné hráčom nie len povedať, že to nebolo hodné majstra, ale ukázať aj na videu, napr. obranca Čonka je druhy naj strelec s 2 gólmi, hoci vlast., ale zariadil až 6 bodov straty, pritom 80% prihrávok ide späť obrancom a brankárovi a zo zv. 20% prihrávok smerom do predu je väčšina nepresných, alebo presná príhravka z prvej je skoro pre našich hráčov neznámy pojem, tiež šprint na 20- 30 metrov neexistuje. ak sa má hra zlepšiť, musíme hráčom poukazovať aj na videu, na nedostatky v hre, lebo ináč k náprave nepríde.


14.03.2019, 15:27
Gurci je v pohode, ja bych ho nechal. Spestri diskusiu a vacsinou pobavi. Ked sa niekto na neho urazene nechyti, tak ho to aj tak zachvilu omrzi. Ale zatial ho vzdy niekto prizivy, tak ma zabavku.


Ale veď to je príjemná zmena čítať gurcaka. Aspoň sa zasmejeme a hneď je deň veselší. Ale pravdu má v tom, že Senica nebude ľahký súper.


14.03.2019, 13:18
To bol odvar futbalu od uradujuceho majtra,co predviedol v Kosiciach.Senica im da v buducom kole v pohari jednoznacnu stopku.


14.03.2019, 13:51
Košice sa vymenia do dvoch rokov v lige so Sereďou. Sereď bude v tretej lige a Košice v prvej. Takto to bude reálne a spravodlivé. Konečne skončia seredskí antifutbalisti tam kde patria - v treťej lige, to bude pre nich maximálny strop.


ahoj gurči som rad že nas zasobuješ svojimi nadhernými prognózami, len tak dalej - začinam ta mat rad.


Zápas jsem neviděl, jen posledních pár minut a penaltový rozstřel po příchodu z práce domů. Uff, fotbalový pánbu byl na naší straně... Hluboce smekám před Grendelem a jeho odvahou znovu postavit míč na bílý puntík..


A máme to za sebou.. Našťastie úspešne.. Chváliť dnes naozaj nie je čo. Ale snáď to chalanom pomôže lebo bola na nich hrozne vidieť prehra so seredou


Dôležitý je postup a k tomu patrí horalka od "Burčaka".


13.03.2019, 17:48
Každé víťazstvo, resp. každý postup sa počíta. Nezáleží na tom, akým spôsobom sa to dosiahlo...Počas zápasu sme si vypili kalich horkosti skoro až do dna (nepremenená penalta, vylúčený hráč, kopu šancí nepremenených...). Aj tu sa prejavuje charakter mužstva, že napriek problémom to nakoniec dali...


Pán Boh zaplať


13.03.2019, 17:20
uff veru


1 2 3 4 5 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk