EN

Diskusné fórum


Téma: Finále SP

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "1marian1" |  vypnout filtr
Chlapi, ale ak si dobre pamätám, niekto z nás označil druhú časť ligy za dohodovú. Myšlienky na vypadnutie sú myslím nenáležité. Tento káder jednoducho nemôže vypadnúť. My sme asi v situácii, keď si môžeme vyberať. Ale, samozrejme, môže sa to zvrtnúť k horšiemu. Ale stále to máme teraz vo svojich labách a verím, že to ustojíme. A veľmi sa teším na pohár. Ale Jurkovi by som chcel povedať, že základ našich úspechov bola pri titule a pri Európe obrana a keby nemala slabšiu dvadsaťminútovku v Nitre, tak by bolo skôr vymaľované. Ale 18 júna sa dočkáme. Ja verím v postup do tretieho predkola a tam sa môže udiať všeličo. Aj prijateľný žreb.


05.05.2019, 22:09
Marian, je dobre byt optimistom, Ty uz vidis strasne daleko, aj ja chcem aby sme postupili min. do 3 predkola, tento kader ako pises nemoze vypadnut a ani nevypadne, staci vyhrat s Podbrezovou a je klud. Som zvedavy na kader do buducej sezony, skoro vsetci maju zmluvu len do konca tejto sezony, urcite treba ziskat posily a zase spravit kvalitne muzstvo, ktore bude robit nam fanusikom radost. Hlavne mat sponzora a zabezpecenu celu buducu sezonu. A poznamka k tomu, ci hrame defenzivne, alebo nie. Vzdy to zavisi aj od supera, v zapase so Zilinou sme ich prestrielali (strely na branu 12:4), na zaklade tohto zapasu neviem, ci to bola defenziva alebo ofenziva, co nam vyhrala pohar. Zakladne pravidlo je nedostat gol, tuto sezonu sme v poslednych minutach ich dostali strasne vela, stratili sme min 20 bodov, toto sa v buducej sezone nesmie stat ak chceme byt uspesni.


Chlapi, prvý gól veľmi sporný. Ale ten druhý, Matúš Turňa sa asi zabudol. Ale ten nerozhodol. Rozhodol prvý. Vždy smútim, keď prehráme, ale dnes mi to akosi nevadí.


Nedá mi, aby som sa s Vami podelil o moje poznatky zo stránky msk ZA, tiež tam majú diskusiu. Plačú a plačú. Všetci im krivdili. Usporiadatelia, policajti, rozhodca a aj Sbs a dokonca aj trnavskí diváci, ktorých jeden debi.ko nazval zvery.
Majú krátku pamäť. Mnohí z nás sa pamätajú na bezdôvodnú bitku, ktorú dostali naši fanúškovia len preto, že chceli ísť na zápas v ZA. Mladých starých a aj deti bili, vtedy sa nik z plačkov neozval. A tiež aj posledný vyhadzov spojený s bitkou pri oslave titulu. Veľmi pekne naplánované a aj uskutočnené s pomocou žilinských fanúškov. Keď bijú iných, tak si aj schuti zatlieskajú. Ale keď ich, tak plačú. Sú to obyčajné bezcharakterné žilinské svi.e. Dokonca aj vyblednutí sú mi sympatickejší ako tie prasc.e. Nedalo mi to, aby som sa s Vami o tom podelil.


A tiež zabudli nato ako nás na jeseň v zápase s nimi u nás doma Pavlík zarezal a daroval im 3 body..


marian suhlas, kedysi som v ziline študoval na výške takže viem čo tam maju za indianov, kašlime na nich, my sme SPARTAK. asi si mysleli že im prestrieme červenočierny koberec po ktorom si pridu pre pohar, som rad že to takto dopadlo, bol to jednoducho hekticky nadherny infarktový večer v naš prospech - vážme si to


Všetko je pekné, ale veľmi si prajem, aby sa tento úspech preniesol do života Spartaka. Aby sme neklesali, ale stúpali hore. Liga sa zachráni, o tom niet pochýb. Predsa s takýmto kádrom nemôžeme vypadnúť. Ale teraz by mohli zodpovední už myslieť na predkolá pohára. Či treba posilniť a ak áno ako a kde. Chlapi, keby sme tú skupinu opäť hrali, čo by nám viac chýbalo? Asi nič.


To, čo začali prvé dva zápasy, teda s ZA a DS, to predviedli včera. Dalo sa na to pozerať a aj šťastena a rozumný koučing sa pričinili o ten nezaujímavý pohár.
Chcem povedať, že slová Ondrejku o predaji sú závažné a verím, že to dopadne k spokojnosti všetkých. Toto víťazstvo by nás malo opäť zjednotiť, zanechať spory a tešiť sa na Spartak či v Európe, alebo v lige. Čo Vy na to, ekvalizér a Lukáš?


02.05.2019, 12:38
Spory su momentalne len na nete, pocas zapasov sme chvalabohu jednotni a kazdy jeden chce svojou troškou pomoct Spartaku k vitazstvam.


Suhlasim, nezhodneme sa len tu, lebo kazdy si mysli to svoje a vidi nas uspech, neuspech ci pokrok v niecom inom...


Vraj sa rokuje s Drobným zo CINEMAXu odkaz


02.05.2019, 13:24
S Drobným kšeftuval aj pán architekt Adamec, ale však to nám obyčajným smrtelníkom môže byť jedno, len nech to tu ešte funguje

CONTINENTAL FILM, s.r.o.
Ševčenkova 19
Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01
(od: 28.03.2017)
Dozorná rada:
Tomáš Drobný
Ševčenkova 1071/19
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 15.05.2014
(od: 21.05.2014)
Mgr. art. Barbora Drobná
Ševčenkova 1071/19
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 15.05.2014
(od: 21.05.2014)
Mgr. Katarína Javorová
Markova 1052/11
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 15.05.2014
(od: 21.05.2014)
Ing. arch. Pavol Adamec
Oblúkova 7024/33
Trnava 917 01
Vznik funkcie: 21.06.2006
(od: 21.06.2006 do: 13.04.2011)
Ing. arch. Pavol Adamec
Oblúkova 7024/33
Trnava 917 01
Vznik funkcie: 21.06.2006 Skončenie funkcie: 09.02.2011


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk