EN

Diskusné fórum


Téma: Spartak - Podbrezová

Další ze zápasů ”o bytí a nebytí” aneb nic jiného než zisk tří bodů pro červenočerné barvy nepřichází v úvahu...

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "1marian1" |  vypnout filtr
Kto vie, čo sa u nás teraz deje.


03.06.2019, 06:53
To neviem ani ja, ale prístup klubu k fanúšikovi je tu už dlhodobo nastavený tak ako by nemal. Potom tu vznikajú rôzne polemiky a fanúšik potom vyzerá ako internetový fašista.


Súhlas,nedajú žiadne info,potom sa ľudia čudujú,že sa šíria rôzne mýty,dohady a konšpirácie...
Ľudí to štve a reagujú tak ako možno ani sami nechcú,lebo majú radi svoj klub,cítia bezmocnosť,hnev a podobne...
A čo je tohto všetkého priamim zrkadlom???,,,no tie mega návštevy,,,.


03.06.2019, 10:00
Neviem, čo robíte všetci paniku. O žiadnom slovenskom klube sa v tomto čase o pohyboch v kádroch, v realizačných tímoch, nikde nepíšu aktuálne informácie, ani v novinách, ani na ich internetových stránkach. Jednoducho je dovolenkové obdobie, aj keď sa v kuloároch niečo deje v každom mužstve, von sa to dostane až na budúci týždeň, keď začnú všetky mužstvá letnú prípravu.
Jedine tri popredné slovenské mužstvá (Slovan, Dunajská, Trnava) už dávno zverejnili aj v novinách a na svojich stránkach harmonogram letnej prípravy + prípravné zápasy. O ostatných amatérskych prvoligových mužstvách ani nechyrujeme, že u nich nejaká letná príprava vôbec začína...


Romanko,

nás by malo teraz zaujímať situácia v Spartaku. Postupom do predkola EL sme situáciu trošku upokojili. Teraz naozaj musíme počkať, ako sa vyvinie situácia s predajom a aký mančaft dokážeme dať dokopy. Zatiaľ je povzbudivé to, že Marek Ondrejka vyhlásil a to verejne, do médii, že dlhy nemáme a to je tiež povzbudivé tvrdenie. Ale, koľko bude peňazí k dispozícii na jeseň, to bude rozhodujúce. Pokiaľ to bude menej než za Vlada, tak je zle. Keď nebudú úspechy, keď bude pokles, keď sa budeme motať kdesi v strede tabuľky, alebo nebodaj na spodných priečkach, tak to nebude dobré. Hoci sa to mnohým ľuďom nepáči a hlavne našim najtvrdším oponentom, teda Ekvlizérovi a aj Lukášovi, stále si myslím, že nejaká rozumná dohoda medzi starým a nádejným novým by mohla sa dať dokopy v prospech Spartaka a jeho fanúškov. Teraz by mohli zasiahnúť fanúškovské skupiny a tiež ich predstavitelia a rozumným, nenásilným spôsobo apelovať a nástojiť na zdarné vyriešenie tohoto problému.
Prosím, uvedomte si, že dole klesnete ľahko, ale nazad je cesta veľmi ťažká. Len slepý nevidí súvislosť s návštevami a problémami a atmosférov v Spartaku.
A na záver môjho príspevku. Myslím si, že Vlado nechal sebe pootvorené zadné vráta, že napriek všetkému má Spartak a Trnavu v srdci. Keby tak nebolo, tak by v zime odstrihol všetko, všetky väzby so Spartakom. On to neurobil a preto si myslím, že nejaké riešenie byx sa mohlo nájsť. Sme namaškrtení úspechmi a všetci chceme ich pokračovanie, či nie?


Keď si to premietnem v hlave a porozmýšľam, tak si myslím, že pri tomto režime takéto umiestnenia asi budú stále. Sem tam bude niečo lepšie, ale najvyššie méty takto nedosiahneme. Pokiaľ by sme mali mať niečo podobné ako posledné obdobie, tak by aj financie mali byť aspoň na takej úrovni.
A preto otázka. Nedalo by sa zabudnúť na zlé veci z minulosti a keby sa dali dokopy nový majiteľ so starým a združili potrebné financie a pokračovalo sa v úspechoch? Pod úspechom myslím účasť v kvalifikácii pohárov a aj sem tam účasť v skupine. Je to zlá myšlienka?


Myslienka dobra, ale absolutne nerealna...
Minuly majitel robil pre uspech len, to ze skusal system "sak raz aj motyka vystreli"...


20.05.2019, 16:22
V slovenských podmienkach tento systém skúšajú všetky slovenské mužstvá. Všetci to hrajú len na náhodu, to sa nejedná len o Spartak. Žiaľ aká republika, taký šport, v našom prípade futbal...V opačnom prípade by sme mali na Slovensku v každú sezónu pravidelne aspoň jedno mužstvo v skupinovej fáze európskych pohárových súťaží (napr. ako v Čechách)...


Suhlasim, tato republika je v zadnici. Katastrofalna generacia ludi ako Kmotrik ci Poor je nahradzana ich neschopnymi nasledovnikmi a ich ritolezmi. Politika statu, kde su jedni zlodeji na hradzani inymi a samotny stat ma prvky mafie. Sudy nefunguju, vymozitelnost prava KATASTROFICKA! Podpora sportu 0, jedine ak sa da prizivit na statnom (stadiony - Siroky, Poor, Kmotrik)... Podpora domacih firiem a malych podnikatelov 0, jeme odpadove potraviny, co inde v EU nechcu, zlozenie predavanych potravin - hnus, ministerka sa prizera. Odrbavanie pri dotaciach, tu je toho tolko. Infrastruktura nic, predbihaju nas africke staty.


Kmotrik pyta dalsich 30 mil. €! Hlavne, ze si postavil byty! Stadion zo 75 na 100! Doteraz bolo ticho. Hm, ked niekto takto stava dom, tak moze byvat v holodome akurat. Top podvodnici, co kradnu statne cize nase peniaze. Sirokemu sme sa poskladali vsetci vdaka nasej vlade. A oni si vladnu dalej...


kamos,

nechcem Ti protirečiť, ale ja ten piskot neodsudzujem. Vždy sa nájdu duševní chudáci, ktorí Ťa bez výčitiek zarežú. Nielen nás, zober si Írov a Henryho jasná ruka, našich mladých s Talianmi ako doj.bali? Kamoš, myslíš si, že ten sudca to nevidel a pomýlil sa? To veru nie. On vedel veľmi dobre čo robí. Veď tí kanaďania mu tú službičku vrátia. A keď si spomenul našich fanúškov. Aké previnenie sme urobili my a aké rakúšania, keď inzultovali postranného. A aké boli tresty? Sú rovní a ešte rovnejší. Sú to špinavé ku.vy a ja by som pískal tiež
Aj Chelsea by som pripomenul, mali dostat trest a nic.


Neviem či už padol verdikt,asi som nepostrehol,ty budeš vedieť.
Aký trest mali vyblednuty za rasistické bucanie,pyrotechniku atď v zápase s TT.


Slovan dostal pokarhanie pri naštarovanom kompresore!


kamos,

pekne to píšeš. Veľmi sa mi to páči hlavne o ZA. Sezóna bez čerešničky, t. j. bez európy, je neúspech.


Tvrdil som stále, že s týmto kádrom nie je možné vypadnúť. Teraz sú na ťahu tí, čo majú do toho čo hovoriť. My sa môžeme len zhovárať a čakať, čo bude. Máme cca dva mesiace na prípravu na Európu a ligu. Dúfam, že zodpovední tento čas využijú správne. No nech sa stane to, čo nám je súdené.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk