EN

Diskusné fórum


Téma: Spartak - Senica

Slovenský pohár

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Fanda307" |  vypnout filtr
Ja si tiež myslím,že človek by mal mať na výber,či chcem balík,alebo sólo lístok...
Keď ideš do kina tá tiež nenutia si kúpiť popcorn a colu k listku,ale keď chces si kúpiš.
Keď nieje iná možnosť,kúpim balík,aj keď pre syna a ženu by ozaj stačil sólo lístok v normálnej cene...
Zatiaľ sa to krásne darí,znechutiť futbal aj tým,čo chodia roky rokuce.


25.04.2019, 13:43
Balíček je asi preto aby ste neprišli v žltom, modrom a podobnom prevedení. Veď sa pozrite na domácich zápasoch ,ako sú ľudia schopní prísť. Niektorí nemáte problém prísť na FCST.v tej najhoršej handre na svete. (Belasej)


Áno,to máš pravdu( vždy sa nájdu ľudia v modrom,dokonca na DS bol kúsok od nás fanúšik v zltomodrom)...lenže ja chodím na zápasy vždy v tričku (čo bolo na posledný výjazd alebo príležitosť) alebo ako vždy do kotla v čiernom,podľa vyzvy,malý má klasický červeno-čiernych dres a žena biely dres...ide o to,že zaplatím za 3 tričká,mne možno sadne ale 8 ročnému chlapcovi a žene,čo má veľkosť(S,M) asi ako nočnú košeľu.o toto ide mne konkrétne.


25.04.2019, 17:16
Ved sa predavaju vsetky velkosti.


Neviem prečo mám taký dojem,,asi to tak je,,ale strašne mi to príde,že oni nám pustili pohár,mi im na oplátku ligové body...Dnes som asi po 3 rokoch vynechal domáci zápas z dôvodu:
už asi hodinu a pol pred zápasom padali v Niké,Fortune a pod stávky typu TT- SE čistá 2 za 200€ a podobne,vedel som,že to tak aj skončí,ani som nešiel kúpiť lístok,to isté 2 kamoši somnou.Ked som videl zápas na nete,utvrdilo ma to v tomto,že túto sezónu pôjdem už iba 1.maja na futbal...
Pokiaľ Spartak nezíska nového,,silného a stabilného partnera,prípadne majiteľa,neprivedie poriadneho trénera a hráčov,čo vedia poriadne hrať,nie všakovakých zadarmo, na túto utópiu a frašku nebudem chodiť držať svoje hlasivky.Spartak nosím v srdci dlhé roky a dlho budem,ale ako niekto už písal,kadiť na hlavu si nenechám a tráviť voľný čas sa dá aj zmysluplnejšie.


20.04.2019, 21:52
keby sme aj ten maly nudny nezaujimavy aj vyhrali. potom co? prenechame miestenku do EL dalsiemu v poradi? alebo tam pojdeme spravit mega hanbu :( ... chcel by som velmi ziskat aspon pohar, ale ked ani nevieme ci sa bude dalej nieco vobec hrat v TT.. tak neviem ci takto Smajlík


Veď aj ja by som bol veľmi rád,ak by sme pohár získali...aj v to dufam...ale aký to bude mať zmysel,keď v prvom predkole nás zosmiesni nejaký macedónsky,alebo dáky podobný klub...a bude mať vlastné kto hrať prípadný takýto duel???
Iba zápis do slovenských štatistík..( ak ho vlastne získame).
Tu je to celé zle....po EL a peknej ceste v skupine malo prísť zúženie kádra,ale štýlom nevyužitý a slabší preč,to najlepsie udržať a skúsiť doplniť o hráčov typu Pehlivan,Egho,Ofosu,- proste hráčov,čo vedia zlomiť zápas a vytvoriť konkurenciu v mužstve...miesto toho takmer všetka kvalita odišla,zostal podpriemer a pár slušných hráčov( Grendela,Conka ,ylmaz),schopný prišli Abena, Lovat,Janeckovo srdiečko,stále zranený Depetris a potom už len kopec hráčskeho odpadu typu Ashiru,veď on sa nevie presadiť ani v juniorke....
Vidím to čierne a bude horšie...Bohuzel.
A náš pán majiteľ sa ani neunuva vydať dáke stanovisko,čo bude ďalej...veď už len 5 kol a ???posledný nech zhasne,alebo hosť vyhadzuje vrchného.


Šport.aktuality.sk- článok s názvom ,,Veľká fanúšikovská štúdia,,.
Možno odpoveď nato,prečo sa môžu všetci veľký investori na kluby v našej lige,,slušne povedané vy.rat,,.
Zaujímavejšia je dokonca aj 3 Nemecka liga,ako naša Kofola liga...


Veď toto...zase prídeme,lebo máme Spartak v srdci....
Teraz majú hráči ozaj nad čím premyslat.!!!
Pohár je jediná šanca na Európu,ale aj prilákanie sklamaných fanuskov...uvidíme čo nám pripravia,či zlepšia stred týždňa,alebo nás dorazia...všetko je na nich.
Musia si uvedomiť,že sme stále úradujúci majstri a podľa toho aj pristúpiť k zápasom.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk