EN

Diskusné fórum


Téma: Spartak - Senica

Slovenský pohár

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "PeterYnnus" |  vypnout filtr
Chce sa tu niekto baviť aj o futbale? Mňa už toto fakt nebaví, keby sa dalo tomu pod hrudnou kosťou rozkazat tak po takýchto diskusiách a je úplne jedno na ktorej strane barikády človek stojí tak idem sa hneď od zajtra prihlásiť do fanklubu Petržalky..

A podotýkam, že ani jeden z Vás nepresvedčí toho druhého o svojej pravde a už vôbec neovplyvní predaj ci ne predaj klubu..


30.04.2019, 18:17
Čítam na Trnavskom hlase, že už sa uzdravil Depetris a možno zajtra aj nastúpi, už trénuje aj Miesenbock, horšie je, že Erik Grendel ma roztrhnutý väz v kolene, čiže do konca tejto sezóny ho už neuvidíme na trávniku, čo je veľká strata.


Ked otvorim oci co i len 1 truhlikovi, stoji to za to.


Ekvalizér ale presne to iste si myslí aj druhá strana :-)


To by druha strana musela dat argument Smajlík


30.04.2019, 17:22
Peter, radsej sa budem bavit o futbale, politika (podla mna) do sportu nepatri. Myslis, ze Spartak zajtra nastupi v takej istej zostave ako proti Zlatym Moravciam, neviem, ci sa niekdo zo zranenych (Depetris, Miesenbock) uzdravil, je tazke nahradit Grendela, ale snad to Spartaku vyjde, treba verit!!!


Argument je tvoj nick.Škoda klavesnice


Ak sa nemýlim tak Dudl, Depetris sú mimo do konca sezóny. Co je s miesenbockom je všeobecná nekomentovana záhada. V strede asi nastúpi janecka sloboda a asi AJ rada. Na hrote iná varianta ako Yilmaz bohužiaľ nie je. Aj keď by bolo fajn skúsiť zaskočiť Žilinu hrou na 2 útočníkov ako sa nám to podarilo v 1.kole na jar.


Neviem co riešite. Treba začať chodiť do kina. Napríklad teraz tam hrajú skvelých Avengers :-)

A mňa napríklad osobne štve ako sme mohli dopustiť nomináciu Pavlíka na finále SP, ktorý nás viackrát zarezal na jeseň a naposledy práve v domácom zápase proti Žiline. Latal dokonca vtedy spomínal ze ho mali vetovat do konca sezóny. Aspoň uvidíme ako žlto - zelené SFZ naozaj zajtra je.


Je hodne žlto-zelene.!!!
Veď vidíš,aká je forma Zeliny v posledných zápasoch...azda horšia ako naša,tak treba poistiť..


30.04.2019, 17:08
Prosim... boze len nie ziadne Marvelovky... vsetko ostatne skusnem, ale marvel fakt nedam :-D. To uz radsej skaredy futbal s prehrou Smajlík


Akákoľvek marvelovka ci akýkolvek film je lepší ako čítanie tejto diskusie..

A to kino bolo myslene aj tak v inej súvislosti


30.04.2019, 18:10
ved klidek Smajlík vsetko v poho: ))


30.04.2019, 11:12
Konečne príspevok k veci! Podľa klubovej stránky FC Nitra je finále vypredané!


Nehadajte sa.. Každý máme kus pravdy a nehadali by sme sa keby nam na tom našom Spartaku nezáležalo. Užívajte Veľkú noc a nech nám aspoň dnes pekne šibe...


Bez ohľadu na režim ci je štandardný ci neštandardný tak by sa mal vymeniť tréner.. Takto amatérsky to môže viesť ktokoľvek z dnes 1800 prítomných divákov


Mať tak Vaše problémy.. Radšej treba dnes vyhrať v podbrezke aby sme sa ešte nenamocili do baraze.. A Som zvedavý co budú ľudia vravieť od leta..


Ja neviem, merať si kto ho má väčšieho resp je väčší fanúšik je blbosť. Každý robí ako to cíti. Nech sa každý stará sám o seba a keď sme sami so sebou spokojní tak je to fajn. K zápasu len toľko, dudl spravil chybu ale ten chalan ma 18 rokov a tých chýb ešte bude. Mali sme dat gól resp zasa neprespat určité pasáže zápasu. Ale všetko je ako ma byt. Snáď ste nečakali vypredaný štadión v skupine o záchranu.


Asi takto fanúšikujeme:
Dolná šestka-2.000
Horná šestka -RK,MI,SRD -3.000
Horná šestka-ZA -4.000
Slovan,DS -6-7.000
LM,EL-17.000/všetci sme Spartak


Podľa mňa sa prejavuje naplno kvalita hráčov a nášho trénera.. S postupom budeme mat ešte problém


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk