EN

Diskusné fórum


Téma: Spartak - Podbrezová

Další ze zápasů ”o bytí a nebytí” aneb nic jiného než zisk tří bodů pro červenočerné barvy nepřichází v úvahu...

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "haus1" |  vypnout filtr
31.05.2019, 19:26
Spartan TT. keby nebolo VP, možno viac titulov aj skôr štadión, ale možno aj 3 liga ako Prešov, to sú ničím nepodložené názory, ktoré prezentujú ,neprajníci Spartaka.


nepochopil si, ja som chcel iba povedať, že minca má vždy dve strany a hlavne nie som neprajník Spartaka, len chápem a pozerám sa na svet a život v ňom iným pohľadom, pár rokov dozadu sa šuškalo, že Trnka chce vstúpiťdo Spartaka, dokonca som počul, že aj Kmotrík (predtým ako kúpil Slovan) chcel do Spartaku len V.P. bol vždy zásadne proti.....


31.05.2019, 22:38
Ak Ti chybal Kmotrik, tak uz neni ocom debatovat.


a aký a v čom je rozdiel medzi Kmotríkom, Poórom, Filom, Antošíkom, Abramovičom a pod. nebuďte zaslepení a nemajte ilúzie o oligarchoch


31.05.2019, 17:37
ja som si doteraz myslel, že tu prispievajú fanúšikovia Spartaka, ktorí majú kladný aj záporný vzťah ku Spartaku, a píšu svoj názor. preto im odporúčam aby sledovali situáciu vo FO napr. Bardejove, Prešove, KE. BB. Pr., ZM, Podbr. .ale aj Žiline , Blave, a iných kluboch EU. Všade je to o peniazoch. Preto treba poďakovať VP za doterajšie pôsobenie v Spartaku a veriť, že nový majiteľ naplní naše očakávania. aj ja si želám aby to bolo čo najskôr aby, sme mali možnosť čo najlepšie sa pripraviť na novu sezónu po každej stránke, hráčskej i personálnej. a my verní fans . prestaňme konšpirovať o kvalite hráčov, keď ani nevieme ktorí to budú, vedení, majiteľovi, keď ani nevieme kto to bude.


30.05.2019, 11:27
ak Spartak je srdcovka VP, tak musí vedieť, že nevyjasnená situácia ohľadom vlastníctva , každým dňom veľmi zhoršuje situáciu, pretože sa už začali vo veľkom rozhovory s hráčmi o ich prestupoch a nám sa môže stať, že nebude k nám mať kto prestúpiť, pre nejasnú situáciu, či bude nové vedenie , tréneri, ktorí hráči odchádzajú , či budú financie na nákup kvalitných hráčov a pod. hoci hráme v EU. stačí len sledovať čo sa už deje v ostatných ligových mužstvách. nezaspíme dobu, pretože sa nám to sakramentský vypomstí.


25.05.2019, 11:20
včera mal byť oficiálne predstavený hráčom nový majiteľ. zatiaľ ani zmienka o tom. máme to brať tak, že oficiálne novým majiteľom je Cinemax ?


23.05.2019, 17:50
zajtra hráme posledný zápas a je tu voľajako ticho. potrebujeme ho jednoznačne vyhrať. pretože majú znova nastúpiť mladí hráči a ak by sme ho prehrali, potom by všetko odniesli oni , čo by sa prejavilo v ďalšom období na nasadzovaní mladých. a tiež by potvrdilo neoverené správy, že to chceme dať vyhrať Trenčínu na úkor ZM.


Jestli s TN vyhrajeme nebo prohrajeme se ukáže zítra resp. hráči to ukáží svým výkonem na hřišti. Trnava do teho!


20.05.2019, 17:46
ekvalizer, problémy Slovenska si pomenoval skoro všetky, ale sú tu aj otázky 1. máme vôbec takých ľudí, ktorí sa po zvolení nezmenia a budú vo funkciách pracovať tak ako by mali ? 2. prečo ani na nižších úrovniach, obce ,mesta, okr., kraje, to nefunguje tak, ako by malo a pritom sme volili ľudí známych a šport nepodporujú, ale zaniká. 3. idú voľby do EU , na budúci rok u nás a znova zvolíme ľudí na ktorých budeme 4 roky iba nadávať a tak to pôjde znova a znova.


Ono je niekedy lahke ovplyvnit ludi, z historie:
Pred 100 rokmi sme boli zaostali, 90% slovakov analfabeti, horsie ako v CR alebo Madarsku, nehovoriac o Rakusku. Preto si napr. aj slovaci na juhu myslia, ze su madari alebo maju madarskych predkov, lebo su len pomyleni. Tak isto pomyleni sme aj my, ked idu volby. Zrazu sa nechame oblbnut krasnymi recickami. Ale tak pod vplyvom ekon. rastu sa aj v Nemecku v 30 rokoch nechali oblbnut a bola z teho 2. svet. vojna... A nekeri truhlici slovania este uznavaju AH ako modlu, pritom ten by slovanov najradsej vymazal. Prakticky aj vzdelani ludia sa nechaju pomylit. Nezalezi potom od urovne statu. Ale stale existuju ludia, ktorych je tazke zohnut, par ich je, ale sami musite otvorit oci, aby ste videli, ktori to su. Problemom je volebny system na Slovensku, volime ludi, ktorych nepozname a nie ludi z okolia. Tento stat je celkovo zle nastaveny, vyhovuje najma podvodnikom a mafianom.


15.05.2019, 15:09
svetové Slovensko a SFZ. doteraz som nezaregistroval. aby niekde vo svete zakázali povzbudzovať svoje mužstvo aj slušným spôsobom, lebo vyvedú fanúšika von. je vôbec vhodné hrať taký zápas ??? a fans cestovať do Nitry. na také zviditeľnenie Slovenska môže prísť iba chorý človek . to aj Nitrana vyvedú ak by povzbudzoval Spartak ?


14.05.2019, 13:21
pretože predaj Spartaka sa stále posúva, mám návrh, neviem či dobrý alebo zlý, aby aj zástupcovia fanúšikov 2,3, navštívili rod. Drobných s ktorou sa údajne jedna o kúpe a pomohli ju presvedčiť, pretože je najvyšší čas rozmýšľať o zmenách v mužstve, vedení i trénerskom poste, pretože EU sa blíži, aby sme neboli hrou a výsledkami na posmech.


16.05.2019, 19:45
A čo by si im chcel? Rozkopať sedačku? Alebo prepáliť koberec v obývačke? Prípadne starého pána obliať pivom?


14.05.2019, 14:35
Na posmech nech sú tí čo v slabučkej horskej slovenskej lige v túto sezónu nič nedokázali. My sa nemáme za čo hanbiť. Okrem nás, Slovana, Dunajskej Stredy, Ružomberku tí ostatní nech sa hanbia. Nedokázali absolútne nič. My sme si zahrali úspešne v Európskej lige, vyhrali pohár...V Európskej lige sme nahrali najviac bodov zo všetkých slovenských mužstiev...Na pekný futbal sa dnes už nehrá...Hrá sa na účelný futbal a ten sme my hrali aj za El Maestra a aj v tejto sezóne...


14.05.2019, 17:14
kamos.........úplne s tebou súhlasím....TITUL...EL..SP....super rok...čo viac si fanúšik môže priať....v zime nastala veľká obmena v mužstve a záchrana bola povinnosť...aby sme všetkým neprajníkom ukázali ,že nato máme....aj ked tie výkony boli aké boli,ale treba chalanom podakovať....za mňa velke dakujem....


11.05.2019, 22:11
teraz, keď záchrana je už istá, mali by dostať príležitosť aj mladí, vlastní odchovanci, aby ukázali, či majú na to aby hrali za áčko , alebo treba hľadať náhradu. verím, že vo vedení sú rozumní ľudia, čo rozumejú futbalu a záleží im na Spartaku.


10.05.2019, 19:01
bolo by dobre, keby sa vyjadrili k trestu aj fans a povedali ako a kto to teraz zaplatí. keby aspoň zajtra prišli vo veľkom počte podporiť Spartak a aspoň tak odčinili svoj prehrešok.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk