EN

Diskusné fórum


Téma: Finále SP

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ilajan" |  vypnout filtr
04.05.2019, 22:52
Senica vyuzila ze Spartak mal v nohach 120 minut v stredu v Nitre, priznal to aj trener Senice, ze hraci Spartaka boli unaveni, na druhej strane boli oba goly sporne, Kosut stal na brankovej ciare ked odhlavickoval loptu a Ramirez bol v offsaide. Stale mame 4 body od baraze a 5 bodov od 12 miesta, staci jedno vitazstvo z 3 zapasov a bude klud, najlepsie hned teraz s Podbrezovou. Hraci si oddychnu a pripravia sa na Podbrezovu, okrem zachrany mali by sme mat o jednu motivaciu navyse - Oravec + Rehák, prestupy, ktore neboli ferove (podla mna museli posluchnut majitela - hracskeho agenta, ktory si kupil klub v Podbrezovej)


Kosut stál min. krok za bránkovou čiarou, ten gól vôbec nebol sporný


03.05.2019, 21:40
Je to spomenute uz aj v tejto diskusii, ale prikladam link, kde uz aj sam Poor hovori a kroku dalej k predaju Spartaka a k rokovaniam, ktore prebiehaju, vyzera to na bratov Drobnych, za ktorymi je spolocnost Cinemax: odkaz


30.04.2019, 19:35
Musím tu niečo napísať, teraz na Markize bola reportáž o vyšetrovaní korupcie vo futbale, stretnutie Macika a Bartka na pumpe, že sa to stále vyšetruje, a samozrejme bol spomínaný Spartak, viac ako rok je ticho a deň pred najdôležitejším zápasom je zrazu potrebné informovať o vyšetrovaní. V športe zase čítam, že Nitra sa pripravuje na Trnavských hooligans, to nie je náhoda, nazval by som to ovplyvňovanie zápasu a verejnej mienky. Ja ale verím, že Spartak to zvládne. Možno nastúpi aj Depetris (asi ako striedajúci hráč). Podla Trnavského hlasu sa dá očakávať rovnaká zostava ako v zápase so Zlatými Moravcami, Janečka má hrať v zálohe.


Tiež v správach na RTVS potvrdili že depetris je zajtra k dispozícií.. Tak uvidíme..

A tie zvyšné správy sú vyslovene cielené..


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk