EN

Diskusné fórum


Téma: Finále SP

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "pipestone" |  vypnout filtr
A Senica koľkokrát vystrelila na bránu tak ze musel Bolek zasahovať? Ani raz!
Pri prvom góle nebolo dôležité, kde stál Košút ale kde bola lopta v momente keď ju hlavičkoval.Stal na bránkovej čiare a očividne išiel hlavou proti lopte.Aj v ZM ste si všetci mysleli ze ju vyrazil rukami.
Pri druhom góle bol Turňa pol metra pred hráčom Senice,viď záznam, Marián si ho pomýlil s Pekárom ktorý bol naľavo ale aj ten bol vysoko pred hráčom SE.
Verím že naši funkcionári budú mať k dispozícii dobre video.
A ak uznajú že to stojí za protest že ho bez váhania podajú.
Len si neviem predstaviť reakciu SZF keby musela uznať že už v druhom zápase po sebe hrubé chyby rozhodcov pripravili Spartak o body.


05.05.2019, 14:06
Môžeš mať pravdu, tie góly boli sporné, to je fakt. Senica dala dva góly a my ani jeden. Ako bude reagovať SFZ ak rozhodca urobil chybu? Nijako. Presne ten istý rozhodca neuznal Bakošovi gól proti Za pamätáš? Ako reagoval SFZ? Nijako. Vraj sa zmenili pravidlá. Mimochodom mňa vôbec nezaujíma koľkokrát vystrelila Senica, ale koľkokrát Spartak. Že sme mali v nohách ťažký zápas je fakt prečo sme zápas neposunuli na nedeľu? A nebolo to prvý krát keď sme hrali pohár a o dva dni ligu. Keď sme prehrali v lige sa vytešovali všetci, že porazili majstra.


Tak to boli veľmi divne góly čo sme dnes dostali.
Snáď budú k dispozícii nejaké dobre zábery ani sme mohli zistiť či aspoň jeden gól bol regulárny.


TTforever súhlasím s hodnotením našich hráčov a všimol som si ,že si vynechal jedno meno. Brankár Bolek.
Keď som opakovane videl záznam gólov ktoré sme dostali a porovnal som to,čo chytil jeho žilinský náprotivok tak to bol veľký kvalitatívny rozdiel a nebojím sa povedať, hlavná príčina prečo Žilina tak rýchlo vyrovnala.


No neviem,či by takú prudkú hlavičku pri oboch góloch a takej malej vzdialenosti dokázal dáky brankár chytiť...ja to brankárovi na štít nedávam,skôr slabšie pokrytie od obrancov( ale veľmi kvalitné centre,prudké a presne).zase keby vybiehal je tu otázka,či by sa cez toľkých hráčov na ,,5,, k lopte dostal.
Tu niet čo vyčítať nikomu,celý večer bol ako prechádzka rajom zo zastávkou na kardiocentre,ale oto viac radosti na konci...
Niečo takéto náš klub i mesto,všetci fanúšikovia potrebovali...obrovskú vzpruhu,po množstve sklamaní to najkrajšie zadosťučinenie.


Po tak úžasném zápase si vůbec netroufám hledat chybky v našich řadách.. Smajlík


My čo sme boli včera v Nitre budeme mat zážitok na cely život. Od eufórie rastúcej s každým streleným gólom s následným pádom na samé dno depresie po vyrovnávajúcom góle Žiliny a konečným výbuchom obrovskej radosti po poslednej premenenej penalte keď už málokto z nás veril-skvele.
Vzhľadom na počet gólových šancí víťazstvo zaslúžene.


Zajtra je deň D.
Treba sa koncentrovať na tento zápas,zanechať zabomysie spory,podporiť chlapcov najlepšie ako vieme a snáď sa nám odvdacia dobrým výsledkom.


Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk