EN

Diskusné fórum


Téma: Finále SP

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
Filtr: výpis příspěvků uživatele "tt1953" |  vypnout filtr
05.05.2019, 11:51
Janko veríme, všetci veríme, ale povedzme si pravdu veď sme chlapi! Kolkokrát sme vystrelili na bránu za celý zápas? Tuším dva krát Marekom Janečkom.Obidve strely išli tesne vedľa. Koľkokrát sme trafili bránu za celý zápas vychádza mi nádherné číslo N U L A. Ak sa mýlim tak ma prosím opravte. Z čoho preboha chceme dať gól!?!! Naproti tomu sme v Moravciach aj v Senici dostali góly, že nám súper vbehol s loptou až do brány!! Ak sa nevrátime k výkonu v Nitre proti Žiline tak vypadneme, o tom som na betón presvedčený. Už sa nemáme na čo vyhovárať! Góly ktoré sme dostali boli alebo neboli regulárne na veci nič nemení. Treba zdvihúť hlavy a konečne začať hrať futbal aj v lige a nešpekulovať!!! Nestarať sa konečne o to či zachránime Senicu, Zlaté Moravce, Trenčín . Hrajme sami za sebe je najvyšší čas!


tt1953,

neboli tieto 3 body súčasť dohody? My pohár, oni ligu? S týmto kádrom nemôžeme vypadnúť. Aká by bola liga bez Trnavy?


05.05.2019, 13:12
Marian, ziadna dohoda nemohla byt, to je blbost, pred tymto zapasom sám tréner Ščasný povedal, že ide o všetko, potrebujeme sa zachranit, podobne Senica, Zlate Moravce, uz neblbnime, ze je to vsetko dohodnute, kupene, az zasnem nad logikou niektorych fanusikov, ved kazdy hra preto aby vyhraval, nikdo nechce prehravat, co by to bol za sport a sportovcov? To sa mozu potom na to vykaslat. Takto to proste nefunguje, nemali sme vcera dobry den, po strede prepnut na ligu bolo tazke, hraci unaveni, nic za tym netreba hladat, preboha!!! Mne ta prehra nevadi, treba vyhrat dalsi zapas a sme zachraneni!!!


05.05.2019, 12:29
1marian1, ale môžeme úplne pokojne môžeme. Aká bude lige bez Spartaka? Na veľkú radosť viac než polovice Slovenska úplne ronvaká ako so Spartakom bojujúcim o záchranu. Nebudú mať súpera ktorý im znepríjemní cestu za peniazmi z Európy a nám sa budú naďalej vysmievať


03.05.2019, 11:21
Ján Valentovič, ekvalizer, k záverčnému vyhláseniu víťaza pohára mám len toľko. Včera niektorá televízia v športových správach uviedla asi toto: Dekorovanie víťaza pohára zorganizovali fanúšikovia Spartaka Trnava sami. Čo k tomu dodať v Anglicku si nájde čas na dekorovanie víťaza Anglického pohára kráľovná, v Nemecku prezident SRN a u nás si nenájde čas ani prezident SFZ o štátnkoch radšej pomlčím, koniec koncov mne nechýbali. Bohužiaľ sme na Slovensku.


02.05.2019, 21:32
Včera to bola nádhera, nič nebudem komentovať, mám len jedno želanie: Želám Vám mladším fanúšikom nášho milovaného klubu Spartak Trnava veľa takýchto krásnych večerov sú to nezabudnuteľné chvíle na celý život.


K Tvému přání připojuju svůj podpis. V životě lidském není moc příležitostí emotivně a naprosto neplánovaně se od srdíčka objímat s úplně cizími lidmi. SPARTAK spojuje!! Smajlík
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk