EN

Diskusné fórum


Téma: Vyhlasenie Ultras Spartak

Emocie uz snad opadli, tak sa podme venovat tomu, co nas odlisuje od ostatnych.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
1 2 3 >
21.04.2019, 03:28
Stále očakávam vyhlásenie Ultras Spartak, že konečne končia.
Posledné návštevy potvrdzujú to, čo hovorím už roky.
Nie Poór, nie mesto, nie hráči alebo tréneri. Ale vy ste ten vred na Spartaku !


A k tomu hned dodávám jeden úžasný postřeh ze začátku dnešního přátelského zápasu Česko - Brazílie. Po zaznění státní hymny obou reprezentací následovala minuta ticha jako připomínka loni zesnulého střelce hattricku do sítě "Kanárků" - nejlepšího útočníka v dějinách trnavského fotbalu Jozefa Adamce.


Aj toto je SPARTAK! (odkaz pro potenciálního kupce FCST):
odkaz
Pro ty, kterým nefunguje otevření výše zmíněného odkazu, mám na mysli dnešní článek Michala Šáškyho na webu profutbal.sk TOP 10 návštěv SVK ligy.


26.03.2019, 12:46
Bolo jednanie zo zahraničným /anglicky hovoriacim/ záujemcom , prebehlo aj nejaké fotenie a vyzerá to nádejne.
Info od fotografa.


25.03.2019, 15:01
že vraj jednali aj s firmou ESET, ale ako to skončilo nemám ani tušenia, ale jednal s ňou aj hokej Slovan.


25.03.2019, 16:32
hej? Tak to Trnka by fakt mohol, ten ma rad TT a investuje, zveladuje to tu.


moja najnovšia informácia je taká, že žiadny záujemcovia momentálne nie sú a ani sa nerysujú


23.03.2019, 12:16
do konca marca mali sme vedieť aká je situácia okolo predaja Spartaka. zatiaľ ani zmienka o situácii. to ozaj nikto nemá nijaké poznatky?


23.03.2019, 13:34
Konkretny záujemca ponuka alebo ponúkal kúpnu cenu + rozpocet cca 1,2 mil. na sezonu. bez financovania mládeže a prevádzky štadióna. Mesto to ťahať nebude, tam je to take aké je a takéto vyhliadky boli aj pre majiteľa nízke k dohode neprišlo. Boli a možno sú ešte 2 zaujemci. O tých neviem nič, ale kedze k žiadnej dohode neprišlo doteraz o moc lepšie podmienky asi nedali.. info je z prostredia záujemcu, nie klubu či majiteľa. Ber to ako informáciu krcmoveho typu. Ja ale s výhľadom do budúcna určite nepatrím k optimistom. Bodaj by som sa mýlil...


23.03.2019, 09:31
GORO2 vidíš aká diskusia sa tu rozprúdila. Bolo tu ticho tak som to chcel trocha rozbehnúť. Šak čo už má človek čítat okrem tejto stránky. Táto stránka nás všetkych spája.


Nechcel som sa vtiahnut do diskusie tt1953 s veľkými Slovakmi. Ale nedá mi. Aj bývalý trener Slovenska niečo pri svojom odchode naznačil.Pamätam si jeho slová, že SFZ chýba už len jeho premalovanie na žlto zeleno... Náša národný štadion , na ktorý sme my Slovaci tak dlho čakali, s posvetením SFZ žiari vyblednutýmí farbami jedného našho ligového klubu.... Mohol by som pokračovať ďalej, tolerovanie hajlovania na našom štadione, prehrešky futbalových rozhodcov tolerované SFZ alebo len ich symbolické trestanie, spievanie cudzej hymny , cudzie štatne zastavy na zápasoch slovenskej ligy....atď. Milujem naše Slovensko a budem mu fandiť celý život. A ako sa pýta jeden Slovak , čo má Spartak a reprezentácia spoločne ? Boli časy, ked on asi nebol ešte na svete keď reprezentáciu Československa tvorilo gro trnavských fubalistov.A roky sme si nevedeli reprezentáciu predstaviť bez hračov nášho Spartaka. Len toľko čo ma napadlo na temu, čo ma Spartak a reprezentacia spoločné. A to ešte nespomínam trnavských trenerov slovenskej reprezentacie na viacerých úrovniach.


23.03.2019, 06:27
Milujem naše Slovensko a budem mu fandiť celý život. Toto si napisal krasne .Prave nato som poukazoval, ze Slovensku treba fandit a nie ze ked nam krivdia ,tak zato nefandit Slovensku ako vyzyval fanusik.


Nepatrí to do tejto témy,ale napíšem...
Dnes som bol totálne znechutený z SBS a usporiadateľskej služby pri turnitekoch...nás ,,Slovákov,,buzerovali,sacovali a chceli vidieť občiansky či sme SR,ale za nami v pohode pustili cipos papriky v saloch do sektora,kde už nemali čo robiť,potom sa čudovali,prečo vznikli šarvátky...
Toto isté spravili naši mudrci s CZ belehrad,.
Šak kua,keď som raz srb,Maďar a máme svoj sektor,je to rizikový zápas,tak ho nepustím medzi domácich nech ma aj 5 lístkov...keď je kkt a kúpi si inde jak má,nech je venku.
Ďalšia vec,keď Maďari kopali chlalana na zemi na schodoch,kukláči ich odsotili a Slovakovi ešte naložili....pri každej poticke,čo dnes vznikla a nebolo ich málo,korytnačky dávali len na jednu stranu ,šak Slovák znesie a skur.eny Maďar si môže robiť,čo chce...
Že chalanovi rozbili hlavu,keď hádzali mince je ok,ale keď sa spievalo no Maďarsko do hlavy vtedy aj komentátor upozornil Slovákov,nech nerozduchavaju vášne,ale Maďari mohli pár sekúnd predtým dať choral, v preklade dačo ako,,Slovensko nemá domov,,to je všetko ok....
Ani sa nečudujem,že Slovanisti a chalani zo Žiliny sa dali do kopy na južnej,zopár z Bystrice,... A išli do maďarov....
HANBA SFZ,organizátorom,SBS- totálne nezvládnutý zápas.


21.03.2019, 17:11
Takže podľa Vás všetkych čo ma kritizujete si mám nechať s.ať na hlavu. Mám nechať okydávať klub ktorému fandím skoro 60 rokov. Aby bolo jasné som Slovák jak repa a nie som fajnový jak predkožka, ale nemôžem súhlasiť s praktikami SFZ a ULK. Svoj protest voči týmto organizáciám vyjadrím tým, že nebudem podporovať reprezentáciu . Dovtedy, dokedy tam budú ludia ktorí cielene preferujú niektoré kluby svoj názor nezmením! Vy si robte čo chcete, žijeme v demokratickej krajine.


21.03.2019, 19:32
Ak si Slovak ako repa, tak napis co ma spolocne Spatrak a reprezentacia Slovenska. A ak aj tak nepochopis, tak fandi Madarom, co viac Ti moze clovek napisat.


21.03.2019, 19:03
Máš pravdu, nenechaj si na hlavu s.rať. OTVOR HUBU!!!


Daj sem link na ten článok, nech vieme čo tam bolo. Na azet sa neoplatí chodiť, lebo tie naše presstitutky sú ochotné urobiť čokoľvek kvôli čítaniu ich článkov a prispievaniu do diskusií. Čím viac kliknutí, tým väčší príjem z reklamy


21.03.2019, 18:00
Ja som cital clanky o spartaku v ten den, v normalnych mediach nic urazlive som nenasiel. Aj ten blby azet som teda nazrel, aj ked tam naco chodit citat.. nerozumiem.., ale nic prehnane ani tam.


20.03.2019, 21:14
Vlado, jono, prečítajte si ten článok a potom hovorte tam o prevej šestke nebolo nič. Dobre priatelia. Pekný večer.


21.03.2019, 06:33
Si citlivý jak predkožka na pipíši.


1 2 3 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk