EN

Diskusné fórum


Téma: Vyhlasenie Ultras Spartak

Emocie uz snad opadli, tak sa podme venovat tomu, co nas odlisuje od ostatnych.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3 >
pozerám na vstupenky a vidím,že miznú ako staré pečivo v potravinách.Čo sa zas deje?


19.03.2019, 12:58
Už dlhú dobu je tu ticho . Nedá mi, aby som nespomenul článok zverejnený na dnešnej stránke azet.sk. Z toho je zrejmé, že Slovensko už zabudlo na účinkovanie Spartaka v európskych súťažiach. A čo Sprartak pre slovenský futbal urobil. Z tohoto dôvodu doporučujem fanúšikom Spartaka ignorovať zápas reprezentácie s Maďarskom. Keď tam už budete tak nepovzbudzujte futbalistov Slovenska. Nech si ich povzbudzujú fanúšikova veľkoklubov a strojcov úspechu slovenskeho futbalu teda Slovana a Žiliny. Ďakujem.


A podľa teba mám akože dnes na futbale držať hubu,či fandiť madarom? Ako Slovák som sa narodil,ako Slovák žijem,ako Slovák umriem a dnes budem fandiť Slovensku....a takéto odporúčania si prosím ťa nechaj pre seba.


20.03.2019, 21:25
TT1953, Daj si prosim Ta ruku na srdce a ak si Slovak, tak toto nesmies napisat aj ked budes po opici, Slovacisko.


Zas nám všetci ubližujú? Dovolili si napísať, že sme nepostúpili do hornej šestky. Však majú pravdu. A akože kvôli tomu nemajú Trnavčania povzbudzovať Slovensko?


19.03.2019, 21:15
Máš problém čítať s porozumením.


Tak toto je uplne mimo...


19.03.2019, 21:13
Mimo si ty....má pravdu..


17.03.2019, 20:54
Neviem aký ohlas by medzi fanúšikmi mali osobné prehliadky. Tí ktorí chcú tak pyro nejakym spôsobom na štadión dostanú. Spôsobujú tým klubu vedome škodu. Pritom sa hrdo hlásia k Spartaku. Neviem do akej miery sú ohňovzdorné sedadlá namontované na štadione. Nechcem si predstaviť čo by sa stalo keby došlo k požiaru, čo sa môže stať. Asi by to až taká sranada nebola.


17.03.2019, 20:25
Mne osobne vadia aj delobuchy aj dymovnice, smrad z nich.
Bengale by mi nevadili ak by sa dotyčný skladali na pokuty klubu ale keďže klub stým nič nerobí asi mu nevadí platiť pokuty ... Smajlík


chodím roky na štadión z vlastnej skúsenosti aj z počúvania na okolo fanúšikov viem, že bengále nikomu nevadia ale delobuchy ako aj dymovnice vadia 95% fanúšikom hlavne ak to tam majú dýchať všetci naokolo a hlavne deti, tie dymovnice to je fakt na dnešnú dobu primitívne


17.03.2019, 18:00
Dva príspevky pod mnou súhlas. Tiež nechápem, že to Tí čo sa ich to týka nemajú odvahu zaplatiť pokutu, keď si myslia, že je to tak dôležité to pyro. Ľudí to už nezaujíma ten bordel okolo, poškodzuje sa štadión a je to prežitok, je z toho len problém pre Spartak a dobre môžete vedieť, že vždy aj bude sú na to zameraní a nám utekajú peniaze. Rozumný človek to pochopí a hlavne Spartakovec.


16.03.2019, 21:14
Ak je alkohol za volantom zakázaný tak ak nafúkam aj 1 promile dostanem pokutu či sa mi to páči alebo nie.Tak isto ak je v futbale pyro zakázané tak bude vždy pokuta, či sa vám to páči alebo nie. Len my vadí ak tú pokutu platí ten čo to nezavinil.A už pochopte ,že tento bordel nikto nechce kúpiť. A to myslím bordel zvrchu aj zospodu.


15.03.2019, 18:54
Doporučujem všetkym prečítať si uznesenie DK SFZ je to na profutbal.sk dostali sme pokutu za pyro. To je fakt také ťažké pochopiť, že za pyro nás budú trestať. Poprosil by so tých, ktorí pyro použili,aby dobrovolne uhradili pokutu. Machri ukážte sa!!! A to nie je až taká veľká. Ukážte sa majstri sveta!!!


15.03.2019, 21:47
Máš pravdu DK nás vždy za niečo trestá. Raz jej vadí pyro, potom chorál a nakoniec jej bude vadiť že tam chodia fanúšikovia a nie iba diváci. Sa spamätaj , týmto ľuďom vždy niečo vadí
Tak sa ukľudní.


15.03.2019, 22:53
Stll som úplne kludný. Máš pravdu, ale to pyro si odpustiť môžeme. To musíš uznať.


17.03.2019, 12:51
Prečo niekomu vadí pyro. Keď to patrí k futbalu. Keď je krásne pyro tak novinári o Tom vypisujú aké to je pekné. Pokiaľ sa to nehádžte na trávnik nemám s tým problém.


17.03.2019, 13:35
Ale ak by si tu pokutu platil ty, ver tomu ze ten probleb by si mal.


Ale aj to pyro tvorí choreo a to nás oddeľuje od iných fanúšikov po SR. Sme naj fanklub, máme naj chorale,najpočetnejšie návštevy po výjazdoch,to pyro je naša súčasť,nás štýl fandenia a prejavu...všade,kde sme to spustili,všetkým sa to páčilo,len buzny z BA a trápnych skorumpovaných komisii majú stým problém...
Áno,aj mne vadili delobuchy,ale dymovnice a bengale?
Dajte zákaz aj na Silvestra,zakazte alkohol,cigarety,údené mäso,slané,cokoladu,...aj toto niektorým vadí.


S týmto vyhlasenim absolútne súhlasím.

A zároveň týmto pozývam do Myjavy aj súdruha Burčaka,nejaká ploskacka dobrej slivovice sa vždy nájde,nech aj on na vlastnej koži pocíti prislovecnu spartakovsku pohostinnosť.
Podľa počtu príspevkov na tejto stránke je už Spartakovec len o tom ešte nevie.


Vystavíme mu tam legitimáciu.


15.03.2019, 06:04
SORO4, divajme sa do predu a tesme sa na to co bude a nie co bolo.


15.03.2019, 00:47
Vyhlasenie pekne, niet co dodat.
Kde ste vsak boli roky predtym, ked vas Spartak potreboval ?
Alebo to bude zasa na "hrdinu" ako minuly rok, ked ste sa spamatali az ked bol titul isty ?
Ja chodim na futbal a Spartak, nie sa divat na to ako niekomu prepne a vyhlasi bojkot


14.03.2019, 18:55
Tomuto sa povie vyhlasenie, da sa to citat aj 10 krat, vdaka.


< 1 2 3 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk