EN

Diskusné fórum


Téma: Spartak - Senica

Slovenský pohár

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
Romantt,

myslím si, že takto meniť, alebo pravdivo napísať, vyštvať majiteľa, to som ešte nikde nevidel. Ale to sú asi tie moderné, americké metódy. Len jedno ma hnevá, že zatiaľ neexistuje žiadna alternatíva k VP. Napríklad Lukáš, ja ho považujem za vzdelaného mladého muža, ktorý sa snaží tiež pretláčať svoje názory. Ale podľa mňa sa dostal len k začiatku, teda VP von. Ale kde je pokračovanie? Keď vlastníš firmu a rozhodneš sa skončiť s jedným partnerom, tak musíš mať náhradu, či nie? Alebo sa firma zavrie? Takto sa majitelia podľa mňa nevymieňajú. Pokiaľ nie je neskoro, treba dostať kohútov k rokovaniu a musí sa to vyriešiť k obojstrannej spokojnost a hlavne pre Spartak. A tiež životne dôležité pre Spartak je zisk toho nezaujímavého pohára. Je to naozaj životne dôležité v terajšej situácii.
Romantt,

naozaj som nechcel uraziť, ale hnevá ma naivita nie naša, ale oponentov. Pretože oni nemajú víziu. Ich zatiaľ jediné je, VP von. A pokračovanie? Prečítaj si pozorne Kaschov príspevok. Ja to nechcem také pokračovanie, ale smeruje to k tomu.


30.04.2019, 11:50
Podla mna vladov odchod otvara nove možnosti, ktore styl jeho riadenia klubu nedovoloval.

K ostatnemu tebou napisane sa vyjadrovat nebudem, nakolko je to stale ta ista rovnica pracujuca s nespravnymi premennymi.


Vidis, marian, ja to vidim opacne, ze naivni si ty, ak si myslis ze:
- fanuskovia vystvali majitela
- fanuskovia boli pre VP partnerom
- VP si sadne rokovat s primatorom
- fanuskovia su nepriatelom VP
- ja mam patent na rozum
- odchod VP nemal premysleny davno dopredu (po zisku titulu)
- Spartak nevydrzi bez VP
- je tu niekto posluhovac ci poskok mesta
Zivot ide dalej, je cas na zmenu, ak majitel uz nechce financovat klub, ja sa mu ani necudujem pri tychto zakonoch, ale ma(l) sa k tomu postavit chlap! Nie zavadzat verejnost ako nejaky politik! Kto by mu co mohol povedat? Ale takto? Ale staci pozriet na jeho syna a hotovo. Aj tak uz si Vilagi s Kmotrikom najblizsie roky ligu postrazia.
PS: Viete o tom, ze mesto dava na sport viac penazi ako vtedy, ked bolo zastupitelstvo naklonene VP? To su zname fakty.


30.04.2019, 07:40
Tato neistota je este horsia ako ked sme vypadli do druhej ligy. Tam mal clovek aspon istotu a chodilo sa na druhu ligu, aj to bola nejaka radost.


marian na jednej strane pišeš, že netreba sa nechať urážať a potom ostatných čo nemaju tvoj nazor na dianie okolo Spartaku urážaš a hádžes do jedneho vreca. Ja napríklad nie som nepriateľom p. VP ale myslim si že sa jeho čas v Spartaku napnil - jednoducho už nema viac čo ponuknut. Ako som ti pisal nižšie - teraz je čas pre vás nadšených priateľov VP a zaplnte stadon - kde ste???


30.04.2019, 07:46
Romantt ,skus napisat koho urazil Marian. Nie je skor urazka chrapun alebo trol?


Osobne mám taký názor, že treba nechať tieto veci tak. Uvidíme, čo čas prinesie. My sme tu naivní, len jeden pán má patent na rozum a všetko vie najlepšie. Netreba sa nechať urážať. Uvidíme po sezóne a ako povedal Kasch, potom asi príde rozuzlenie. Potom sa dozvieme, čo bude so Spartakom a čo bude nasledovať. A potom veľmi radi prenecháme hlavné slovo pánovi Ekvalizérovi a ďaľším sedemnástim tisícom nadšených nepriateľov VP.


marian, nebud za truhlika! Ale s prvu vetu suhlas!


28.04.2019, 21:46
pred najdôležitejším zápasom roka, kde Spartaku ide o veľa a to účasť v EU, stále sa hovorí o majiteľovi, namiesto toho aby sme burcovali fanúšikov na podporu v Nitre, preto chcem poprosiť tých, ktorí sa tomu rozumejú, aby mne , ale aj iným odpovedali na nasledujúce otázky 1. že VP chce predať klub vie celé Slovensko, to akoby vypísal výberové konanie ( nie nástenkový tender /,kde sa môže prihlásiť každý záujemca aj zahraničný. 2. záujemcu ma hľadať iba VP, alebo aj mesto, pre ktoré je Spartak najväčšou reklamou, ale aj fans, ktorí v príspevkoch deklarujú, že majú známosti a majú schopnosti viesť klub 3. ak sa nenájde kupec, záujemca, to ma VP nechať klub bez finančnej náhrady a potom budú aj záujemcovia 4. klub aj v 2 a 3 lige potrebuje financie, kto ich zabezpečí ? to okrem VP nikomu v Trnave nezáleží na Spartaku? teraz je ten správny čas aby sa milovníci Spartaka prejavili.


Tybrdo, skus pisat po trnavsky alebo slovensky, kde su tie otazky?


28.04.2019, 21:51
Haus, prepac, pockaj s tymito otazkami po strede, teraz treba optimizmus a vieru v uspesny vysledok v Slovenskom pohari


Tolko naivity...


28.04.2019, 21:47
Zase sa ozval najmudrejsi


Vis ilajan, ked to tu cita nekdo len tak nahodu, tak si to asi pojde skocit z mosta alebo sa poradne ozrat, lebo fakt nekere prispevky, ani blondina s IQ 70 by take bludy nenapisala, jak tu nekere prispevky citam. Jak babky demokratky...


28.04.2019, 18:53
Ani naznaky novych info nemame co dalej? Ja neviem nic. Novy majitel je teda aktualne nerealny? Podpori to VP aspon v nejakom minimalistickom rezime? Nejaky naznak malej nadeje by isto vlial novu chut aj hracom do finale pohara.


Teraz sú na ťahu fanúšikovia - ukážme, že sme viac ako tí, čo potápajú toto mužstvo. V stredu nás bude Spartačik potrebovať a preto smer Nitra...Spartačik DOTEHO !!!...


26.04.2019, 18:56
Všetko ide bokom pri podstatnej otázke: KTO ZAFINANCUJE ĎALŠIU SEZÓNU? A táto otázka bude ešte kardinálnejšia ak bude budúca sezóna druholigová...


28.04.2019, 13:14
Prvostupňový orgán licenčného konania na svojom zasadnutí dňa 24.4.2019 v Bratislave udelil licenciu pre klubové súťaže UEFA a FORTUNA ligu súťažného ročníka 2019/2020 všetkým klubom okrem Nitry, teda ja Spartaku Trnava, tieto kluby splnili všetky minimálne požiadavky licenčných kritérií pre jej udelenie. Myslim, ze je to pozitivna sprava.


Aspoň náznak svetielka na konci tunela Smajlík
Ale chcelo by to vyjadrenie od VP, kto ,čo a ako to pôjde po konci sezónu zo FC ST.


28.04.2019, 17:26
Koľko krát nás VP informoval o tom ,ako stabilizuje klub . A vždy to bolo iba veľa rečí a nič viac. Kašlite už na VP a sústredme sa iba na podporu FCST. Tu sa hádate , jeden obhajuje VP , druhý je proti nemu. A pritom nám všetkým ide o náš FCST.


26.04.2019, 20:46
Dobrá otázka Kasch, všetko smeruje k tomu čo som Ti napísal už v zime. Nikto ju nezafinancuje! Spartak sa k 30.6.2019 odhlási zo súťaže a hotovo. FC Spartak Trnava vstúpi do likvidácie. Mužstvá sa rozpustia a hotovo. Spartak Trnava a.s. zmizne z futbalovej mapy sveta. Pán V.P. vstúpi do dejín to sa ešte nepodarilo nikomu na svete čo dokázal on. Choď si otvoriť šamapanské a permanentku na Slovan.


28.04.2019, 00:13
Buhaha. Najprv vrieskate aby vypadol V.P. z klubu a potom mu davate za vinu, ze Spartak nema sponzora a peniaze.
Schyza je svina chlapci


28.04.2019, 10:43
Keby vypadol, je to ok. Zas zavadzas a podsuvas nezmysly.


26.04.2019, 21:36
Na toto musim reagovat, uz aj keby Spartak skoncil, tak permanentku na Slovan si nekupim!!! A neverim, ze VP necha Spartak padnut, bud to bude on alebo novy majitel, ale Spartak nezanikne.


26.04.2019, 17:07
Jedine Spartak!


Že sa tu niektorí čudaci /prosím čítať s d uprostred / vyhrážajú ,že nebudú chodiť na Spartak sme si už na tejto stránke zvykli.
Mna viacej trápi,prečo pri našej úbohej fyzickej kondícii sme nepožiadali o odohranie zápasu so ZM o deň skorej.


Dnes som si kupil vstupenku a tričko na finále SP. Tričko je také aké je. Chýba mu uvedenie pri akej príležitosti bolo vyrobené, meno súpera , miesto konania finále a dátum. Mám väčšinu tričiek, ktoré boli vyrobené pri príležitosti významných zápasov Spartaka a tieto majú všetko čo mi na tomto chýba. To už je pamiatka. Škoda tohto posledného.


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk