EN

Diskusné fórum


Téma: Finále SP

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3 4 >
04.05.2019, 20:51
Neviem prečo tu vyplakávate. Hrali sme celý zápas velké ho.no. V závere sme nechali iniciatívu domácim a bolo len otázkou času, kedy inkasujeme. Desiatky bodov strácame v záveroch zápasov, tak to bolo aj dnes. Presne naopak ako v minulej sezóne. Futbal sa hrá jednoducho 90 minút.


Vdel som tie situácie v Senici teraz v telke. Čo na to povedať ? Už nemám síl sa rozčulovať.... ale verím, že to zvládneme.


Ničenie Spartka zo strany rozhodcov a SFZ pokračuje. Dokazujú to naše dva posledné zápasy. Sme v tom bezmocní . Verím, že chalani najdú ešte v sebe morálne silu a tejto neprajnosti nepodľahnú. Sú na tom horšie iné mužstvá. To je odplata za naše víťazstvo v SP.


04.05.2019, 20:36
To je odplata za to, ako sme reprezentovali slovenský fotbal v EL túto sezónu. Smajlík


04.05.2019, 19:30
prvý gól pochybujem neviem...., druhý aspoň metrový ofsajd škoda toho zápasu, ale ideme ďalej. nepraje nám nikto.


04.05.2019, 19:13
Prvý gól veľmi sporný, druhý gól z jasného ofsajdu.


04.05.2019, 18:51
Ax jaj, ta liga je zakliata


Marian, nehnevaj sa, ale snad ked sa deje nejakemu fanuskovi (a vobec hocakemu cloveku) brutalna nespravodlivost, tak sa toho fanuska a cloveka zastanem, aj keby bol hoci aj slovanista. Hodnota cloveka je snad viac, ako fanuskovanie. A ked je niekto blby a nezastal sa nas v nejakych vtedajsich diskusiach, mozem ukazat, za som lepsi.
Nakoniec ide o princip. Ide o bezdovodnu policajnu brutalitu voci fans. Ved si se*eme do vlastneho hniezda, ked sa stazujeme na neprimerane zasahy proti nam a ine neprimerane zasahy neodsudime.
A rovno sa vyjadrim aj k tym, co na nasej strane poskodili zapas oblievanim zilinskych hracov a rozhodcu a hadzanim dymovnic. Ved ohrozili zapas, v ktorom sme ziskali pohar. Ved ohrozili nasu ucast v EL. Tym mali SBS a okolostojaci nasi ozajstni fans dat po hlavach a rukach.


palino.za1,

ja som chcel len poukázať na nerovnaký prístup k týmto veciam u žilinských fans. Aj ja odsudzujem bitie bezbranných. Ja som bol v Za na tribúne, keď bili našich starších ľudí aj s deťmi. Mimochodom, lístky im domáci predali bez problémov, ale na zápas ich nechceli pustiť len preto, že boli z Trnavy. Bol som teda na tribúne medzi domácimi a mal si počuť tie škodoradostné komentáre a smiech a podobné veci. A naposledy to isté, keď sa oslavoval titul. Ja nechcem, aby bili bezbranných, ale k tomu by sa mali rovnako postaviť aj tí druhí. Nielen vtedy, keď sa im deje krivda, ale aj vtedy, keď tá krivda sa deje súperovi. A ako mám ľutovať súpera, keď ten nás označí prívlastkom zvieratá?


Tiez suhlas.


Suhlas!


Palinko k tvojmu príspevku sa nedá napísať nič iné ako len to ze klameš rovnako ako to vyhlásenie žilinských ultras na stránke MŠK Žilina.. Prispôsobili ste si fakty tak aby Vám to sadlo do koncepcie toho aká zla a bububu je polícia na svk. A vôbec netuším prečo riešime žilinských fans na stránke Spartaka. A k našim fans. Keď si odmyslíme pyro, tak zvyšok len pri porovnaní so zápasom Slovana na jeseň ma rovnakom mieste kde fanúšikovia Slovana zranili hráča Nitry a zápas sa dohral, tak nejake o liatie cieroveho rozhodcu smolaka ktorý videl len to co chcel vidieť alebo skvarku pivom mi príde bohužiaľ ako banalita. A to to neschvaľujem, ani policajný zásah a ani celkové správanie sa fans ale porovnavajme rovnaké veci


04.05.2019, 10:05
Všetko na tom zápase bolo krásne. Konečne sme dali viac gólov ako jeden. Hráči dali zo seba všetko. Fanúšikovia nádhera len jedno pokazilo dojem. Tých zopár dementov medzi nami. Neviem či boli zahalený lebo sa hanbia za seba alebo že sú fanúšikmi Spartaka. Je to zopár dementných deb..kov a my si s nimi nevieme urobiť poriadok. Ostuda. !!! Čudujeme sa že prečo je zakázaná pirotechnika ? Po tom čo som videl tak ja nie. Keby sa zapálila na oslavu a normálne uhasila, zatlieskam a budem stáť za názorom že to patrí na zápas že to je dôstojnou ozdobou. Ale ak to nejaký dement hodí ani nevie kam tak by som mu ju osobne strčil do zadku. Bol som tesne vedľa toho pána ktorého to trafilo do hlavy. Dva metre vedľa bol pán zo synom. Ďalej už ani nebudem rozpisovať. My niesme organizovaný my sme ostudou futbalového fandenia, keď dopustíme aby takéto individuá nosili Spartakovské farby. A o tých čo prišli na zápas a ani netušili kde boli, kto hral, a ako dopadol zápas to je bez komentára. Keď hral slovan pohár u nás a zdevastovali nám štadion, všetci kričali že sú to vypatlanci a podobne. Čo iné urobil náš fanúšik v Nitre ? Každý výjazd sa niečo stane ale toto ma presvedčilo že to bol môj posledný. Záver môjho názoru. Máme neschopnú organizáciu fanklubu. Ešte sme nedospeli ani z daleka na fanúšika. Samozrejme je tu veľa takých čo dajú do toho seriozne všetko a nechce sa mi veriť že sú stotožnený že je medzi nami pár dementov za ktorých budeme teraz platiť všetci.


04.05.2019, 21:47
Konečne aspoň jeden normálny príspevok!!!


04.05.2019, 14:14
Ukľudní sa. Dole za bránou hádzal starý somár a tí o ktorých tu píšeš že mali kuklu na hlave mu boli dohovoriť. A keď nechceš chodiť na výjazdy tak nechoď. Je zaujímavé že všade vypisujú aká spúšť zostala na štadióne ale nevidel som na fotkách tie vytrhané sedačky.


Sedacky trhali zilincani, ale hento nebol policajny zasah, ale masaker...


03.05.2019, 21:40
Je to spomenute uz aj v tejto diskusii, ale prikladam link, kde uz aj sam Poor hovori a kroku dalej k predaju Spartaka a k rokovaniam, ktore prebiehaju, vyzera to na bratov Drobnych, za ktorymi je spolocnost Cinemax: odkaz


Nedá mi, aby som sa s Vami podelil o moje poznatky zo stránky msk ZA, tiež tam majú diskusiu. Plačú a plačú. Všetci im krivdili. Usporiadatelia, policajti, rozhodca a aj Sbs a dokonca aj trnavskí diváci, ktorých jeden debi.ko nazval zvery.
Majú krátku pamäť. Mnohí z nás sa pamätajú na bezdôvodnú bitku, ktorú dostali naši fanúškovia len preto, že chceli ísť na zápas v ZA. Mladých starých a aj deti bili, vtedy sa nik z plačkov neozval. A tiež aj posledný vyhadzov spojený s bitkou pri oslave titulu. Veľmi pekne naplánované a aj uskutočnené s pomocou žilinských fanúškov. Keď bijú iných, tak si aj schuti zatlieskajú. Ale keď ich, tak plačú. Sú to obyčajné bezcharakterné žilinské svi.e. Dokonca aj vyblednutí sú mi sympatickejší ako tie prasc.e. Nedalo mi to, aby som sa s Vami o tom podelil.


A tiež zabudli nato ako nás na jeseň v zápase s nimi u nás doma Pavlík zarezal a daroval im 3 body..


marian suhlas, kedysi som v ziline študoval na výške takže viem čo tam maju za indianov, kašlime na nich, my sme SPARTAK. asi si mysleli že im prestrieme červenočierny koberec po ktorom si pridu pre pohar, som rad že to takto dopadlo, bol to jednoducho hekticky nadherny infarktový večer v naš prospech - vážme si to


Všetko je pekné, ale veľmi si prajem, aby sa tento úspech preniesol do života Spartaka. Aby sme neklesali, ale stúpali hore. Liga sa zachráni, o tom niet pochýb. Predsa s takýmto kádrom nemôžeme vypadnúť. Ale teraz by mohli zodpovední už myslieť na predkolá pohára. Či treba posilniť a ak áno ako a kde. Chlapi, keby sme tú skupinu opäť hrali, čo by nám viac chýbalo? Asi nič.


03.05.2019, 11:21
Ján Valentovič, ekvalizer, k záverčnému vyhláseniu víťaza pohára mám len toľko. Včera niektorá televízia v športových správach uviedla asi toto: Dekorovanie víťaza pohára zorganizovali fanúšikovia Spartaka Trnava sami. Čo k tomu dodať v Anglicku si nájde čas na dekorovanie víťaza Anglického pohára kráľovná, v Nemecku prezident SRN a u nás si nenájde čas ani prezident SFZ o štátnkoch radšej pomlčím, koniec koncov mne nechýbali. Bohužiaľ sme na Slovensku.


< 1 2 3 4 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk