EN

Diskusné fórum


Téma: Vyhlasenie Ultras Spartak

Emocie uz snad opadli, tak sa podme venovat tomu, co nas odlisuje od ostatnych.

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3
14.03.2019, 16:18
Konečne tu je vyhlásenie ktoré je o fandení a nie o riadení klubu. Páči sa mi a podporujem túto myšlienku a dodávam, že je treba aby každý namotivoval svoje okolie k fandeniu, aby nás bol plný štadion. Musíme ukázať že Spartak je najväčší a najlepší fanúšik.


13.03.2019, 13:37
Neskoro,zbytocne burcovat tato sezona skonci fiaskom pre spartak.


Jednohlasný súhlas s výzvou.Sme Spartak.Gurčak Ty choď do r**i!!!!!


vyborne gurcak si naj, daj este nečo nech se pobavime


Vyhlasenie Ultras Spartak
Emocie uz snad opadli, tak sa podme venovat tomu, co nas odlisuje od ostatnych. VERNOSTI SPARTAKU.
Nehrame sice o titul, ale stale je tu muzstvo, ktore haji nase milovane farby. Teraz je cas, kedy mozeme dokazat aj MY vernost tymto farbam. Nie je frajerina fandit, ked sa dari, ale vydrzat aj v tazkych chvilach. Preto tymto vyhlasujeme jar v duchu VERNY SPARTAKU. Vsetci si zelaju uspesny a silny Spartak. Ten ale potrebuje aj silnu podporu. Preto vyzyvame tymto vsetkych, starych, mladych, ultrasakov, jadierkarov. Proste vsetkych, ktori sa hrdo hlasia k Diagnoze Spartak. Venujte kazdy jeden vikend tejto jari podpore nasho klubu.
Nech je kazdy vyjazd invazia cerveno-cirnych kamkolvek pojdeme, nech je kazdy domaci zapas ako keby sme hrali o titul. Spojte sa s nami vsetci, ktorym zalezi na Spartaku, prekusnite vsetky negativne pocity a podte sa s nami bavit fandenim. Ukazme najblizsie tyzdne, ze nas vedia chodit stovky na vyjazdy aj v boji o druhu polku tabulky, ze vieme v tisickach chodit na domace zapasy, aj ked nehrame o titul s ds, slovanom atd.
Dokazme tuto jar vsetkym, kto sme. Ze MY SME SPARTAK. 💪💪💪💪
Chceme dlhodobo zmenu v klube, zacnime u seba, vo svojich hlavach, zmenu nasho myslenia a postoja. Zapalme v nas znovu tu vasen a vernost nech hrame kdekolvek. Zacat mozeme uz v sobotu opat na Myjave. 😎 Tak davaj pre listky, nech je nielen Myjava, ale aj Nitra, Moravce, Senica ci Podbrezova okupovana stovkami hrdych Spartakovcov. Vidime sa v sobotu 💪😎🤜🤜


14.03.2019, 18:16
Podpisane


Vidíme sa na Myjave!.


13.03.2019, 17:06
Stefen, alebo inými slovami : nie je umenie piť, keď ti chutí ... ďalej to už poznáme všetci, čo sme zopárkrát zažili porádnu opicu. Teraz nemyslím burčák, či gurčák, to je len slabučká nahrážka alkoholu ( tak ako je gurčák slabou náhradou ozajstného fanúšika).


< 1 2 3
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk