EN

Diskusné fórum


Téma: Finále SP

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3 4 >
Spolu s väčšinou z vás si stále užívam nadherný úspech ,už odpisovaného nášho Spartaka. Bol to ďalší krásny zážitok počas mojej dlhoročnej podpore a láske k trnavskému Spartaku. Čítam rôzne komentáre k tomuto nášmu úspechu. Niektoré sú pekné, oceňujúce úspech Spartaka, ale niektoré len melú to otrepané, že máme ten malý nudný pohár. Ano tak sme ho nazvali, ked naše ciele boli najvyššie a tým bol titul. Tento cieľ sa nám splnil a teraz máme k tomu aj ten pohár !! Čo viac je možné získať v pribehu roka !!!V komentároch som čítal aj to , že trnavskí priaznivci narušili na ihrisku dôstojnosť záverečného ceremoniálu. Túto dôstojnosť, si mýslim, narušil sám organizátor s moderátorom , ktorý trepal jedno za druhým Pri odovzdávaní medailí hľadal žilinských hráčov, ktorí pomali zmizli už aj domov.... UsporiadateĹ si mal pozrieť ako takýto ceremoniál prebieha vo vyspelých krajínách....K úrovní usporiadateľa patrilo i vystrelovanie žltých(zlatých) papierikov pri vyhlásení víťaza. Mohol som z domu doniesť červeno - čierne. Toľko k tomuto nášmu úspechu. Opäť sme Slovensku ukázali , že sme jedineční a nenapodobiteľní futbaloví priaznivci, či sa to niekomu páči alebo nie. Pri pohľade na náš pochod mestom Nitra mi nadskakovali po tele zimomriavky...... To ešte v Nitre nevideli a kukali !!!!!!!!


03.05.2019, 11:25
Tiez som myslel ze minuly rok bol strop co mozem zazit, ale 1 maj tento rok so mnou lomcuje este teraz.vystihuje to predna strana nemenovaneho denika ,Nebo, Peklo, Raj.Dakujem Spartak.


02.05.2019, 21:32
Včera to bola nádhera, nič nebudem komentovať, mám len jedno želanie: Želám Vám mladším fanúšikom nášho milovaného klubu Spartak Trnava veľa takýchto krásnych večerov sú to nezabudnuteľné chvíle na celý život.


K Tvému přání připojuju svůj podpis. V životě lidském není moc příležitostí emotivně a naprosto neplánovaně se od srdíčka objímat s úplně cizími lidmi. SPARTAK spojuje!! Smajlík
TTforever súhlasím s hodnotením našich hráčov a všimol som si ,že si vynechal jedno meno. Brankár Bolek.
Keď som opakovane videl záznam gólov ktoré sme dostali a porovnal som to,čo chytil jeho žilinský náprotivok tak to bol veľký kvalitatívny rozdiel a nebojím sa povedať, hlavná príčina prečo Žilina tak rýchlo vyrovnala.


No neviem,či by takú prudkú hlavičku pri oboch góloch a takej malej vzdialenosti dokázal dáky brankár chytiť...ja to brankárovi na štít nedávam,skôr slabšie pokrytie od obrancov( ale veľmi kvalitné centre,prudké a presne).zase keby vybiehal je tu otázka,či by sa cez toľkých hráčov na ,,5,, k lopte dostal.
Tu niet čo vyčítať nikomu,celý večer bol ako prechádzka rajom zo zastávkou na kardiocentre,ale oto viac radosti na konci...
Niečo takéto náš klub i mesto,všetci fanúšikovia potrebovali...obrovskú vzpruhu,po množstve sklamaní to najkrajšie zadosťučinenie.


Po tak úžasném zápase si vůbec netroufám hledat chybky v našich řadách.. Smajlík


A teď, jak již bylo řečeno, a lidově parafrázováno "z hrušky dúle", čeká nás závěr ligy.. Smajlík


Kdo neviděl, neuvěří. Po 3.gólu vše směřovalo k předčasným oslavám, po druhém Markoskiho zásahu mi bylo až Šošonou líto. Pak ale našim úplně "došla šťáva", Žilina utnula červenočernou euforii třemi rychlými góly a vypadalo to, že nás nemilosrdně zválcují. Chlapci se pak neuvěřitelně mentálně zvedli z totálního "srabu", svým výkonem znovunastartovali své 12., 13.,x. hráče na tribuně a v penaltovém rozstřelu dokonali fantastický fotbalový večer. Za mně včera famózní Košút a Sloboda, všem kritikům zavřel ústa Turňa, ako vždy do bezvědomí běhající a následně totálně vyšťavený Janečka, v ofenzivě největší postrach žlutozelených Markoski, bezkonkurenční suverén Lovat, na krev hrající Miesenböck i ostatní chalani, zlatý Šťastného žolík a čaroděj v rukavicích Rusov. A hlavně mašinérie trnavských fanatiků na stadioně, která počínaje hurónským pochodem nitranských ulic na stadion a konče téměř přebráním řízení slavnostního ceremoniálu z kompetencí SFZ Smajlík Smajlík Básnicky řečeno, včera se v Nitře schylovalo ke znovuoprašení zašlé slávy FCST.


Mne sa tez zdalo, ze si odovzdavanie moderujeme sami Smajlík


My čo sme boli včera v Nitre budeme mat zážitok na cely život. Od eufórie rastúcej s každým streleným gólom s následným pádom na samé dno depresie po vyrovnávajúcom góle Žiliny a konečným výbuchom obrovskej radosti po poslednej premenenej penalte keď už málokto z nás veril-skvele.
Vzhľadom na počet gólových šancí víťazstvo zaslúžene.


02.05.2019, 12:18
tu sa dá iba povedať : chlapci Ď A K U J E M E za výsledok. ale ujmu na našom zdraví, po vyrovnaní na 3:3 skoro sme dostali infarkt, môžete odčiniť v sobotu, keď donesiete 3 body zo Senice, pretože na to máte, len musíte zahrať aspoň tak ako so Žilinou. ešte chcem upriamiť pozornosť na kapitána Janečka, aj keď viacerí boli dobrí, nešetril krokmi celý zápas, bol všade, dobre rozohrával lopty, čím nahradil Grendela, bol ozajstným kapitánom.


To, čo začali prvé dva zápasy, teda s ZA a DS, to predviedli včera. Dalo sa na to pozerať a aj šťastena a rozumný koučing sa pričinili o ten nezaujímavý pohár.
Chcem povedať, že slová Ondrejku o predaji sú závažné a verím, že to dopadne k spokojnosti všetkých. Toto víťazstvo by nás malo opäť zjednotiť, zanechať spory a tešiť sa na Spartak či v Európe, alebo v lige. Čo Vy na to, ekvalizér a Lukáš?


02.05.2019, 12:38
Spory su momentalne len na nete, pocas zapasov sme chvalabohu jednotni a kazdy jeden chce svojou troškou pomoct Spartaku k vitazstvam.


Suhlasim, nezhodneme sa len tu, lebo kazdy si mysli to svoje a vidi nas uspech, neuspech ci pokrok v niecom inom...


Vraj sa rokuje s Drobným zo CINEMAXu odkaz


02.05.2019, 13:24
S Drobným kšeftuval aj pán architekt Adamec, ale však to nám obyčajným smrtelníkom môže byť jedno, len nech to tu ešte funguje

CONTINENTAL FILM, s.r.o.
Ševčenkova 19
Bratislava - mestská časť Petržalka 851 01
(od: 28.03.2017)
Dozorná rada:
Tomáš Drobný
Ševčenkova 1071/19
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 15.05.2014
(od: 21.05.2014)
Mgr. art. Barbora Drobná
Ševčenkova 1071/19
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 15.05.2014
(od: 21.05.2014)
Mgr. Katarína Javorová
Markova 1052/11
Bratislava 851 01
Vznik funkcie: 15.05.2014
(od: 21.05.2014)
Ing. arch. Pavol Adamec
Oblúkova 7024/33
Trnava 917 01
Vznik funkcie: 21.06.2006
(od: 21.06.2006 do: 13.04.2011)
Ing. arch. Pavol Adamec
Oblúkova 7024/33
Trnava 917 01
Vznik funkcie: 21.06.2006 Skončenie funkcie: 09.02.2011
Teší ťa naše víťazstvo??


Neco k veci? Jasne, ze ma tesi, chodim od 96 doma-ven, tak tesi. Za 1 rok 2x na ihrisku a s poharom...


02.05.2019, 08:43
Ja len že Za hra svoj zápas s DS v nedeľu, včera najlepší náš hráč Abena


03.05.2019, 21:44
Ja by som k tym naj hracom pridal SLOBODU, KOŚUTA, velmi dobry vikon aj Turna, Lovat, Markoski, je jasne ze k uspechu prispel aj Rusov a vsetci ostatni


toto mi vadi na tejto stranke - je pol dna po skončení finále a na hlavnej stranke ani len vysledok


Túto stránku má na starosti jeden človek. Hádam nemal písať report ešte z Nitry. Po zápase boli oslavy a asi bol rád, ked sa večer dostal do postele. Ale ked skúsiš google, tak tam niekde nájdeš výsledok.


zaujimavá odpoved, ale predstav si ani teraz o 12:00 ani len výsledok zapasu


01.05.2019, 22:26
Chlapci to nakoniec vydreli, veľká vďaka, stalo nás to veľmi veľa sil ten zápas so SE mohli hrať aj v nedeľu


< 1 2 3 4 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk