EN

Diskusné fórum


Téma: Spartak - Senica

Slovenský pohár

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
22.04.2019, 19:55
Budeme sa tu všetci vzájomne hrýsť až do času, keď to veľký Vlado v lete definitívne zapichne. Môj názor je taký, že už je to takmer neodvrátiteľné. Majiteľ platiť už nechce, kupca nemá, mužtvo hrá biedne, fanúšikovia nechodia. Mužstvo sa rozpustí a na amatérskej úrovni môže pokračovať miesto juniorky v 3. lige. Nebude treba živiť štadión, hrať môžu aj v Červeníku, alebo Modranke a všetci budú spokojní. Mnohí tu snívajú o pohári, EL, ale ja mám pocit, že hráčom a vedeniu nezáleží ani na záchrane. Aj na Titanicu hrala na hornej palube hudba a dolu už boli ľudia pod vodou. Neviem koľkí si to uvedomujete, ale "zima sa blíži".


23.04.2019, 14:58
Jono, otazka na Teba, suhlasil by si, keby sa Poor vratil a zacal financovat Spartak tak ako pred tym? Co je lepsie, fungujuci klub s financnym zabezpecenim, alebo hladanie noveho majitela za kazdu cenu, len aby to nebol V.P.? Mna ako fanusika zaujima len to, ci Spartak zostane na futbalovej mape, t.j. v extralige, ci bude mat Spartak financie na dalsie roky, je mi jedno odkial financie budu (trapil Vas povod financii Poora), hlavne aby klub fungoval.


23.04.2019, 19:27
Nech si pán veľkomožný robí čo chce. Ja so naňho nikdy nič nevykrikoval, ale ani som nesúhlasil s tým ako viedol môj milovaný klub. Jednoducho som na štadión prestal chodiť, keď mi niekto začal určovať kde môžem sedieť a kde nie. Je mi úplne jedno, kto bude majiteľom, ja sa naspäť nechystám. Pod vedením veľkomožného pána však klub nikdy nefungoval a ani nikdy nebude. Ak sa aj náhodou prehlási za jediného Spasiteľa a bude pokračovať ďalej, bude to len o ďalších klamstvách. Na svete sú aj dôležitejšie veci ako futbal a mne to už žily netrhá.


Nehadajte sa.. Každý máme kus pravdy a nehadali by sme sa keby nam na tom našom Spartaku nezáležalo. Užívajte Veľkú noc a nech nám aspoň dnes pekne šibe...


Myslím,že každý záujemca z toho vycúva,kvôli nám fanúšikom.Tých máme na podporu fakt najlepších....ale príde jeden neúspech a je to tu:buď pôjde tréner,alebo MY,buď pôjde menežér,alebo MY,buď pôjde Vlado,alebo MY,buď bude stopér Jano nie Fero,inak ideme .....čo ešte dodať???


Mimikri : ale toto je všade vo svete...každý fanúšik chce,aby sa jeho milovane mužstvo zlepšovalo,keď vidi opak nadáva...
Teraz naposledy sa to týka trénera Sčasného,dostal šancu,dostal podporu od fanúšikov ale on sám nepresvecil o svojej kvalite....keď on ,,asi sám,,je spokojný s hrou a výsledkami...
Aj vo finále SP sme len vďaka priaznivim zrebom a kusisku stastia,na malé sme mali v Košiciach aj zo Senicou( to sú ale mega kluby na SR pomery)...
Áno,ak získame pohár sa dá považovať sezóna za v celku vydarenú,až nato aby nebola posledná...
Pozri,prvé správy o odchode do Bohémky boli pred zápasom s Podbrezovou a následným duelom v Zahrebe..vtedy bola v TT obrovská eufória a mesto žilo futbalom...prilial sám benzín do ohňa...
Mohol v kľude prevádzať svoje aktivity do Prahy,ale popri Tom riešiť predaj klubu bez zbytočných emocii,vydať stanovisko ,že klub je na predaj ale funguje klasický ďalej do zmeny majiteľa...vyhláseniami,že zastavil fin.toky a podobne rozdúchať vášne a nasr.l si sám na seba,keď na jar dokúpiť hráčov...keď bol urazený,mal tak ostať a mali hrať dorastenci,talenty zo začiatku prípravy,nie zobrať hráčske smeti a zabrať miesto na ihrisku odchovancom,mimochodom možno lepším futbalistom ako niektorý,čo prišli a určite niekoľkonásobne lacnejší na platy.
A fanúšikovia určite neodradili každého potenciál.kupu,tých zaujíma len návratnosť investícií a možný zisk,čo bohužiaľ na SR je nereálne ( alebo povedzme veľmi ťažké)a teraz vďaka veľkému IQ vo vláde a ich úžasnému zákonu o sporte už asi aj nazvyme to hrobarom športu....možno máš iný názor,rád si ho prečítam.


22.04.2019, 18:23
Fanda, tie emócie V.P. prišli po nevydarenom zápase s Nitrou (2:3) keď fanúšikovia začali urážať na ulici Látala, tam to celé začalo. Látal povedal, že končí, nato GM manažér Hoftych povedal, že keď odíde Látal, tak aj on. A vtedy vystúpil Poor a povedal že končí, že takto to už ďalej nemôže ísť (aj Jarábka vyštvali fanúšikovia). Mňa ako fanúšika by v živote nenapadlo nadávať na ulici trénerovi. A už vôbec nie, že sa to takto cele zosype, že odíde 15 hráčov, že Spartak bojuje o prežitie. A to všetko sa stalo v rozbehnutej a veľmi úspešnej sezóne. Verím tomu, že by toľko hráčov neodišlo, keby sa toto nestalo. Mali sme kvalitný káder. Prešlo pol roka a znovu sa začínajú ozývať fanúšikovia, že máme slabého trénera, slabých hráčov a pod. Čítam tu články, že sme predali zápas Senici a pod. Takto to ide dokola stále. Už sa nečudujem Poorovi, v ktorom inom slovenskom mužstve sa takto útočí na hráčov, trénerov. Mali by sme si viac vážiť trénera, hráčov čo zostali a hrajú za Spartak, aj Póora že to všetko financoval. Výsledky a hra síce nie je dobrá, ja tam ale snahu vidím, treba viac trpezlivosti. Bol som na všetkých domácich zápasoch, najhorší zápas bol so Zlatými Moravcami, to bola katastrofa, ako tak sa nato dalo pozerať proti NR (len sa bránili a to nám robí problém), proti Senici sme chceli vyhrať, nepodarilo sa, je to šport a treba mať aj trochu šťastie. Keby nedali gól zo štandardky, tak v druhom polčase nemali nič, neviem či vôbec trafili na bránu. Stalo sa, treba ísť ďalej. Ja len dúfam, že Spartak nevypadne, pohár by bol zázrak, ale treba veriť. A že bude aj ďalšia sezóna, na ktorú sa treba zodpovedne pripraviť. Aj s našimi odchovancami. A otázka do diskusie, kdo nahradí Grendela v Zlatých Moravciach a v Nitre vo finále SP?


22.04.2019, 10:59
nie zobrať hráčske smeti a zabrať miesto na ihrisku........ .To chces tvrdit ,ty hraci su smeti?A co sme hrali v Ziline a doma s Dunajsku, to chces povedat ze to vtedy boli hraci odpad? Problem je asi niekde inde.To ze kubo sebci, alebo netrafi branu, za to trener nemoze.


Zas má nechytaj úplne za slovíčka,vieš,ako som to myslel a uplne konkrétne mám na myslí Maleckeho...plat za troch,vykon,že sa ani v juniorke neuplatnil...
Ďalej Ashiru,aj keď sa priznám,že som od neho ja očakával osobne viac,úplne je nevýrazný na krídle.
Ďalší do partie,čo nič neukázal a urobil viac škody ako osohu sú Dudl,Tuma...
Schopní prišli do brány Bolek, zaloznik Markoski a obranca Abena, Lovat sa začína veľmi dobre ukazovať,Janecka bojuje ako lev,ale tiež to veľakrát nestačí.


22.04.2019, 16:57
Hráčske smeti? Nedostal si úpal? Smajlík
Ondrejka s Černym deklarovali, že majú obmedzené finančné možnosti kôli tomu že Poor priskrtil kohútik s 💶
Prišli : Abena 50 zápasov v 1.holandskej lige je dobrý, Bolek čo je o triedu lepší ako Rusov, Depetris škoda zranenia chýba, najmä jeho góly výborná posila, Markovski ostali drahy Grendel, Sloboda, Rada, prišli dobrý lacný Turňa, Lovato, Glover.
Nuž ak za 1500 či 2500 eur dotiahnes do Trnavy veľké posily nakontaktuj sa na Ondrejku určite nebude o podpísať Ronalda za aktuálne finančné možnosti Spartaka.
To čo sa nám núka je kupec ktorý Spartaku ponúka rozpočet na úrovni Michaloviec ...
Snimi superime aj teraz, nuž ponukni ako to robiť lepšie s malom 💶 alebo nepi....


22.04.2019, 19:14
Jano55, asi by sa mali vo vedení zamyslieť, akým smerom ísť, spraviť nejakú koncepciu (viem, že v súčasnej dobe, keď nevieme, či bude ešte budúca sezóna je to zložité), koncepciou myslím, či ísť cestou kupovania hráčov z vonka (nie všetko sa vydarilo, súhlasím že Malecky, Ashiru, Dudl, Glover, atď. nemuseli prísť), mali sme veľmi široký káder, viac ako 30 hráčov, alebo ich nekúpiť a hrať s tými čo zostali a doplniť mužstvo našimi odchovancami, otázka je či by sme boli horší, ja si myslím že nie, bol by som skôr za tú druhú variantu, aj by mi nevadilo, keď by neboli hneď výsledky (prečo nehrá Kulhánek, Brigant, odchovanci?). Mladí odchádzajú, stratia motiváciu, vidia že sa do A-čka nedostanú. Toto je podla mňa najdôležitejšia otázka, okrem financií, chceme hrať s našimi odchovancami, alebo nie? Dobrá voľba pri doplnení kádra (odišlo 15 hráčov) bol Bolek, Abena, Markoski, Lovat, Janečka, Košút, Depetris. Tu to doplňanie mužstva malo skončiť, zase máme skoro 30 hráčov na súpiske, načo??? Skoro všetci hráči majú zmluvu (hosťovanie) len do konca sezóny, čo bude ďalej, zase sa budú zháňať ďalší hráči a zabudovávať do mužstva? takto to predsa nemôže fungovať!!!


Tu keď da človek prispevok,čo vám ide proti srsti,tak viete len urážať...ozaj tu nemá zmysel Neco písať,aj tak 90% ľudí,čo malo reálne názory a pohľady prestalo prispievat,prešli na FB.
Jono55 veď si napísal tých istých hráčov čo za niečo stoja ako ja,ale popri Tom urážať vieš pekne..naco máme taký široký káder,keď hrá asi 15 a ostatný keď nastúpia za Juniorku,sú tam slabý priemer..tak načo ich máme a platíme???? Čakám odpoveď,nie urážky milý Jono...napísať niečo ani bohovi,ale keď niekto niečo dá,dodrb.t ho to áno.


V poriadku,ale už je to zas postavené tak:buď Ščasný,alebo MY.


Ale to nikto nepíše,že keď Scasny zostane,tak my neprídeme...
Píšeme,že jeho práca nemá výsledky,že ak chceme niečo viac hrať,začať treba od trénera,je to lepšie ako meniť 20 hráčov...


nehnevaj sa s týmto kádrom ani malatinský by nič nespravil


22.04.2019, 09:34
Pises dobre až nie tie ale, keby, mohol... Tomuto nerozumiem. Samozrejme že to tak mohol urobit. Ale aj nemohol. Tu sa narába s pocitmi a dojmami. Fakty sú take že že majiteľ je, bol sedlak, pomstychtivý s určitou povahou. S tým treba jednoducho počítať. Tak sú rozdané karty. Mesto, ultras vytvárali tlak bez akéhokoľvek plánu B a predvídania situácie. Tu nikto nehral s reálnymi kartami. Názor že za súčasný stav môže aj vedenie mesta a ultras svojimi krokmi niesu populárne a súhlasím že ani nie úplne korektne. Ja by som to povedal inak. Svojim konaním situácii a milovanému klubu nijako nepomohli a neboli oporou vtedy a ani teraz ak beriem do úvahy navstevy a podporu klubu. Čakať od hráčov výkony a jazdenie po trávniku v situácii kedy nevedia ani či bude nasledujúca sezona a pri pohľade na ľudoprázdne tribúny je zase utopia v hlavách. Dôsledky sú logické a ak nezačne každý sám od seba ale bude čakať na druhu stranu, budú katastroficke


Áno,určite máš pravdu s návštevnosťou,výkonom a otázkou budúcnosti...Lenže ľudia prídu na štadión v hojnom počte,buď keď je ďalšou dobu predvadzany ozaj pekný futbal,bojuje sa o dáky úspech alebo silný súper,resp.daky zahraničný v predkole....
Vidíš,šlo o titul návšteva cez 13500,predkola a skupina EL,takmer vždy vypredané, teraz sa nehrá z hľadiska úspechu o,,nič,, futbal je aký je,zdraželo vstupné a tu to je...návšteva okolo 2000. Viac Trnavakov bolo v Myjave na Sereď,o niečo šlo,v SE na pohár,o niečo slo, v NR 1.maja nás bude zase kopa. V dnešnej dobe ak má človek chuť na pekný futbal,má jedinú moznost- pustiť tv alebo net.,.preto to tak vyzerá na štadiónoch po Slovensku.


Chalani, každý z nás máte svůj kus pravdy. Ale všichni jsme především fanoušky Spartaku. A ten čeká 1.mája velký zápas, takže nepochybuju o tom, že hráče poženeme za ziskem "malé, bezvýznamné" trofeje.
Co se týče managementu FCST, zajímalo by mě jestli v něm ULTRAS, BA o.z. popř. jiní představitelé fanouškovské komunity mají své zastoupení? Pokud ano, je potřeba řešení vnitroklubových vztahů nechat do jisté míry na nich. Pokud ne, jsme na stadionu jenom řadovými návštěvníky závislými na libovůli majitele FCST.


21.04.2019, 17:17
soro4 Tak tomuto príspevku ozaj nerozumiem.


Hej robia atmošku.Lenže ultras majú v prvom rade fandiť a nemajú kecať do vlastníckych vzťahov.Môj šéf môže byť tiež *uj a čo si pomôžem.Buď ho rešpektujem,alebo idem do ri**!


21.04.2019, 12:11
Kvalita futbalu sa rapídne znížila, cena vstupného sa zvýšila = nelogicky krok a logické vyústenie = znížené návštevy.

Mňa to už tiež príliš nebaví a preto som nabuduci rok bez permanentky, čo je tiež logické keďže tam chodím na futbal a ten stojí za lajno ...
Čo je ešte pre mňa nelogické, že na pohár do Nitry sa predávajú lístky za 15 eúr Smajlík
Nemám záujem o nepekné predražené tričko, to len aby sa nik nečudoval keď tam bude 2000 trnavcanov a ostatný budú pozerať finále v Tv s 🍺 v ruke ...
Klub platí stále pokuty za ultras ale nech platí keď si ich nevymaha od vinníkov ...


21.04.2019, 03:15
Takže dnes sa to úplne potvrdilo. 1850 srdciarov, ktorím záležalo na odchode Poóra. To je ten megakotol srdciarov úspechu, ktorím záleží na Spartaku ?
A zase prvé čo je, treba odvolať trénera, vymeniť hráčov a robiť konšpirácie.
Takže milý ULTRAS SPARTAK. treba vymeniť Vás - trapákov a nevyhonených puberťákov.
Poóra nemusím ale Vy ste ten dôvod, príčina,, že Spartak je tam, kde je ! Odpálili ste majitela, trénera a odpalujete aj hráčov.
Bolo by dobré, keby ste odpálili aj Vy. Vlastne to už robíte, 1850 Vás ešte ostalo.


nerozumiem takymto príspevkom (názorom) - dobre ak je na vine tych 1850 čo tam bolo, tak navrhujem aby na dalsi zapas neprišli - z toho mi logicky vyplyva, že by malo prist tych ostatných cca 17 000 dobrych fans ktorí síce poora nemusia ale ho nechceli odpalit - takze prosim pripalte nabudúce na zapas. Teraz to otočím - je zaujimave že oni su este ochotni chodit na zapasy - doma aj vonku - a ty im ešte nadavaš a posielaš ich do zatratenia.


21.04.2019, 16:43
Romankott a xomu nerozumies ??? Velkohube vyhlasenia ultras o bojkotich a nechodeni na zapasy z dovodu pritomnosti Poora. Vy ste sa buchali do prs a aj buchate, ze za Spartakom ste v dobrom aj v zlom. A tu mas realitu. Nizsia a nizsia navsteva. A zase stale dookola ta ista pesnicka sa zacina omielat. Ludia nechodia lebo nic nehraju, trenera treba vymenit, slabi hraci,.... Nabuduce to mozno hodite na Hruby kostol, ze slabo zvonil.
Ja sa pytam, kde je teraz tich 15 000 srdciarov, ktori chodili iba vtedy, ked mala Trnava isty titul ? Kde ste, ked hra nejde ? Hadam ste si nemysleli, ze ked sa vystve majitel ( aj ked su tam aj ine dovody odchodu ), odide gro managementu, zostane torzo hracov bez buducnosti, ze VY CHLAPCI Z ULICE a ULTRAS SPARTAKA, to zachranite cez velkohube vyhlasenia.
Bez penazi, organizacie a hracov sa futbal hrat neda.
Ked si to uvedomite, mozno uz nebudete musiet robit zbierku do kasicky ale budete mat aj vy svojho sponzora


ano som srdciar a som so Spartakom v dobrom aj zlom - ver alebo never už 46 rokov a nie som spokojny s tym čo sa robi s mojim milovanym klubom a viem si spočitat kolko je 1 + 1 . Terajsi stav je velmi jednoduche hodit len na ultras a chlapcov z ulice (tak sa to robilo za minulého režimu - zlá bola ulica a nie ti čo tahali za nitky). viac k tomu nemam čo povedat soroko 4


Ludia nechodia, lebo nič nehrajú. To je hlavný problém. V posledných deviatich zápasoch sme dali 4 goly a to sme hrali raz s druholigistom z Košíc, raz s Moravcami a trikrát so Senicou.


21.04.2019, 09:16
Fanusikovia vyhnali majiteľa, ktory tu stale je. Wtf, uz si prestante konecne hladat alibi. Je to normálna sezona, taka, akych sme predtým zažili viac. Aj bez predosleho bojkotu. Ozaj, preco teda vlado ako ty pises skoncil v dobe, ked nebol bojkot a bol klud? Ak mi na to dokazes racionalne odpovedat, tak ti gratulujem.


21.04.2019, 21:57
Pretoze pohar trpezlivosti pretiekol a iba v tejto chvili z toho mohol vyjst tak, ze sa pozrie do zrkadla a nebude sa citit jak uplna nula. Rozumej ako vitaz (aj ked sa s tym nestotoznujem). Pohar trpezlivosti by pretiekol aj u mna po tom, ako desatrocia nalievam prachy s akymkolvek úmyslom, ale nalievam a nieco aj vytvaram. To s akym úspechom je na diskusiu. Ked po rokoch pride vysnivany titul, nikto ani on ani ja necaka ze mu budu ludia padat k noham, ale nadavat a skandovat pri oslavách oplzle chorale je za ciarou pri tejto prilezitosti. Vztahy s primátorom a mestom ani nespominam. Ked si clovek uvedomi co roky robi a po dlhej dobe temna sa aj nieco podari a vie, ze este na neho nadava niekto, mesto ide proti nemu, po tom ako odohraju EL a zapasy desatrocia co objedktivne nejde sklbit s ligou, ludia vyhadtuju trénera... Nie vykaslal by som sa na to a na vas aj ja.
Zvlast by ma vyhecovali reci nie jednotlivcov, ako bude dobre, pride novy majitel a ake to bude skvele. Bude ta moznost. Ludi ktori maju na to a su ochotni nalievat miliony do bezodnej jamy na dedine niekde v strednej europe bez cerpania dotacii a napr. eurofondov je kopec.
Mam stastie ze niesom odkazany len na krcmove reci a mam par kamaratov medzi byvalymi hracmi aj vo futbalovom prostredi mimo TT. Pre mna su ich nazory a postrehy totiz ovela dolezitejsie a vôbec sa nezhoduju s recami facebookových fasistov (inak vyjadrenie hodne sedlaka akym aj Poor je). Ale uprimne na stadione, vyjazdoch a za netom som stretol vela ludi pre ktorých znalost futbalu zacina aj konci pri tom, ze lopta sa prekotula za brankovu ciaru resp. ich ekonomickym maximom je potiahnut par eur od mamy na cigarety.. Lebo aj to existuje a netreba sa hned urazat.
Toto nieje obhajoba Poora, ani hodnotenie, iba odpoved na tvoju otazku.


21.04.2019, 22:02
Tl;dr. Aspon teda k tomu zaciatku. Toto neni o pohari trpezlivosti, toto je o zakulisnych politiciko obchodných hrach, na ktore je zneuzivany futbal. A nie, nebudoval. Devalvoval hodnotu a meno. Nase pohlady su tak odlisne, ze je tato debata úplne zbytocna.


21.04.2019, 22:52
Nazory su odlisne, to je pravda. Budoval som urcite nemyslel ze uspesne, ale nedovolim si povedat ze doslova devalvoval, to ukaze cas. V tomto je historia spravodliva a je zbytocne sa dohadovat ako pises. Politicko obchodne hry to bohuzial su, suhlasim. Rovnako ako v kazdom jednom klube. Futbal sa stal biznisom, ale to ti nemusim pisat. Si si toho vedomy viac ako ja. Nikto ani v top velkokluboch do toho netlaci preniaze cisto pre radost fanusikov, niesom naivny v tomto. Bud je to cisto obchod, co je u nas na Slovensku asi nerealne, alebo inak povedane, nikto to nebude chciet kupit kvôli obchodnému profitu, na to ma x iných klubov a moznosti. V nasich koncinach, na malickom Slovensku to bude vzdy aj o tej politike a hrach s nou spojených. A j pri buducom teoretickom novom vlastnikovi. To je myslim, jasne vsetkym.


HT
21.04.2019, 07:18
Plne sa stotožňujem. Dnes je doba, keď sa ľudia rádoby odborníci vyžívajú v deštrukcii, všetko napádať, kritizovať, do ako tak fungujúcich strojov sypať piesok pod rúškom záujmu, chcenia a vylepšenia situácie . Tak to učebnicovo prebehlo aj v Spartaku. Kritika každého a všetkého. Keď to zostalo na hrane existencie, tak 1850 divákov, ale net opäť zapĺňa kritika a rozumkovanie. Kritizovať je totiž to najjednoduchšie na svete, nič to nestojí. Iba znervóznovanie tých čo sa snažia aj keď nie vždy to vyjde. Tvoriť čosi, to je totiž už o inom. Na Slovensku a ani v Spartaku sa také nenosí. Preto je to tak ako to je.


21.04.2019, 16:48
Suhlasim s Tebou. Dufam, ze racionalne zacnu uvazovat aj tzv. ultras Spartaka.
Inak si vsimni aj tu na diskusii. Uz otvaraju huby o zlom trenerovi a slabych hracoch. No, neviem co by chceli za 5 eur


A ty si ako spokojný s tým,čo práve je???
Hráme v skupine o záchranu ,,ako zatiaľ ešte úradujúci majster,, a porážajú nás mužstva,čo sú na vypadnutie a pod nami..
Čudujes sa výške návštevy? Ja nie,klobúk dole aj pred ľuďmi čo prišli a odchádzali s pocitom,,ako to nazvať,,predvedenej frašky,katastrofy,či čoho to vlastne..
Myslim,že mám právo písať svoj názor,či som pred rokom a na jeseň chválil,teraz nadávam...chodil som z mužstvom po Európe i Slovensku,na jeseň som vynechal len Istambul a Mostar kvôli rodinnej dovolenke.

Vieš čo bude z klubom po skončení sezóny??
Ja neviem a veľmi sa toho bojím,aby to tu celé neskončilo...
A máme akože písať jake to je úžasné?? To bolo takto pred rokom....
Ľudia čo sem písali veci na otvorenie oci a zhodenie ružových okuliarov tych tu urážali a zatracovali,ale títo ľudia mali pravdu( ekvalizer,LN, ...)
Teraz tu pribúdajú Nicky,čo tu neboli a idú proti Ultrasu a podobne....chlapci sa zobuďte konecne.!!!
Nebit Ultrasakov a ľudí okolo,čo chodili s mužstvom,povzbudzovali v dobrom aj zlom,tvorili atmosku,tak sme na úrovni klubu,fanúšikov a všetkého tak asi ako Senica či ZM.


21.04.2019, 16:54
Fanda ale koho je toto dielom ? Na rovinu, za odchodom Poora je Ultras mozno v 30tich percentach.
Ja len konstatujem, po citani prispevkov, chodeni na futbal a sledovani fanusikov, ako sa bili do prs, ze malo ludi chodi na futbal v TT kvoli Poorovi a drzia sa Spartaka v dobrom aj v zlom. Ano. Vidim to v priamom prenose.
Ja ti tvoj nazor neberiem. Mas na to plne pravo. Ale ja na ten futbal pojdem, dam si pivo, pofandim v ramci moznosti a za sedem eur si zanadavam, ked hraju na ovno


A ja napríklad na včerajšom zápase vidím jedine pozitívum a to tých cca 30-50 mladých ľudí ktorí sa snažili aby to nevypadalo jak na pohrebe..


Dobrý príspevok o ničom. Vzájomne si v ňom odporujes a riadne. Nie som žiadny ultrasak ale ze od Slovana hráme tusku vidí aj slepý. A že je jednoduchšie vymeniť trénera ako 20 hráčov je jasné každému. Je vieidet že tento tréner nikdy nič netrenoval a ani nikdy nebude. Hawk


21.04.2019, 16:56
To, ze trenoval aj pred Slovanom, si akosik nepostrehol, gratulujem.
Mimochodom, mozes zatiahnut plat pre lepsieho trenera


Trener ktorý po zápase povie ze už na oredzapasoveh rozvicke videl ze hráči nie sú na 100% pripravení a aj tak ich nechal hrať tu nemá čo robiť.. Však si nasral len sám sebe na hlavu.. Radolsky by za rovnaký plat odviedol 2x toľko práce.. Tomu ver


Nejde o to aký kvalitný tréner,ale o to,že on po zápase povie,že je spokojný z hrou...
Pritom to bolo 3:7 na strely pre súpera,držanie lopty 42:58% pre súpera,jedine v čom sme boli lepší bol počet kariet a faulov..skoncilo to 0:0 alebo 0:1 pre supera...s týmto je on spokojný? Šak to vidia bahonsky slepci,že hra je podpriemer,na úrovni lepších mužstiev 2 ligy....
O toto ide...keby na rovinu povedal,že hráči neplnia pokyny,atd. tak to beriem,ale že je spokojný to určite nie....v tomto bol ukážkový Karhan,ktorý povedal na rovinu,že hráči nemajú motiváciu,není výplat a podobne.my nevidíme do kuchyne,čo je vo veci,prečo hráči ktorý pred 6 týždňami rozbili DS nevedia doma uhrať bod s Nitrou a podobne.chapes,ako to myslím?


Neviem prečo mám taký dojem,,asi to tak je,,ale strašne mi to príde,že oni nám pustili pohár,mi im na oplátku ligové body...Dnes som asi po 3 rokoch vynechal domáci zápas z dôvodu:
už asi hodinu a pol pred zápasom padali v Niké,Fortune a pod stávky typu TT- SE čistá 2 za 200€ a podobne,vedel som,že to tak aj skončí,ani som nešiel kúpiť lístok,to isté 2 kamoši somnou.Ked som videl zápas na nete,utvrdilo ma to v tomto,že túto sezónu pôjdem už iba 1.maja na futbal...
Pokiaľ Spartak nezíska nového,,silného a stabilného partnera,prípadne majiteľa,neprivedie poriadneho trénera a hráčov,čo vedia poriadne hrať,nie všakovakých zadarmo, na túto utópiu a frašku nebudem chodiť držať svoje hlasivky.Spartak nosím v srdci dlhé roky a dlho budem,ale ako niekto už písal,kadiť na hlavu si nenechám a tráviť voľný čas sa dá aj zmysluplnejšie.


20.04.2019, 21:52
keby sme aj ten maly nudny nezaujimavy aj vyhrali. potom co? prenechame miestenku do EL dalsiemu v poradi? alebo tam pojdeme spravit mega hanbu :( ... chcel by som velmi ziskat aspon pohar, ale ked ani nevieme ci sa bude dalej nieco vobec hrat v TT.. tak neviem ci takto Smajlík


Veď aj ja by som bol veľmi rád,ak by sme pohár získali...aj v to dufam...ale aký to bude mať zmysel,keď v prvom predkole nás zosmiesni nejaký macedónsky,alebo dáky podobný klub...a bude mať vlastné kto hrať prípadný takýto duel???
Iba zápis do slovenských štatistík..( ak ho vlastne získame).
Tu je to celé zle....po EL a peknej ceste v skupine malo prísť zúženie kádra,ale štýlom nevyužitý a slabší preč,to najlepsie udržať a skúsiť doplniť o hráčov typu Pehlivan,Egho,Ofosu,- proste hráčov,čo vedia zlomiť zápas a vytvoriť konkurenciu v mužstve...miesto toho takmer všetka kvalita odišla,zostal podpriemer a pár slušných hráčov( Grendela,Conka ,ylmaz),schopný prišli Abena, Lovat,Janeckovo srdiečko,stále zranený Depetris a potom už len kopec hráčskeho odpadu typu Ashiru,veď on sa nevie presadiť ani v juniorke....
Vidím to čierne a bude horšie...Bohuzel.
A náš pán majiteľ sa ani neunuva vydať dáke stanovisko,čo bude ďalej...veď už len 5 kol a ???posledný nech zhasne,alebo hosť vyhadzuje vrchného.


20.04.2019, 20:59
tak asi nemame majitela, nechapem toto rozcarovanie. Niektori ako keby zavreli oci pred vsetkym co sa udialo a chcu tu top klub financovany z coho?? Budicek.. nemame majitela, mozme byt stastni ze sme este v lige


20.04.2019, 20:55
Smutný pohlad. Mužstvo nemá ochotu ani behať.Viac ako 2/3 hráčov nedosahujú ligovú úroveň.


Bez ohľadu na režim ci je štandardný ci neštandardný tak by sa mal vymeniť tréner.. Takto amatérsky to môže viesť ktokoľvek z dnes 1800 prítomných divákov


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk