EN

Diskusné fórum


Téma: Spartak - Podbrezová

Další ze zápasů ”o bytí a nebytí” aneb nic jiného než zisk tří bodů pro červenočerné barvy nepřichází v úvahu...

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3 4 5 6 7 >
19.05.2019, 09:03
Tá akcia našich juhoamerických hráčov Lovat - Tavarez - Depetris bola parádna. Lovat sa už u nás udomácnil a Tavarez je tiež každým zápasom lepší. Dobro Rusov jednoznačne vychytal zápas. Mladých hráčov musí tréner takto postupne 2-3 popri skúsených skúšať v zápasoch. Nemôže dať 6-7 naraz, to by bola katastrofa.
Oravec urobil prestup roka a teraz si zahrá s Podbrezovou Ligu majstrov. Podbrezová v zime vyhodila starších hráčov a okrem Hlohovského prišli všetko mladí. Len s mladými sa nedá hrať ani taká horská liga ako je tá slovenská. Aj od nás odišli v zime skoro všetci hráči, ale k nám prišli skúsenejší, ktorí už mali čosi odohraté. A to je rozdiel.
Čo sa týka Spartaka. My sme svoj základný cieľ účasť v európskom pohári aj v nasledujúcej sezóne splnili. Je jedno, či skončíte v lige štvrtý, alebo desiaty podstatná je účasť v Európe. Čo majú z toho šošoni, že skončili na krásnom štvrtom mieste ? Nič...pravidelná účasť v európskych pohároch sú neskutočné zážitky pre hráčov, trénerov, pre klub a tiež nás fanúšikov. My sme túto pre nás turbolentnú sezónu ustáli, nech teraz aj Slovan, Dunajská a Ružomberok nám všetkým ukážu ako sa to robí, keď mužstvo bojuje v našich podmienkach na troch frontoch (liga, Európa, slovenský pohár).


Keď si to premietnem v hlave a porozmýšľam, tak si myslím, že pri tomto režime takéto umiestnenia asi budú stále. Sem tam bude niečo lepšie, ale najvyššie méty takto nedosiahneme. Pokiaľ by sme mali mať niečo podobné ako posledné obdobie, tak by aj financie mali byť aspoň na takej úrovni.
A preto otázka. Nedalo by sa zabudnúť na zlé veci z minulosti a keby sa dali dokopy nový majiteľ so starým a združili potrebné financie a pokračovalo sa v úspechoch? Pod úspechom myslím účasť v kvalifikácii pohárov a aj sem tam účasť v skupine. Je to zlá myšlienka?


Myslienka dobra, ale absolutne nerealna...
Minuly majitel robil pre uspech len, to ze skusal system "sak raz aj motyka vystreli"...


20.05.2019, 16:22
V slovenských podmienkach tento systém skúšajú všetky slovenské mužstvá. Všetci to hrajú len na náhodu, to sa nejedná len o Spartak. Žiaľ aká republika, taký šport, v našom prípade futbal...V opačnom prípade by sme mali na Slovensku v každú sezónu pravidelne aspoň jedno mužstvo v skupinovej fáze európskych pohárových súťaží (napr. ako v Čechách)...


Suhlasim, tato republika je v zadnici. Katastrofalna generacia ludi ako Kmotrik ci Poor je nahradzana ich neschopnymi nasledovnikmi a ich ritolezmi. Politika statu, kde su jedni zlodeji na hradzani inymi a samotny stat ma prvky mafie. Sudy nefunguju, vymozitelnost prava KATASTROFICKA! Podpora sportu 0, jedine ak sa da prizivit na statnom (stadiony - Siroky, Poor, Kmotrik)... Podpora domacih firiem a malych podnikatelov 0, jeme odpadove potraviny, co inde v EU nechcu, zlozenie predavanych potravin - hnus, ministerka sa prizera. Odrbavanie pri dotaciach, tu je toho tolko. Infrastruktura nic, predbihaju nas africke staty.


Kmotrik pyta dalsich 30 mil. €! Hlavne, ze si postavil byty! Stadion zo 75 na 100! Doteraz bolo ticho. Hm, ked niekto takto stava dom, tak moze byvat v holodome akurat. Top podvodnici, co kradnu statne cize nase peniaze. Sirokemu sme sa poskladali vsetci vdaka nasej vlade. A oni si vladnu dalej...


Boli sme lepší ak keď nie bezchybni.
Víťazstvo zaslúžene.
Verím že nevypustime zápas s Trenčínom.


Prečo bolo preložené posledné kolo?Vie niekto?


19.05.2019, 08:15
Kvôli eurovolbám a hokeju.


Eurivolbam kde pride tak 10-15% ľudí čo môžu a hokeju kde my už budeme od zajtra vegetit.. Hhmm.. Ale keď vidím včerajšie návštevy na zápasoch tak je to vlastne jedno..


Veď jedno,lenže kúpiš si lístok na sobotu, prehodia to na piatok a Ty nemôžeš prísť.


Nehovoriac o tom ze sobota bez futbalu je divná.. Ja som len chcel poukázať na to že ako sa SFZ ci ULK stará o ligu.. Takto tam nebudú mať ani tych 6000 ako včera ale polovicu.. Toto by napr lintner nech je akýkoľvek nedovolil s hokejom nikdy


18.05.2019, 21:47
Chlapci ďakujem za dnešné poctivé víťazstvo v Nitre.


16.05.2019, 09:37
Ja si idem pre istotu kúpiť nejaké belasé trenky, doma mám len červené ...


16.05.2019, 08:27
Ide o flagrantne porusenie prav obcanov SR garantovanych Ustavou¡¡¡¿¿ (dlhý reťazec bol skrátený) SFZ s hlavne ULK menovite p.Kozakovi


SFZ a ULK to už naozaj hrabe!!!


Tak to je fakt silná káva - zákaz povzbuzování hráčů. Někdo na SFZ se musel evidentně zbláznit, když vydal takové rozhodnutí. Garantuju Vám, milý Spartakovci, že slovenský fotbal si v očích domácí i zahraniční veřejnosti zadělal na "parádní" reklamu.
A to jako vyvedou např. i trenéra Šťastného, když povzbudí své hráče? Smajlík Smajlík


15.05.2019, 15:09
svetové Slovensko a SFZ. doteraz som nezaregistroval. aby niekde vo svete zakázali povzbudzovať svoje mužstvo aj slušným spôsobom, lebo vyvedú fanúšika von. je vôbec vhodné hrať taký zápas ??? a fans cestovať do Nitry. na také zviditeľnenie Slovenska môže prísť iba chorý človek . to aj Nitrana vyvedú ak by povzbudzoval Spartak ?


To čo je zas za pič.vinu!!!!
Akože do Nitry nás v dresoch či drickach nepustia na zápas predposledného kola....
A pri prejave povzbudzovania nášho tímu budeme odprevadeni zo štadióna....
To kemu zas JE.E!!!!


Odporúčam dnešný článok na profutbale.
Šéf Podbrezovej obvinil Vion z korupcie...


14.05.2019, 19:59
Ten balík, až na nejaké drobné je už rozobraný. Odmeny hráčom a realizačnému týmu,dane, náklady na sezónu, vyplatenie podĺžností, majiteĺ.a je to fuč.


14.05.2019, 22:40
Johny4 vieš čo hovoríš? Vieš aký je to balík? Robil som ekonomiku jednému hokejovému klubu a to by mali peniaze na desať rokov/slovom desať/a to by boli cellých desať rokov majstri bez konkurencie!!!


15.05.2019, 12:30
Viem o čom hovorím, lebo hráči ktorí odišli v zime išli zadarmo ako kompenzácia za nevyplatenú čast odmien,lebo už nebolo z čoho.


15.05.2019, 15:45
OK Johny4, táto informácia prebehla aj na tejto diskusii. Ale zároveň tu bolo napísané, že Spartak dostane peniaze za Európu koncom mája. Naposledy tu niekto napísal / nechce sa mi hľadať nik/ že sa jedná o čiastku cca 8 mil eur. Takže ja by som si pokojne zobral úver musia vedieť koľko potrebovali na dokončenie sezóny . Pri takejto čiastke im ho poskytne každá banka na svete a za smiešne úroky. Žiaľ všetko sú len naše dohady. Je mi ľúto, že Spartak balancuje na hrane života a smrti a pritom zarobil za posledný rok najviac peňazí vo svojej existencii.


15.05.2019, 17:25
Prečo by mal Spartak balancovať ? Práve naopak, väčšina slovenských prvoligových mužstiev je na tom horšie ako Spartak, či už po stránke finančnej, hráčskeho materiálu, štadióna, infraštruktúry, fanúšikovského zázemia...


Ja som ešte vlani po niektorých komentároch,že poor stiahol prachy za EL písal,že peniaze prídu až po skončení ročníka EL a po finančnom audite.Vtedy ma spochybňovali a teraz sa to potvrdzuje.Tak je to odjakživa,tak je to aj v podnikaní.podiely sú vyplácané po ukončení finančného roka,tak aj podiely za EL sa vyplácajú po konečnom vyučtovaní.


Odkiaľ máš takúto informáciu.


kamos,

nechcem Ti protirečiť, ale ja ten piskot neodsudzujem. Vždy sa nájdu duševní chudáci, ktorí Ťa bez výčitiek zarežú. Nielen nás, zober si Írov a Henryho jasná ruka, našich mladých s Talianmi ako doj.bali? Kamoš, myslíš si, že ten sudca to nevidel a pomýlil sa? To veru nie. On vedel veľmi dobre čo robí. Veď tí kanaďania mu tú službičku vrátia. A keď si spomenul našich fanúškov. Aké previnenie sme urobili my a aké rakúšania, keď inzultovali postranného. A aké boli tresty? Sú rovní a ešte rovnejší. Sú to špinavé ku.vy a ja by som pískal tiež
Aj Chelsea by som pripomenul, mali dostat trest a nic.


Neviem či už padol verdikt,asi som nepostrehol,ty budeš vedieť.
Aký trest mali vyblednuty za rasistické bucanie,pyrotechniku atď v zápase s TT.


Slovan dostal pokarhanie pri naštarovanom kompresore!


< 1 2 3 4 5 6 7 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk