EN

Diskusné fórum


Téma: Spartak - Senica

Slovenský pohár

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
Už viac dní rozmýšľam nad takouto vecou. Čo keby sa dali dohromady na stretnutí pod záštitou oz biely andel a prekonzultoval sa pohľad fanúškov na situáciu a dohodol sa kompromisný názor, hoci niektorí by ho prijali so škrípaním zubov a spísalo by sa komuniké s ktorým by sa išlo za dvoma hlavnými protagonistami dnešných problémov. Išlo by sa za majiteľom Spartaka pánom Poórom a za primátorom mesta. Cieľom tejto akcie by bol zastaviť úpadok klubu a pokúsiť sa načrtnúť kroky, ktoré by viedli k náprave a následnému rastu klubu. Ja by som chcel požiadať hlavne Ekvalizéra, Lukáša Nemčeka, tt1953, Kascha a ostatných, či môj názor je len chiméra, alebo pri snahe niečo dokázať by sa dal uskutočniť. Moje slová vychádzajú len zo zúfalstva zo súčasného stavu klubu a preto som ich dal sem na diskusiu, či stoja za povšimnutie.


16.04.2019, 08:42
Spor Poor Brocka sa netyka prioritne Spartaku. Ten je ako citliva tema iba zneuzivany. Takze neviem, kde sa maju hladat ake kompromisy. Dnesna situacia je iba navratom do minulosti, nie je v nicom nova. Bohužiaľ po uspesnej sezone a paradnej europe je vnimana citlivejsie. Ale toho, kto sa pozera do minulosti moze tato sezona iba sklamat (po kolkaty krat uz), nie prekvapit. A tak ako v minulosti, tak aj dnes ma v rukach riesenie iba Vlado. Ked sa dobre vyspi, zase bude lepsie. Preto nevidim priestor na rokovania (ktorých mimochodom bolo niekolko a vacsinou tam odzneli iba nesplnene sluby a polopravdy). A zaverom, netusim, kto by mal dat mne mandat zucastnit sa takého stretnutia. Nie som totiz nikoho zastupca, pisem za seba.


Gurcak po Dunajskej si si aj zaspieval ? odkaz


15.04.2019, 12:29
jedinou náplasťou na ubolenú dušu fanúšika Spartaka v tejto sezóne je SP. preto už zajtra v Senici treba urobiť všetko možné aj nemožné aby sme postúpili. a mohli by to byť aj títo hráči : Bolek, Turňa, Abena, Košút, Lovat, Sloboda, Janečka, Ashiru (Markoski), Grendel, Miesenbek (Čonka), Ylmaz, a ukázať ako sa bojuje a hra za Spartak.


15.04.2019, 10:36
Gratulujem Slovanu k majstrovskemu titulu mali by ste aj diskutujuci popriat tomuto vynikajucemu muzstvu.


Každý žart má svoje hranice a keď to nechápeš, tak si dem.nt.


.... aj dem*nt!


Niet k čomu gratulovať,pri toľkych vynaložených financiách na hráčov to bola povinnosť,samozrejme vskutku dobre pomohli aj na zväze a arbitri v čiernom
k ich neporaziteľnej serii...
Veď uvidíme,v ktorom predkole a akej súťaži uvidia stopku,potom porovnavaj.
Tipujem tak 3 predkolo LM a hneď v baráži o EL.
Neboj,jak sa rozoberieme základ mužstva po lete,všetky opory im odídu.potom nech vyskakujú,koľko neprehrali.


Neboj my sme mu už popriali tým ze sme Vás pustili do hornej šestky miesto nás. A tiez sme urobili radosť Vám lebo máte najlepšiu sezónu v histórii a to ešte navrch Vás možno po poslednom kole pozve slovan na šampanské a chlebíčky v rámci majstrovských osláv. Tak si to poriadne užívajte a užite. Zo srdca Vám to prajem.


14.04.2019, 12:32
Gurcak vitaj a čo Tvoja Sered? Hrá exelentne to asi zle uvádzajú výsledky. Ešte šťastie, že sme Vás pretlačili do prvej šestky inak by ste vypadli a potom o čom by si písal?


A nie je to náhodou Laco Borbélyi pod nickom gurcak???


Laco Brblavy je moc pip nato,aby sa vedel zaregistrovať a prispievať. Smajlík


14.04.2019, 12:28
Je to hanba na uradujuceho majstra takto hrat,co pisete je uplne zbytocne tato sezona je uz v pase.


14.04.2019, 11:32
tento raz nie len o Spartaku ale slov. futbale. vedie ma k tomu návštevnosť na ligovom futbale napr.800 , priemer 1200 a pod. kladiem si otázku v čom to je ? 1. neatraktívny futbal, jedna strela nemastná neslaná za polčas, žiaden vzruch pred bránkou, tak načo sa mám pozerať a ešte platiť nemalé vstupné, poprípade aj rod. príslušníci a cestovné, služby cez zápas skoro nulové. 2. moja predstava je, že profesionál je k dispozícii trénerovi aspoň 6 -8 hod. denne, tak ako ja v práci a pritom aj v našich podmienkach nerobia za min. mzdu tak ako veľa fanúšikov. 3. rozhodujúca je kvalita trénera a tréningového procesu. už aj na Slov. máme toľko trénerov s naj vyššou kvalifikáciou, že by mohli trénovať aj na dedine. nie len žiakov a dorast v 1.lige. keď si uvedomíme, že v cirkuse dokážu vycvičiť rôzne zvieratá, tak nepochopím, že nedokážeme natrénovať futbalistov od žiakov po ligistov aby sa aspoň priblížili kvalitou hry k vyspelým krajinám. stačí pozerať zápasy v Tv z Anl,Neml, Spanl,TAL. a hneď pochopíme nízku návštevnosť u nás, nezáujem sponzorov o naše kluby , kým sa toto nezmení, nezmení sa návštevnosť na zápasoch. 4. začať musia tréneri, hráči , vedenie vytvárať podmienky. pekný príklad máme aj my EL Maestro, stúpajúce návštevy a pod. a ešte väčšina hráčov musia byť domáci, alebo aspoň zo Slov. 5. r o v n a k ý meter SFZ


14.04.2019, 10:52
Tiež som so všimol výkony obidvoch Oravca aj Vantrubu. To, že hrali proti Spartaku je len výsledok katastrofálnej personálnej práce v klube. Škoda, že sa naši kompetentní neriadia heslom ktorého sa držal Sir Alexander Chapman Ferguson, ktoré znie: Hráči sú kapitálom klubu.


po skončeni nam Vantruba aj zamaval, pačilo sa mi to


pipestone,

ale zatiaľ to vypadá tak, že v lige už nie je o čo hrať. Keď MI dotiahnú dvojzápas v pohári so ZA, tak už to bude jedno či siedmi, alebo desiati. Preto vlastne v utorok hráme o úspech v sezóne v Senici. Ja len dúfam, že také detinské chyby, aké robili hráči Nitry, naši robiť nebudú.
S tým Tavaresom máš podľa mňa úplnu pravdu. Počítal som to a podľa mňa za polčas len tri lopty od neho našli nášho hráča. Ináč všetko končilo u neho.
Ja som nejaký na figu a ani včera som nebol. Som sklamaný a neviem to prekonať. Preto som ticho. Nebudem kritizovať a len v kútiku duše dúfam, že veci sa pohnú správnym smerom. Podľa mňa treba vyriešiť financovanie klubu, priviesť skutočné posily podobné Pehlivanovi a Gruzíncovi, utriasť k spokojnosti, alebo aspoň k možnej akceptácii vlastnícke vzťahy v klube a konečne ísť smerom hore.


Včera absolútne najlepši Maťo Oravec,až po zhliadnutí záznamu som si uvedomil kvalitu a dôležitosť jeho zákrokov.Vantruba tiež kvalitný výkon .Skoda len,že neboli oblečený v našich dresoch.
Tavares -tak slabý výkon od spartakovca som už dávno nevidel.Nastastie to videl aj tréner a striedanie už po prvom polčase hovorí za vsetko.
Absolútne najlepsi nás hráč Tono Sloboda.
Grendel upadá s každým zápasom,dáva na javo,že hrať o záchranu je pod jeho úroveň.
Kopa hráčov bola zranená ,preto včera nehrali. Dúfam ,že aspoň niekto z nich bude trénerovi k dispozícii v Senici.
Porovnávajúc aktuálnu formu nás a Senice to bude v utorok ťažká misia.13.04.2019, 19:24
treba povedať, že výsledok je spravodlivý, ale kde sa vytratil David D. keď nebol medzi zranenými ani na súpiske. pritom sme od neho očakávali veľa.


Takých tam bolo viac co boli minule v základe a dnes ani na lavičke.. Nechápem tie prehmaty. Ale snáď zranený alebo co


Mať tak Vaše problémy.. Radšej treba dnes vyhrať v podbrezke aby sme sa ešte nenamocili do baraze.. A Som zvedavý co budú ľudia vravieť od leta..


< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk