EN

Diskusné fórum


Téma: Spartak - Podbrezová

Další ze zápasů ”o bytí a nebytí” aneb nic jiného než zisk tří bodů pro červenočerné barvy nepřichází v úvahu...

Ak chcete prispievať do diskusného fóra, musíte byť prihlásený. Prejsť na prihlásenie
< 1 2 3 4 5 6 7
Dnes dobrý výkon asi všetkých hráčov,páčil sa mi po striedaní Pekár,aký prievan vniesol do útoku...
Jedine,čo mohlo skončiť inak,je výsledok...
V kľude mohlo svietiť na konci aj 5:1,ak by Kubo toľko nesebcil a pri koncovke mal viac šťastia,veď mohol dať sám 4 góly. Ale ok,záchrana istá,potvrdiť treba to 7 miesto.


Hororový začátek, rychlý vyrovnávací gól, pak Bolek chytil tutovku. Tři klíčové momenty 1.poločasu, který byl z naší strany hodně mdlý. Čekal jsem, že na ně vlítnem hned od začátku a ukážeme jim, kdo je tady doma, abychom utnuli co nejdříve záchranářské starosti.
Naštěstí po přestávce chalani přidali na obrátkách, začali Podbrezku přehrávat a 2 góly definitivně zachránili Spartak v lize. Nejvíc se mi líbil výkon Lovata, spolehlivý stoperský standard dua Košút a Abena a klid v koncovce Yilmaza při 2.brance.


11.05.2019, 09:39
Na tom poháry predávali ultras kombináciu 5 € lístok + 10 € tričko.
Na tričku bol veľký zisk, nuž mali by ho poukázať klubu na pokutu.
Dokiaľ budú zapaľovať dymovnice a hádzať ich na ihrisko ja neprispejem na ultras ani centom


11.05.2019, 11:32
Jano55 absolutne s tebou súhlasím. Každý krát prispievam na choreo, ale na tieto dezorganizované pálenie svetlíc, ktoré hádžu medzi ľudí prispievať nebudem. Tiež čakám na tých hrdinov ako sa poskladajú na pokutu.


10.05.2019, 19:01
bolo by dobre, keby sa vyjadrili k trestu aj fans a povedali ako a kto to teraz zaplatí. keby aspoň zajtra prišli vo veľkom počte podporiť Spartak a aspoň tak odčinili svoj prehrešok.


Zajtra dôležitý zápas. Snáď to vyjde.Kazdy s trnavským srdcom by mal byt zajtra o 17:00 na SAM.
P. S.
Tie škody čo vyčíslila Nitra za to by sa dal postaviť nový štadión.
Dúfam že to naši nenechajú len tak.


Teraz treba ukázať fanúšikovské srdce a nielen keď chlapci niečo pekné dosiahnu - som zvedavý že koľkí prídete povzbudiť Spartak ...


08.05.2019, 07:00
V súčasnej situácii je zápas s Podbrezovou veľmi dôležitý a treba vyhrať, trochu je mi ľúto mladých chlapcov z Podbrezovej, tak ako ich zarezal naposledy rozhodca v zápase so Zlatými Moravcami, to sa len tak nevidí, dostali gól z vymyslenej jedenástky (v jarnej časti už 5 jedenástka). Spartak ale potrebuje vyhrať aby bol kľud! Potom tie ďalšie zápasy sa budú hrať v inej atmosfére, možno potom vyhráme aj v Nitre a s Trenčínom, chcel by som aby sa hralo pre divákov!


Ilajan, aby se hrál fotbal pro diváky a to nejen v Trnavě, jsou podle mě 2 základní principy hry. Buď skálopevná defenzíva, která vyhrává tituly jako to předvedli naši za El Maestra anebo "totální" ofenzíva, kterou si pamatují pamětníci z Malatinského éry a já osobně z doby trenéra Peczeho, kdy útočilo celé mužstvo a góly pravidelně střílely i obránci mužstva. A na tento druhý princip je potřeba mýt ty nejlepší fotbalisty co běhají po slovenských trávnících, takže na něj v současné situaci našich barev můžeme bohužel zapomenout. Ukázkovým příkladem je v českých podmínkách současná Slávia Praha. Ta své konkurenty ničí dominantní ofenzivní kvalitou, kdy široký hráčský kádr je schopen v každém utkání svého soupeře dostat pod permanentní tlak, útočí téměř celý zápas v sedmi, osmi hráčích, kondičně je precizně připravena do zápřahu 90 minut soustavného soubojového zápolení, na co poukazoval i např. trenér FC Chelsea Sarri, když po odvetném čtvrtfinálovém utkání EL v Londýně prohlásil, že na takový tým ještě ve své kariéře nenarazil.
Naši v sobotu hlavně potřebují vyhrát, aby vnesli do rozhodnutí budoucího kupce FCST určité jasno.


A Podbrezová je na tom v lize stejně jako my, takže v sobotu to budou nervy. Smajlík


Veru neprichádza.


< 1 2 3 4 5 6 7
Zobraziť od dátumu:

Počet príspevkov na stránku:

Ak chcete urobiť nový riadok, stačí stlačiť Enter, netreba používať html tagy.

Ďakujeme, že sa tu na fóre budete správať ako slušní ľudia.
Redakcia si vyhradzuje právo vo výnimočných prípradoch zmazať vulgárne, urážlivé alebo nezmyselné príspevky.

Aktuálne na spartak.sk