Juniori pokračujú vo víťaznom ťažení. Zdolali Nové Zámky

Juniori pokračujú vo víťaznom ťažení. Zdolali Nové Zámky


Spartak juniori
Nové Zámky
3:0

Spartak juniori:

Takáč – Pavlovčík, Gombala, Deket, Vangel (65. Kollár) – Bogdanovski (81. Bojnák), Malaševski – Jašúrek, Bango, Čeredničenko (88. Baranovič) – Lovás.

Góly: 60. Malaševski, 78. Bogdanovski, 84. Malaševski

ŽK: 0

Rozhodovali: Šandrik – Hodoško, Tarabus

Diváci: 61


Polčas: 0:0

Zverenci Vladimíra Ekhardta si pripísali štvrté víťazstvo v rade.


Po vyrovnanom prvom polčase, keď obaja brankári boli bez práce, prišiel prvý gól po hodine hry, keď Malaševski napriahol z dobrých 20 m a vymietol ľavú šibenicu Strelčíkovej brány.

Povzbudení domáci využili v 78. min prečíslenie 5:2 a po prihrávke Čeredničenka zvýšil na 2:0 Bogdanovski. Šesť minút pred koncom išiel sám na bránu Malaševski a strelou po zemi uzavrel skóre slušne hraného zápasu.

V domácom mužstve si pochvalu zaslúži viacero hráčov, no najviac snáď Filip Bango, ktorý bol pri zrode všetkých gólových akcií.

Autor: Mikuláš Rožňák


OHLASY PO ZÁPASE

Vladimír Ekhardt (tréner Spartak juniori): "Dnes to bol ťažký súper. Chlapcom som hovoril, že to bude o jednom góle, aby sa vyvarovali zbytočnej chyby. Na našu príležitosť trpezlivo čakali. Prvý polčas bol viac taktický, mužstvá sa dlho oťukávali. V druhom polčase sme prevzali iniciatívu, podarilo sa nám streliť prvý gól, súpera sme zlomili a pridali mu ďalšie góly. Bolo to zaslúžené víťazstvo."

aktuálne na spartak.sk