Juniori prehrali na pôde Nemšovej

Juniori prehrali na pôde Nemšovej


Nemšová
Spartak juniori
2:1

Spartak juniori:

Urminský - Pavlovčík, Gombala, Spasovejič, Nemček – Vangel (65. Bogdanovski), Deket, Oravec, Malaševsky (54. Zolvík), Jašúrek – Martinka

Góly: 52. Vaculík, 76. Petrovič - 81. Martinka

Žlté karty: 34. Nemček, 86. Martinka, 88. Deket

Rozhodovali: Valent - Hodoško, Birkus

Diváci: 120


Polčas: 0:0

V jarnej časti TIPOS III.ligy Západ ešte body nezískali.

Juniorom pomohol z hlavného mužstva Matej Oravec. Červeno-čírni si vypracovali dve príležitosti, z jednej trafili brvno. Trest prišiel na opačnej strane v 52. minúte, keď sa presadil domáci Vaculík. Pätnásť minút pred koncom zvýšil na rozdiel dvoch gólov Petrovič.

Andeli znížili desať minút pred koncom vďaka Martinkovi. Futbalista Spartaka zároveň uzavrel konečný rezultát, keďže stovka divákov viac presných zásahov nevidela. Zverenci Vladimíra Ekhardta ťahali proti Nemšovej za kratší koniec rovnako ako na jeseň. Najbližšie sa predstavia "doma" v Červeníku, keď od 10.30 hod privítajú v nedeľu 1.4. Dubnicu.


OHLASY PO ZÁPASE

Vladimír Ekhardt (tréner Spartak juniori): "Vo vyrovnanom stretnutí rozhodoval úvodný gól. Žiaľ, napriek tomu, že sme nastrelili brvno a následne nevyužili ďalšiu príležitosť, to bol súper, kto ako prvý skóroval. Presadil sa po našom zaváhaní pri štandardke. Nezvládli sme autové vhadzovanie. V závere sme sa snažili oživiť hru striedaniami. Vyšli nám a desať minút pred koncom chalani dokázali znížiť. Napriek nášmu záverečnému tlaku k vyrovnaniu neprišlo. Odchádzame smutní, že sme nezískali aspoň bod. Za predvedený výkon však musím chlapcom poďakovať. Boli viac ako vyrovnaným protivníkom. Mrzia nás nepremenené príležitosti. Jar sme odštartovali dvomi súbojmi vonku. Čakali nás kvalitní súperi Borčice a Nemšová. Je na čom stavať, vidím progres. Na súperových ihriskách sme body nestratili, mohli iba získať. Doma bude situácia opačná. Musíme bodovať, pretože sa tabuľka vyrovnáva. Vieme, že vypadne možno päť až šesť mužstiev."

aktuálne na spartak.sk