FC Spartak Trnava B - juniori: Takáč – Slaný (75. Zedek), Hing-Glover, Tumma, Ciprys (C) - Ashiru (46. Tavares), Pavlovčík, Dvorák (90. Kareem), Horvát, Brigant - Csáno

Góly: 16. Csáno, 25. Dvorák (11 m)

Poločas: 2:0

Vďaka trom bodom síce zostali červeno-čírni na piatej priečke, no na Malženice strácajú už iba štyri body a tretiu Nitru B sedem.

Juniorom prišli pomôcť z hlavného mužstva do brány Takáč a do poľa Ashiru s Tummom i Horvátom. Spartakovci boli od úvodu aktívni. V prvom polčase otvoril skóre Csáno, ktorý ťažil z výbornej individuálnej práce Ashiruho. Rezultát uzavrel krátko po dvadsiatej minúte Dvorák, keď premenil pokutový kop. Malženice mohli inkasovať tiež z kopačky Ashiruho, ktorý z priameho kopu mieril do pravej žrde.

Po zmene strán si zverenci Martina Cintulu vypracovali niekoľko ďalších príležitostí, ktoré nedokázali dotiahnuť do želaného konca. Najbližšie cestuje juniorka do Galanty. Duel sa na jej pôde hrá 21.4. o 16:00 hod.

Ohlasy po zápase

Martin Cintula (tréner Spartak juniori): "V prvom dejstve to bol boj o to, kto bude kompaktnejší a nespraví chybu. Po otváracom zásahu sme prebrali iniciatívu, ktorej vyústením bola penalta na Briganta. V závere dejstva sme sa dostali pod mierny tlak. V prestávke sme si povedali, čo máme robiť a po zmene strán sme hru kontrolovali. Súper si vypracoval niekoľko šancí, najmä zo štandardiek. Naopak, my sme mohli pridať ďalšie dva - tri góly z brejkov, no nedotiahli sme ich do konca. Celkovo to bol najlepší jarný výkon z našej strany. Som spokojný. Vyhrali sme malé okresné derby, teraz sa budeme sústrediť na ďalšie zápasy."