FC Spartak Trnava B - juniori: Takáč - Hing-Glover, Juhás, Gombala, Lovat - Kareem - Malecki, Brigant - Ciprys (C), Lovás, Ashiru (56. Slaný)

Žlté karty: 86. Lovás, 90. Juhás - 86. Krištof, 90. Buček

Rozhodovali: Hybský - Kukan, Vörös

Diváci: 100

Poločas: 0:0

Po zmene strán mohol strhnúť tri body na domácu stranu kapitán Ciprys, no pokutový kop nepremenil.

Z hlavného mužstva prišli juniorke pomôcť brankár Takáč, v poli Lovat, Brigant, Lovás i Ashiru. Do B mužstva sa vrátil krídelník Malecki. Poľský legionár nastúpil tentoraz v strede zálohy.

Zverenci Martina Cintulu napriek prevahe nedokázali súpera prekonať. Nevyužili tiež ponúknutú výhodu v podobe penalty. Zodpovednosť na seba zobral kapitán Ciprys a trafil brvno. Po bezgólovej remíze a šestnástich kolách sa držia na druhom mieste. Prvý Púchov vedie o bod. Juniorka najbližšie cestuje na pôdu Beluše. 24.3. sa hrá od 15.00 hod.

Ohlasy po zápase

Martin Cintula (tréner Spartak juniori): "Bol to zápas na jednu bránu. Nevedeli sme prekonať hosťujúceho brankára. Držanie lopty bolo 80 % na našich kopačkách. Počas 90 minút sme mali územnú prevahu a hrali na súperovej polovici. Hostia však veľmi dobre bránili, podržal ich brankár, ktorý zneškodnil niekoľko gólových šancí. Po zmene strán sme zahodili penaltu a urazili šťastenu. V niektorých fázach hry sme hrali veľmi pomaly a bez momentu prekvapenia. Hostia, ktorí sa zamerali iba na obranu, tak získali bod. Nebolo nám súdené streliť gól. Potešili výkony Briganta, Kareema a Juhása. Niektorí hráči si musia vstúpiť do svedomia, pretože takto sa nebojuje ani za B tím Spartaka. Budeme naďalej pokračovať a pracovať pre čo najlepšie výkony, spojené s výsledkami. Čakajú nás veľmi ťažké dve kolá - Beluša a Nitra B. Ak chceme pomýšľať na špicu tabuľky, musíme uspieť."