FC Spartak Trnava B - juniori: Takáč - Slaný, Juhás (C), Hing-Glover, Dudl - Ashiru, Kareem, Pavlovčík, Brigant, Dvorák - Lovás

Poločas: 0:0

V treťom stretnutí po sebe sa ofenzíva andelov nedokázala strelecky presadiť.

V devätnástom kole vypomohli juniorom z hlavného mužstva Dudl, Ashiru, v bráne Takáč a v útoku Lovás. S béčkom Nitry si ale červeno-čírni body podelili. Ani jedno z mužstiev sa nedokázalo gólovo presadiť.

Zverenci Martina Cintulu majú najbližší víkend voľno, keďže Trenčianske Teplice sa zo súťaže odhlásili. V 21. kole tak opäť doma privítajú Malženice. Súboj sa hrá 14.4. od 10.30 hod v Červeníku.

Ohlasy po zápase

Martin Cintula (tréner Spartak juniori): "Tretí zápas po sebe, v ktorom sme sa nedokázali strelecky presadiť. Zlyhávame vo finálnej fáze, chýba finálna prihrávka. V prvom dejstve nás dvomi famóznymi zákrokmi podržal brankár Takáč, zneškodnil dve stopercentné šance súpera. Boli sme horším mužstvom. Po zmene strán sme prebrali iniciatívu a hrali na polovici Nitry. Bez gólu sa však vyhrať nedá. Ušlo nám čelo tabuľky, budeme sa sústrediť sami na seba, aby sme v ďalších vystúpeniach podali lepší výkon."