Juniori sa dočkali výhry, rozhodol Čeredničenko

Juniori sa dočkali výhry, rozhodol Čeredničenko


Spartak juniori
Púchov
1:0

Spartak juniori:

Chudý – Gombala, Krneta, Juhás, Janso - Čeredničenko (89. Magdolen), Mihálik (90. Nemček), Oravec, Jašúrek (76. Pavlovčík), Lovás - Vantruba

Góly: 11. Čeredničenko

Žlté karty: 59. Juhás, 62. Krneta - 33. Vanák, 79. Riška, 90. Zavadzan

Rozhodovali: Havran - Ábel, Farkaš

Diváci: 82


Polčas: 1:0

V dueli spadol iba jeden gól. O troch bodoch rozhodol Čeredničenko.

Z hlavného mužstva prišli juniorom pomôcť do brány Chudý a do poľa Janso, Čeredničenko, Mihálik, Oravec i Lovás. Juniori sa v Červeníku vrátili do známeho prostredia. Po troch prehrách v rade si chceli prinavrátiť víťaznú chuť.

A to sa im aj podarilo. O jediný presný zásah stretnutia sa v úvode postaral Iľja Čeredničenko. V jedenástej minúte zužitkoval prihrávku Vantrubu. Diváci viac gólom v súboji nevideli. Andeli sú aktuálne na dvanástej priečke. Na konte majú deväť bodov.

Najbližší duel odohrajú zverenci Vladimíra Ekhardta už v utorok, keď od 16.00 hod nastúpia vo Veľkých Ludinciach, kde odohrajú odložený zápas šiesteho kola.

VIDEO: http://fcspartak.tv/v903-highlights-tretia-liga-za...


OHLASY PO ZÁPASE

Vladimír Ekhardt (tréner Spartak juniori): "Sme radi, že sa nám podarilo po dlhšom čase vyhrať. Bol to náročný duel proti kvalitnému súperovi. Myslím si, že je to zaslúžené víťazstvo. Napriek tomu, že sme dali iba jeden gól, sme nevyužili ďalšie príležitosti. Báli sme sa o výsledok do posledných minút. Prevláda však spokojnosť."

aktuálne na spartak.sk