Juniori ukončili jeseň remízou v Galante

Juniori ukončili jeseň remízou v Galante


Galanta
Spartak juniori
2:2

Spartak juniori:

Urminský - Kollár (69. Neštrák), Krneta, Pavlovčík, Yao (90. Vangel), Martinko (59. Bogdanovski), Vantruba, Bango (90. Juriš), Jašúrek, Magdolen (C), Oravec

Góly: 1. Baša, 33. Pecho (11 m) - 16. Martinko, 51. Yao

Žlté karty: 23. Eliáš, 75. Gányovics, 81. Jakubjak - 40. Urminský, 62. Jašúrek, 79. Vantruba

Rozhodovali: Bezák - Hrenák, Chladník

Diváci:
Polčas: 2:1

V poslednom, jesennom dueli vycestovali zverenci Vladimíra Ekhardta na pôdu Galanty. Andeli sa vrátili s bodom.

Už v prvej minúte išli domáci do vedenia, keď Baša mieril hlavou presne k žrdi. Vedenie Galante vydržalo iba pätnás minút. O vyrovnanie sa postaral Martinko. Krátko po polhodine hry mali zverenci Tibora Drozda výhodu pokutového kopu. Takáča prekonal Pecho.


Po zmene strán videlo viac ako dvesto divákov už iba jeden gól. V 51. minúte sa presadil Privat Yao. Okrem neho sa v drese juniorky z hlavného mužstva predstavil i Matej Oravec. Jarná čas tretej ligy západ je na programe v marci. Červeno-čírnym patrí po jeseni šiesta priečka.

VIDEO: http://www.fcspartak.tv/v1008-highlights-fk-slovan...


OHLASY PO ZÁPASE

Vladimír Ekhardt (tréner Spartak juniori): "Pekný bod. Myslím si však, že sme pri troške väčšej koncentrácii a efektivite mohli uhra i viac. Do stretnutia sme vstúpili zle, hneď v prvej minúte inkasovali gól, následne mal Vantruba čistú šancu, ktorú nepremenil. Podarilo sa nám vyrovna z peknej akcie. V druhom dejstve som chalanov nabádal k väčšej aktivite i pohybu. Dostali sme gól po futbalovej negramotnosti. Opä sme vyrovna a uhrali zaslúženú remízu. Som rád, že sa nám to podarilo dohra. V tabužke pravdy máme plus jeden bod. Nakoniec je z toho celkom úspešná jeseň."

aktuálne na spartak.sk