FC Spartak Trnava B - juniori: Takáč - Hing-Glover, Juhás, Mesík, Dudl - Sloboda (62. Pavlovčík), Gombala - Tavares (85. Slaný), Dvorák (54. Kareem), Ciprys (C) - Lovás

Góly: 24. Ciprys, 52. Sloboda

Poločas: 0:1

O prvú jarnú výhru sa postarali Ciprys so Slobodom.

V úvodnom dejstve sa juniori dostali do vedenia po góle kapitána Ciprysa. Po zmene strán zvýšil na rozdiel dvoch gólov Sloboda. Pre skúseného stredopoliara to boli prvé minúty po návrate zo zranenia. Okrem neho pomohli juniorke i brankár Takáč, obrancovia Mesík s Dudlom a krídelník Tavares.

Pre zverencov trénera Cintulu to bolo deviate víťazstvo v šestnástom dueli III. TIpos Západ ligy. Na vedúci Púchov strácajú štyri body. Najbližšie privítajú "doma" v Červeníku Crystal Lednické Rovne. Súboj sa hrá 17.3. od 15.00 hod. Zmena! Výkop sa po dohode celkov presunul na 11.00 h.

Ohlasy po zápase

Martin Cintula (tréner Spartak juniori): "Na prvý majstrovský zápas sme vycestovali do Šale, ktorá má ambíciu postúpiť do druhej ligy. Vedeli sme, že nás nečaká nič jednoduché. Hráči však splnili všetky taktické pokyny, vďaka čomu sme získali tri body. Hrali kompaktne a zodpovedne. Šaľa okrem gólu, ktorý strelila v závere, si vypracovala jednu pološancu zo štandardnej situácie. Naopak, my sme sa dostali do štyroch ďalších gólových. Nerád by som vyzdvihoval jednotlivcov za výkon, pretože všetci nechali na ihrisku 100 %. Týmto sa im chcem poďakovať za odvedenú prácu a víťazstvo na ťažkej pôde."