FC Spartak Trnava B - juniori: Takáč - Slaný, Pavlovčík, Mesík, Ciprys (C) - Ashiru (46. Tyriq), Horvát (46. Bencz), Dvorák (77. Zedek), Brigant - Lovás (53. Rafajdus), Csáno

Góly: 89. Csáno

Žlté karty: 76. Dvorák - 30. Németh

Rozhodovali: Drobec - Kováč, Jančok

Diváci: 61

Poločas: 0:0

Strelcom víťazného gólu bol Csáno. Rozhodol minútu pred koncom.

Juniori vstúpili do stretnutia aktívne. Postupnými akciami sa tlačili do zakončení. Góly mohli v prvom dejstve streliť Ashiru či Dvorák. Z diaľky pálili nebezpečne na bránu, no brankár hostí bol na mieste. Súper si vypracoval jednu, pri ktorej Takáčovi pomohla pravá žrď. Vo zvyšku prvého polčasu sa diváci gólových príležitostí nedočkali.

O osude duelu a troch bodoch rozhodol minútu pred koncom Csáno, ktorý pred bránou ťažil z výbornej práce Mesíka. Defenzívny futbalista vyviezol loptu až k šestnástke, zľava odcentroval pred bránu, kde si umne nabehol Csáno a nedal brankárovi šancu. Juniorka najbližšie cestuje do Gabčíkova.

Ohlasy po zápase

Martin Cintula (tréner Spartak juniori): "Po zápase v Galante, kde sme získali bod za bezgólovú remízu, nás dnes čakal húževnatý celok z Veľkých Ludiniec. V prvom dejstve mali viac z hry hostia, ale našim cieľom bola kompaktná a zabezpečená obrana. Toto je štvrtý súboj po sebe, v ktorom sme neinkasovali, čo ma veľmi teší. Hostia si v prvom polčase vypracovali dve vyložené šance, pri ktorých stálo na našej strane šťastie. Po zmene strán sme zmenili rozostavenie a hra bola z našej strany lepšia. Držali sme loptu a tlačili sa do zakončenia. Chlapcom som veril, nabádal ich, aby boli trpezliví a dôverovali si. Výsledkom toho bol gól Csána, ktorému odcentroval Mesík. Celkovo však hra nebola ideálna, no vďaka bojovnosti sme zápas zlomili na našu stranu."