FC Spartak Trnava B - juniori: Takáč - Hing-Glover, Juhás, Košút, Lovat - Ashiru, Dvorák (46. Malecki), Kareem (58. Gombala), Brigant (64. Slaný) - Ciprys (66. Pavlovčík), Lovás

Góly: 41. Jánošík, 61. Gorelka (11 m), 66. Ďuriš

Rozhodovali: Valent - Tarabus, Poruban

Diváci: 210

Poločas: 1:0

Juniori vyšli na jar bodovo naprázdno po prvý raz.

Zverencom Martina Cintulu nepomohla ani prítomnosť viacerých futbalistov z hlavného mužstva. V bráne sa už tradične predstavil Takáč. V poli nastúpili Košút, Lovat, Ashiru a Lovás.

Juniorka inkasovala krátko pred odchodom do kabín, keď sa z priameho kopu dokázal presadiť domáci Jánošík. Po zmene strán videli prítomní diváci ďalšie dva presné zásahy. Na rozdiel dvoch gólov navýšil z pokutového kopu Gorelka. O päť minút neskôr uzavrel konečný rezultát Ďuriš.

Červeno-čírni sa po prehre prepadli na piatu priečku. Aktuálne majú na konte 29 bodov. Prvý Púchov vedie o štyri body. Najbližšie privítajú juniori "doma" v Červeníku béčko Nitry. Súboj sa hrá 31.3. o 10.30 hod.

Ohlasy po zápase

Martin Cintula (tréner Spartak juniori): "V zápase dvoch mužstiev zo špice tabuľky sme predviedli slabý výkon, ktorý nemohol stačiť na body. Beluša nás predčila v každom aspekte a zaslúžene vyhrala. Duel sa mohol skončiť dokonca vyšším gólovým rozdielom, ale brankár Takáč zneškodnil tri sľubné príležitosti domácich. Súper nás nepustil do ničoho. Počas celého stretnutia nás tlačil a vypracoval si množstvo šancí zo štandardiek. Prvé dva góly sme inkasovali práve po nich, aj keď boli viac ako diskutabilné. To nás ale v žiadnom prípade neospravedlňuje. Z našej strany chýbalo viac chcenia pobiť sa o víťazstvo. Beluši gratulujem k trom bodom."