FC Spartak Trnava B - juniori: Urminský - Gombala, Lupták, Horník (C), Jašúrek (46. Zolvík) - Martinka (56. Malaševski), Yilmaz (74. Sviatko), Dvorák, Janso - Vantruba, Jarovič (64. Bango)

Žlté karty: Lupták

Rozhodovali: Šima - Košecký, Kováč

Diváci: 102

Poločas: 0:0

Rovnako ako hlavné mužstvo Spartaka, aj rezerva sa trápila v koncovke a s Belušou remizovala 0:0.

Andeli vstúpili do stretnutia aktívne, už v prvej minúte takmer viedli. Sprava odcentroval na zadnú žrď Martinka. Pripravený bol Janso, ktorý z jednej nechal vyniknúť brankára hostí. V dvanástej minúte sa blysol i Urminský, ktorý zneškodnil sľubný pokus Levaia. Červeno-čírni odpovedali okamžite rýchlym protiútokom. Vantruba vysunul nabiehajúceho Jansa, ale domáci futbalista znova proti Vangelovi neuspel.

Hralo sa prevažne medzi oboma šestnástkami. V popredí boli obe defenzívy, ktoré protihráčov z útoku nepúšťali do ničoho vážneho. Až po hodine hry sa prítomní diváci dočkali ďalšieho vzruchu. Striedajúci Malaševski unikol po strane, ale zvnútra pokutového územia mieril do bočnej siete. Viac sa v stretnutí neudialo. Mužstvá sa rozišli bez gólov. Spartakovci najbližšie cestujú na pôdu Nitry B. Duel má 26.8. výkop o 10.30 h.

[adsbygoogle_banner]

Ohlasy po zápase

Vladimír Ekhardt (tréner Spartak Trnava juniori): "Sme sklamaní. V tabuľke pravdy máme -2 body. Súper nás prekvapil. Mladí chlapci. Snaha a srdiečko niekedy rozhoduje viac ako futbalová kvalita. Najmä v prvom polčase sme sa nedokázali presadiť, keď sme mali na ihrisku výškovú prevahu hráčov z hlavného mužstva. Nevytvorili sme si tlak. Postupne súper vyrovnal hru, mali sme problémy do samého záveru. Taký je futbal. Je o vytváraní a premieňaní šancí. Z našej strany boli také dve či tri. Futbalisti z áčka musia ukázať viac."