FC Spartak Trnava B - juniori: Urminský - Lupták (85. Sviatko), Marjanovič, Horník (C), Jašúrek, Brigant (61. Zolvík), Dvorák (73. Malaševski), T. Vantruba, Gombala, Pavlovčík (87. Bango), Yilmaz

Góly: 27. Brigant, 50. T. Vantruba, 80. T. Vantruba, 82. T. Vantruba - 24. Cingel, 90. Zsigmond (11 m)

Rozhodovali: Fehér - Štrba, Kováč

Diváci: 65

Poločas: 1:1

Červeno-čírni sa tešia z tretieho víťazstva v rade. V tabuľke sa pohybujú tak v strede. Aktuálne im patrí ôsma priečka.

Juniorka doma v Červeníku prehrávala od 24. minúty, keď hostí poslal do vedenia Cingel. Gabčíkovo sa však radovalo iba tri minúty, pretože sa o slovo prihlásil krídelník Brigant a bolo vyrovnané. Za rovnakého stavu sa odchádzalo do kabín.

Po zmene strán sa priaznivci dočkali štyroch presných zásahov. Hetrikom sa od päťdesiatej do osemdesiatej druhej minúty blysol vysoký zakončovateľ Vantruba. V nadstavenom čase hostia iba korigovali z penalty na konečných 4:2 pre juniorov Spartaka.

Zverenci Vladimíra Ekhardrta sa najbližšie predstavia 7.10. na pôde ViOn Zlaté Moravce Vráble B.