Juniorka získala tri body, porazila Zlaté Moravce - Vráble B

Juniorka získala tri body, porazila Zlaté Moravce - Vráble B


Spartak juniori
FC Vion Zlaté Moravce - Vráble B
2:0

Spartak juniori:

Chudý - Janso (61. Nemček), Krneta, Juhás (C), Pavlovčík - Jašúrek, Oravec, Mihálik (90. Kollár) - Čeredničenko (86. Magdolen), Vantruba, Lovás

Góly: 62. Jašúrek, 85. Čeredničenko

Žlté karty: 45. Krneta - 38. Da Costa, 40. Marek, 55. Hlaváč

Rozhodovali: Papuča - Tarabus, Hulínek

Diváci: 96


Polčas: 0:0

V dvanástom kole privítali juniori doma v Červeníku hráčov Zlatých Moraviec - Vráblov B. O všetkom podstatnom sa rozhodlo v druhom dejstve.

Z hlavného mužstva andelov prišli juniorke pomôcť do brány Chudý a do poľa Janso, Oravec, Mihálik, Čeredničenko s Lovásom. Zverenci Vladimíra Ekhardta v úvodnom dejstve presný zásah nestrelili, rovnako ako ich súper. Všetko podstatné sa udialo po zmene strán. Ako prvý sa do streleckej listiny zapísal krátko po hodine hry Jašúrek, ktorý rozjasal viac ako deväťdesiat prítomných divákov. Trojbodovú poistku pridal päť minút pred záverečným hvizdom ukrajinský legionár Čeredničenko. Pre ofenzívneho univerzála to bol šiesty gól v aktuálnom ročníku.


Juniori sa v dvanástom stretnutí radovali zo svojho šiesteho víťazstva. S osemnástimi bodmi im patrí ôsma priečka. Najbližšie cestujú na pôdu Gabčíkova. Súboj má v nedeľu výkop o 14.00 hod.

VIDEO: http://fcspartak.tv/v941-highlights-fc-spartak-trn...


OHLASY PO ZÁPASE

Vladimír Ekhardt (tréner Spartak juniori): "Po víťazstve s Bánovcami sme chceli dnes nadviazať ďalšími domácimi tromi bodmi. Podarilo sa. Myslím si, že zaslúžene. Počas celého duelu sme boli aktívnejší a viac s loptou na kopačke. Súper bol kvalitný, mal niekoľko kvalitných hráčov, doplnených o futbalistov z áčka. Chlapci však umnou hrou nepustili protivníka do žiadnej vážnejšej šance. My sme, naopak, boli trpezliví a zaslúžene strelili dva góly."

aktuálne na spartak.sk