FC Spartak Trnava B - juniori: Korčuška - Grík, Daniel, Pavlovčík, Ciprys (C) (46. Benovič) - Tyriq (46. Bencz), Horvát (46. Csáno), Rafajdus - Michalička, Dvorák, Brigant

Góly: 53. Ešek, 80. Horáček - 3. Dvorák, 32. Brigant, 85. Michalička

Poločas: 0:2

Červeno-čírnym sa podarilo prelomiť strelecké mlčanie a radujú sa z plného počtu bodov.

Juniorom sa v týždni znova presunula dohrávka v Gabčíkove, pre nepriaznivé počasie nemohli vycestovať na pôdu súpera. Duel je naplánovaný na 4.6. o 17.30 hod. S Novými Zámkami juniorka rýchlo viedla, keď sa už v tretej minúte presadil Dvorák. Krátko po polhodine hry stihol zvýšiť na rozdiel dvoch gólov Brigant.

Po zmene strán domáci pridali na obrátkach a dokázali vyrovnať. Kontaktný zásah strelil v 53. minúte Ešek a v osemdesiatej ho napodobnil Horáček. Tri body na stranu Spartaka strhol päť minút pred koncom Michalička.

Zverenci Martina Cintulu sa najbližšie predstavia doma, kde naposledy v tomto ročníku privítajú 2.6. od 10.30 hod v Červeníku futbalistov Nového Mesta nad Váhom.

Ohlasy po zápase

Martin Cintula (tréner Spartak juniori): "Na zápas sme pricestovali s veľkým počtom dorastencov. Súper sa chcel proti Spartaku ukázať. V prvom polčase sme sa ujali vedenia hneď z prvej akcie, no príliš nám to nepomohlo. Domáci si vypracovali niekoľko príležitostí, ktoré však nepremenili. Následne sa Brigant presadil z priameho kopu. V našej bráne čaroval len 17-ročný Korčuška, ktorý po vzore Takáča z hlavného mužstva taktiež zneškodnil pokutový kop. Na katastrofálnom ihrisku nakopávali Nové Zámky lopty, čo nám nevyhovovalo. Nedalo sa kombinovať. Inkasovali sme dva góly, ale našťastie Michalička, individuálnym prienikom, strhol vedenia na našu stranu. Absolutórium si zaslúži Korčuška."