Juniorka zmietla Topoľčany

Juniorka zmietla Topoľčany


Topoľčany
Spartak juniori
1:7

Spartak juniori:

Horváth - Nemček, Juhás, Krneta, Pavlovčík (68. Kollár)- Čeredničenko (90. Martinko), Magdolen (84. Neštrák), Oravec (75. Vangel), Janso (53. Martinka), Jašúrek - Vantruba

Góly: 44. Matejov - 5. Čeredničenko, 10. Janso, 55. Vantruba, 68. Pavlovčík, 74. Oravec, 76. Čeredničenko, 85. Martinko

Žlté karty: 30. Pakanec, 44. Pavlovič, 52. Ncube

Rozhodovali: Valent - Ábel, Husár

Diváci: 150


Polčas: 1:2

Andeli si pripísali piate víťazstvo v rade.

Už v piatej minúte viedla juniorka vďaka Čeredeničenkovi, ktorý zužitkoval výbornú prácu Vantrubu. O ďalších päť minút bolo skóre dvojgólové, po Čeredničenkovej prihrávku zvýšil na rozdiel dvoch presných zásahov obranca Janso. Krátko po polhodine hry zahrával Čeredničenko penaltu, no brankár domácich jeho pokus chytil. Tesne pred odchodom do kabín tak Topoľčany, zásluhou Matejova, strelili kontaktný gól.

Po zmene strán však na ihrisku vládlo iba jedno mužstvo - trnavská juniorka. Zverenci Vladimíra Ekhardta strelili ďalších päť gólov. Do streleckej listiny sa zapísali Vantruba, Čeredničenko, Oravec i Pavlovčík. Konečný rezultát uzavrel pár minút pred koncom striedajúci Martinko. Pre juniorku to bolo piate víťazstvo v rade. V spomínaných stretnutiach nastrieľali červeno-čírni 22 presných zásahov a len dva inkasovali. Aktuálne sa nachádzajú, po pätnástich dueloch, na štvrtej priečke tretej ligy zápas. Najbližšie privítajú doma v Červeníku Šaľu. Stretnutie sa hrá v nedeľu 12.11. od 10.30 hod.


VIDEO: http://fcspartak.tv/v980-highlights-mfk-topvar-top...


OHLASY PO ZÁPASE

Vladimír Ekhardt (tréner Spartak juniori): "Je to pekný výsledok. Herne sme boli dominantní. Chalani si najmä v druhom dejstve schuti zastrieľali. Aj keď sme viedli, nezabalili to a hrali svoju hru. Okrem troch bodov ma teší aj tento fakt, že naďalej hrali."

aktuálne na spartak.sk