Juniorka zvládla dohrávku, porazila Veľké Ludince

Juniorka zvládla dohrávku, porazila Veľké Ludince


Veľké Ludince
Spartak juniori
0:2

Spartak juniori:

Urminský - Gombala, Krneta, Juhás, Nemček - Martinka, Magdolen (90. Vangel), Bango (69. Kollár), Pavlovčík, Jašúrek - Bogdanovski (90. Kiss)

Gól: 50. Krneta, 75. Gombala z 11 m

Žlté karty: 58. Petráš, 75. Benkó

Rozhodovali: Šima - Tarabus, Hulínek

Diváci: 200


Polčas: 0:0

V dohrávke šiesteho kola vycestovali juniori na pôde Veľkých Ludiniec. O troch bodoch rozhodli v druhom polčase.

V úvodnom polčase diváci gól nevideli. Všetko podstatné sa udialo po zmene strán. Juniori išli do vedenia po rohovom kope, ktorý usmernil nekompromisne hlavou do siete Krneta. Vo svojom druhom stretnutí za Spartak strelil svoj premiérový presný zásah. Pätnásť minút pred koncom sa rútil sám na bránu Bogdanovski, prepadol cez brankára a rozhodca ukázal na biely bod. Zodpovednosť na seba zobral kapitán Gombala, ktorý pridal druhý, poisťujúci gól. Zároveň bol posledný v tomto stretnutí.

Zverenci Vladimíra Ekhardta si tak pripísali druhé víťazstvo v rade. Aktuálne sa nachádzajú na deviatej priečke. Najbližšie sa stretnú v nedeľu s Novými Zámkami. Súboj sa hrá na pôde súpera od 14.30 hod.

VIDEO: http://www.fcspartak.tv/v907-highlights-tj-druzste...


OHLASY PO ZÁPASE

Vladimír Ekhardt (tréner Spartak juniori): "Čakal nás náročný duel, keďže sme ho hrali 48 hodín po zápase s Púchovom. V tej istej pozícii bol však aj náš súper. Od úvodu sme boli lepším mužstvom, častejšie s loptou na kopačkách. Aj keď domáci si po našej chybe vypracovali jednu gólovú príležitosť a pološancu. Podarilo sa nám to ustáť a trpezlivou hrou pokračovať. Presadili sme sa po rohu, v ďalšom vývoji sme pridali ďalší gól a kontrolovali duel. Výsledok mohol byť o niečo krajší, keby premeníme niektorý z brejkov."

aktuálne na spartak.sk