Chudý - Lukič, Godál, Tóth, Čonka - Brigant, Pehlivan, Vlasko, Bogdanovski, Sulejmani - Yilmaz

Striedali:

Vantruba, Oravec

Góly: Bogdanovski, Yilmaz 2x
Polčas: 2:2

V úvodnom súboji zimnej prípravy sa andeli rozbiehali o niečo pomalšie. Hostia z Opavy to dokonale využili a v pätnástej minúte viedli o dva góly. Zverenci Nestora El Maestra sa začali prebúdzať v druhej polovici prvého dejstva. V 26. minúte potešil oko diváka Bogdanovski, ktorému pred šestnástkou prihral Yilmaz a legionár z Macedónska nedal vonkajším falšom brankárovi Opavy žiadnu šancu. Tesne pred koncom polčasu spartakovci vyrovnali. Čonka potiahol po ľavej strane, prihral pod seba, kde Vlasko netrafil podľa predstáv, k lopte sa dostal Pehlivan, ktorý ju narazil Yilmazovi a Rakúšan s tureckými koreňmi zoči-voči brankárovi neváhal. V prvom stretnutí sa predstavil v základnej zostave i Valmire Sulejmani, ktorý je v Trnave na skúške.

Po zmene strán sa opakovala situácia z úvodu. Do brány sa postavil navrátilec z reprezentačného zrazu Vantruba. Futbalisti Opavy mu však poslali dva rýchle pozdravy a viedli 4:2. Odpoveď na seba nenechala dlho čakať, Vlaskovu výbornú prihrávku z polovice ihriska zužitkoval volejom Yilmaz. Zo strany Spartaka to ale bol posledný presný zásah v tomto dueli. Skóre stretnutia uzavrel dvadsať minút pred koncom Václav Jurečka.