FC Spartak Trnava B - juniori: Rusov - Slaný (65. Rafajdus), Tumma (53. Kareem), Košút, Ciprys (C) - Pavlovčík, Dvorák, Lovás - Brigant, Csáno, Ashiru

Žlté karty: 42. Ashiru

Rozhodali: Pecek - Hrenák, Klabník

Diváci: 134

Poločas: 0:0

Zverenci Martina Cintulu si do tabuľky pripísali tridsiaty tretí bod. Po 22. kole im patrí piata priečka. Na štvrté a tretie miesto strácajú šesť bodov. Na prvú Belušu a druhý Púchov desať.

Juniorom prišlo pomôcť niekoľko futbalistov z hlavného mužstva. V bráne sa premiérovo po zranení ramena predstavil Dobrivoj Rusov. V poli nastúpil Tomáš Košút, Andrej Lovás a Musefiu Ashiru. Ani oni však nezmenili nerozhodný stav stretnutia.

Spartakovci zahodili dve príležitosti, jednu mal na kopačke Lovás, druhú Rafajdus. Brankár Rusov sa blysol tromi výbornými zákrokmi, ktorými podržal svojich spoluhráčov. Najbližšie juniorka privíta doma v Červeníku futbalistov Veľkých Ludiniec. Súboj má 28.4. výkop o 10.30 hod.

Ohlasy po zápase

Martin Cintula (tréner Spartak juniori): "Počas celého stretnutia sme boli horším mužstvom. Na strane Galante bolo vyššie chcenie po víťazstve ako na našej. Bod je asi maximum, aj keď sme si vypracovali dve obrovské šance Lovása a Rafajdusa. Zostali nepremenené. Na druhej strane, môžeme ruky bozkávať brankárovi Rusovovi, ktorý chytil tri stopercentné šance domácich. Teší ma, že sme tretí duel po sebe neinkasovali. Neteší ma ale, že je to naša tretia jarná bezgólová remíza. V ofenzívnej fáze sa trápime. Nezostáva nám nič iné iba ďalej pracovať a snažiť sa predviesť lepšie výkony."