FC Spartak Trnava U16: Rehák - Durdy (72. R. Marík), Grík, Lovász (C), Burian - Benovič, M. Marík (66. Dolinský) Zedek (41. Bindics) - Repa (41. Csáno), Nebyla, Mesík

Góly: 38. Grík - 80. Kováčik ŽK: 53. Nebyla - 60. Gecelovský

Poločas: 1:0

Mladší dorastenci U16 prišli o vedenie po góle Adama Gríka v zápase proti Podbrezovej v poslednej minúte zápasu, keď vyrovnával Kováčik.

Ohlasy po zápase

Ľuboš Benkovský (tréner Spartaka U16): "Odohrali sme náročný zápas, kde súper využíval deštrukciu našich postupných útokov a následne vyrážal do rýchlych protiútokov. Prvý polčas sme sa len veľmi ťažko dostávali do zakončenia. Súper veľmi dobre bránil a kompaktne sa presúval do ťažiska hry. Trpezlivo sme sa snažili vytvárať príležitosti na finálne prihrávky, z čoho sme v 38. minúte strelili gól. Do druhého polčasu sme chceli oživiť hlavne útočnú fázu hry a následne sme prestriedali dvoch hráčov. Prišlo k efektívnejšiemu využívaniu voľných priestorov, z ktorých sme sa dostali do 4 vyložených príležitostí. Pokračovali sme aktívne smerom dopredu počas celého druhého polčasu so snahou strelenia ďalšieho gólu, čo sa nám nakoniec vypomstilo a netaktickým riešením situácie 1 na 1 pred pokutovým územím sme umožnili súperovi v poslednej sekunde stretnutia dosiahnuť strelou gól."