Slovan U19:

Valach - Kočik, Kitka, Belošic (C), Baláž, Kozlovský, Zemko, Vician, Németh (90. Potoma), Kele (79. Herman), Bartoš (62. Tereshchenko)

Spartak U19:

Takač - Juriš (60. Martinka) Štrba, Kiss, Jašurek - Bross, Martinko, Bango - Nemček, Dubec, Zolvik (70. Balaž)

Gól: 30. Kozlovský Žlté karty: 65. Kele, 79. Kočik - 42. Zolvík, 79. Bango, 90. Martinko
Polčas: 1:0

V úvodnom dejstve mali viac z hry domáci hráči. Spartakovcov nepustili k ničomu vážnemu a, naopak, sami si vypracovali niekoľko náznakov. Jeden z nich dotiahli aj do gólu, keď v polhodine stretnutia urobila trnavská defenzíva chybu a Kozlovský dorazil odrazenú loptu od brvna do brány. Neskôr svojich spoluhráčov podržal výborným zákrokom Takáč, ktorý včas vybehol a zlikvidoval pokus Bartoša. Po zmene strán nastúpil na trávnik úplne iný Spartak. V útočnom ťažení si červeno-čírni hráči dokázali vytvoriť tlak. Strelami z diaľky to skúšal Zolvík, pálil do brvna a po ňom Bango mieril nad. V sľubnej pozícii sa ocitol Dubec, hlavičkoval nad. Enormnú snahu zverenci Stanislava Maceka nedokázali pretaviť do vyrovnania, a tak odchádzali z Bratislavy bez bodu. Za druhý polčas si zaslúžia pochvalu. Viaceré kombinácie mali hlavu i pätu a ich protihráči mali čo robiť, aby všetky ustáli.

Stanislav Macek (tréner Spartaka U19): "Prvý polčas sme hrali proti silnému vetru, ale i tak sme dobrou kombinačnou hrou držali súpera na dištanc. Nebáli sme sa otvárať hru postupným útokom od brankára, čo nám prinieslo kontrolu nad zápasom. Urobili sme však chybu v 30. minúte a súper dal na dvakrát veľmi lacný gól. Druhý polčas sme ešte viac dominovali, súpera sme prakticky nepúšťali k lopte, vytvorili sme si 4-5 výborných situácii na strelenie gólu, nastrelili sme brvno a mali sme veľké množstvo štandardných situácii, avšak nepodarilo sa nám streliť gól. Z výsledku sme smutní, ale bez gólu sa nevyhráva. Pozitívom je výkon mužstva, za ktorý sme si zaslúžili vyhrať."